jurga
Pranešimai: 99

2015-09-22 07:09

gal kas zino kodel tiek daug skelbimu rdquo;parduodu mazai naudota lova ceragem rdquo; ?

liuda
Pranešimai: 105

2015-09-21 19:09

esu isbandziusi navasan ir ceragem. man labiau patiko navasan, mano seimai taip pat ir kaina zymiai geresne o garantija tokia pat kaip ceragemo.kam pirkti brangesne lova, kuri prasciau masazuoja ir turi maziau funkciju.

liuda
Pranešimai: 105

2015-09-21 19:09

esu isbandziusi navasan ir ceragem. P

saulė
Pranešimai: 170

2015-09-21 09:09

labai idomus straipsnis:
www.sveikas.lt/straipsniai2.asp?id=644

jurgis
Pranešimai: 5

2015-09-19 07:09

Jeigu kam idomi mano nuomone apie cia diskutuojamas masazines lovas. Navasan daro per astru spaudima kas gali pabloginti isvarzu situacija. Ceragem spaudimas svelnus ir stuburo tempimas vyksta letai. Navasan masazuoja kakla ir galva PER SMARKIAI! Ceragem lovoje, teisingai atsigulus, galva nemasazuojama, bet lengvas kaklo atpalaidavimas turi dideli poveiki kraujo apytakai galvoje. Ir, Ceragem didziausias pliusas yra kad pilvas gauna masaza taip pat. Tris kartus po 2 min. pastovejimas tam tikruose taskuose turi labai teigiama poveiki zarnyno valymuisi ir peristaltikai. O taip pat ir moksos procedura Ceragem lovoje trunka ilgesni laika kas salygoja efektyvesni proceduros poveiki nei Navasan lova.

olga
Pranešimai: 20

2015-09-15 12:09

Iki šiol atlikau 14 termomasažų Ceragem ir dabar 12 – Navasan įrangoje. Navasan man pasirodė efektyvesnis masažas, įpatingai kojoms ir kaklui. Turiu kairės kojos susiaurėjimą, po atliktų masažų, vaikščiojant, koja jau nebeskauda ir nešala. Taip pat turiu aterosklerozę, hipertoniją, osteochondrozę. Po 26 procedūrų neskauda kryžkaulis, išsitiesino nugara, ligtai paaugau, geresnis miegas, sumažėjo iki normos “apatinis” spaudimas, viršutinis dar šokinėja. Aplamai Navasan procedūros yra labai malonios, veikia atsipalaiduojančiai, kabinete konsultuoja Vladimiras, labai kantrus ir dėmesingas vyras. Jis puikiai išaiškina iš kur atsiranda mūsų problemos ir kaip Navasan įranga padeda nuo jų atsikratyti. Olga Šmeliova

asta
Pranešimai: 124

2015-09-15 07:09

tai kad, dauguma zmoniu kurie bande ceragem ir navasan, teigia kad navasan sveikatai geriau. Skaitykite atsiliepimus: www.navasan.lt/index.php?page=14

lionginas
Pranešimai: 4

2015-09-14 13:09

navasan - masažuoklis, o CERAGEM medicininis įrenginys. Navasan masažažas stipresnis, grubesnis, o Ceragem malonesnis, be to geriau veikia sveikatą.

asta
Pranešimai: 124

2015-09-14 12:09

O kam pirkti ceragema jei yra navasan, daug geriau masazuoja ir kaina zymiai geresne.

lionginas
Pranešimai: 4

2015-09-14 12:09

tamsta mane idiotu laikai? laisvai su nuolaida galiu gauti - už 8590Lt VISIŠKAI NAUJĄ - iš oficialaus dilerio :))

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 7 ir 0 svečių