lionginas
Pranešimai: 4

2015-09-14 11:09

jau kuris laikas bandau nusipirkti naudotą Ceragem, kad sutaupyčiau pinigo. perskambinau visus skelbimus ir nei vieno tikro ten nebuvo. Kažkokie TELE2 mėgėjai :))

virgis
Pranešimai: 17

2015-09-14 11:09

O kodel tada tiek daug skelbimu kad parduodu mazai naudota Ceragem lova ?

egle
Pranešimai: 191

2015-09-14 08:09

Nesuprantu kam gincytis kuri lova geresne, eini ir isbandai. Praeita savaite isbandziau navasano ir ceragemo. Ceragemas silpniau masazuoja, todel ten zmones ir vaiksto simtus kartu kad pageretu. Mano nuomone navasanas geresne lova, nes masazas stipresnis ir poveikis visam kunui iskaitant ir kojas iskarto jauciasi.

Gytis
Pranešimai: 3

2015-09-12 07:09

ceragemas galvoja kad lietuvoje vien kvailiai gyvena. Patys atsiliepimu pristampavo ir visur juos kisa...

romanas
Pranešimai: 8

2015-09-10 09:09

Aisku, reikai pabandyti. As atvirksciai, pradejau Navasane bandyti, dar ir mokamu masazu kelis atlikau, nuejau i Ceragem, pataikiau i koju masazo procedura, kita diena nugara pamasazavo. Perku Ceragem, koju masazas zymiai malonesnis ir efektyvesnis. Ir nugaros masazas vyksta letai, su tikslu, tikrai nieko blogo negali pridirbti. Ir efektas POTO nepalyginamas...

saulius
Pranešimai: 152

2015-09-09 16:09

Nors apie maszines lovas suzinojau is ceragemo turiu nusipirkes navasan masazine lova, esu patenkintas. pries perkant panasia lova siulau patiems isbandyti, o ne klausytis kas ka sneka. reikia suprasti kad cia gi konkurencija.

eglute
Pranešimai: 7

2015-09-07 18:09

Nesuprantu kam gincytis kuri lova geresne, eini ir isbandai. Praeita savaite isbandziau navasano ior ceragemo. Ceragemas silpniau masazuoja, todel ten zmones ir vaiksto simtus kartu kad pageretu. Mano nuomone navasanas geresne lova, nes masazas stipresnis ir poveikis visam kunui iskaitant ir kojas iskarto jauciasi.

virga
Pranešimai: 84

2015-09-07 09:09

Man labiau patiko masazas ne ceragem o navasan masazine lova. Ypac kaklui - iskarto pajutau palengvejima ir skausmas praejo.

jolanta
Pranešimai: 73

2015-09-05 13:09

Per didele reklama ceragemui. Jau seniai yra lovos kurios visais parametrais lenkia ceragema ( koju masazas, kaklo proektorius, programine iranga, kaina ). Palyginimo lentele galite paskaityti www.navasan.lt

Almute
Pranešimai: 3

2015-09-05 13:09

Vakar buvau Ceragem centre, mane labai nustebino, kad visi susirinkusieji kas valanda verciami skanduoti Ceragem, Ceragem, Ceragem... ir dar ploti.
Dar nustebino Ceragem darbuotoju reakcija kai paklausiau apie ju konkurentus -as net pasigailejau kad paklausiau, supratau kad cia tokiu klausimu uzdavineti negalima.
Visa tai man primena tarybinius laikus kai buvo tik viena tiesa. Kai priverstinai reikejo sedeti komjaunimo susirinkimuose, kai eidavome paraduose su veliavomis, ir klausydavomes per mikrofona saukiamu lozungu...

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 9 ir 0 svečių