jolanta
Pranešimai: 73

2015-02-10 09:02

Sveiki, norėčiau Jūsų paklausti, kokią lovą pasirinkote ar CERAGEM, ar NAVASAN? Kuri yra geresnė ie kuo?taip pat ruošiuosi pirkti, ir negaliu apsispręsti.Labai siūlo CERAGEM. laukiu atsakymo.
jbaldai@zebra.lt

Danutė
Pranešimai: 65

2015-01-28 08:01

Išbandžiau Ceragem masažo lovas ir Navasan masažo lovas. Patiko labiau Navasan masažo lovos, todėl, kad masažuoja dar ir individualiai. Masažuoja atskirai ir kojas, šildo ne tik pilvo sritį, bet ir kelius. Gydo ne tik masažas, bet ir malonus darbuotojos bendravimas. Danutė Tvardauskienė

susidomejusi
Pranešimai: 2

2015-01-27 17:01

Paskaiciau atsiliepimu, puikus tik nesuprantu ka reiskia pasikartojantys skaiciai: (;amp;#1083;amp;#1080; amp;#1087;amp;#1088;amp;#1086;amp;#1073;amp;#1083;amp;#1077;amp;#)

mari
Pranešimai: 3

2015-01-25 18:01

masazuojuosi ant ceragem lovykes jau 15karta.man patiko,pirmiausia supratau,jog aprimo mano nervai,virskinimas pasitvarke,jauciusi netaip kaip pries masazus.nezinau kiek seansu reiktu pagulet?kada daryti pertrauka ir kiek?gal galetumet man patarti.man 32metai.

va
Pranešimai: 5

2015-01-22 10:01

del disko isvarzos- tai rentgenas nieko neparodys, o magnetinio rezonanso tyrimas, tai liuks, maziausia isvarzyte parodys, bet kas is to...kaip ir tokio normalaus gydymo nera...
o apie kokia cia baisia liga kalbi?isvarza visai nebaisi, net operuotis siulo tik paskutiniu atveju...

laima
Pranešimai: 175

2015-01-22 08:01

Kaip noris viska greiciau susitvarkyti, issitirti ,o gal cia rimta liga. Kaip jus tai manot, kokios gali buti tolimesnes pasekmes.
Gal kas tuos nugaros tyrimus daret , ir ka ten daro ar jie yra skausmingi.Pries metus kai gulejau ligonineje,po to rebilitacijoje, buvo begale visokiu proceduru.Pradedant nuo mankstu ir tt. O viena procedura kurios veliau ir nebedare, tai ant juosnens uzdejo ir lyg adatytem bade po jos man baisiai pablogejo, kojos sausmai buvo neispasakyti lyg meslungis ir po to koja dar labjau nutirpo. Todel ir siek tiek baimes yra del tyrimu .Draugai itaria ,kad gali but disko isvarza.Gyditojas taip pat neatmeta to. Ar tai pavojinga?? Gal kas buvot tai susidure parasykit noreciau tai daugiau zinoti ,gal nuvysiu ta savo baime. Dekoju visiems kas raset ir kas dar parasys. Manau cia pabendrauti, geras saitas.

tuja
Pranešimai: 6

2015-01-22 07:01

aisku pas neurologa, jis paskirs tyrimus reikalingus, siaip neblogi ten neurologai.

laima
Pranešimai: 175

2015-01-22 06:01

Pasisemiau istvermes ,nuejau pas gyd. paprasiau siuntymo, kategoriskai, kadangi man niekas negereja. Aisku pasiule visa tai issitirti privaciai, na bet sutiko duoti siuntyma. Pirmiausia pasiule prisiregistruoti isankstyniu,i santariskiu klinikas o po to duos siuntyma.Taip ir neissiaaiskinau pas ka , neurologa ar geriau pas neurochirurga. Pasiule pas ka nori. Net nezinau tos visos tvarkos, kadangi su daktarais labai mazai teko susidurti.

tuja
Pranešimai: 6

2015-01-21 13:01

Tu turi teise prasyti siuntimo, jei tau negereja, jis privalo duoti siuntima, jei kas skambink i ligoniu kasas arba i sveikatos ministerija

Maja
Pranešimai: 200

2015-01-21 12:01

Sveikute Is tikro cia labai sudetinga
Va mano vyras vargo nuo rugsejo Tai apie
Naujus geriau pasidare Bet ko gero tai
irgi tam tikram laikui Juk pati liga lie
ka Labai padejo masazai. bet visiskai
skausmas niekur nedingo Pastoviai maudzia nors jau taip buvo susukę kad vos ne viss seima kaukem balsu

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių