Deivis
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Patarkit - skauda nugara

2017-04-18 11:04

Aš siūlyčiau apsilankyti Klaipėda NMC pas fizinės ir reabilitacijos medicinos daktarę Rūta Burzdžiene, ji sudarinėja kiekvienam žmogui individualias programas, o ne siunčia į grupines treniruotes. Man jau po kelių vizitu pas ją nugaros skausmai sumažėjo.

Juozas
Pranešimai: 49

2015-12-29 14:12

turime nusipirke navasan masazine lova, skundu del kokybes neturime- esame patenkinti.

raimis
Pranešimai: 12

2015-12-25 11:12

buciau dekingas jei atsiustumet tos informacijos apie tuos dirzus kur cia pasakojate.aciu

Elzbieta
Pranešimai: 7

2015-12-24 15:12

Na kaina Visada visus vilioja Bet Mzesne kaina maziau kokybes*

Elzbieta
Pranešimai: 7

2015-12-19 21:12

Yra prie Hales turgaus [as ten waikstau]
Pasilaicuose ir olandu gatweje wat taip Prasau ;]

Elzbieta
Pranešimai: 7

2015-12-19 21:12

Na zmones Ziurekit Na i lAIko tarpa o i kokybe!!!
Juk swarbiau kad pagytu gerai o ne greitai ir Hmmm... na gal nesakysiu bet Zinokit Nezinau kas Navasame gero Bt zinau kad navasamas neturi sartifikatu Kurie irodytu kad tai isbandyta ir weikia ...
Aciu uz demesi ;]*

Elzbieta
Pranešimai: 7

2015-12-19 21:12

Na sweiki, MAN 15 metu Lankau Ceragema Ir esu labai patenkinta puiki medicinine yranga,atmosfera ir direktorius...
Lankau Pati pirmaji istaigta Centra ;]
Man Pagerejo ir netgi greitai, nA atrodo jauna,sweika bet deja, 3 metuku budama sirgau miningitu,na o kad tai gyditi arba uzlaikyti buwo naudojami antibiotikai,jie labai pazeide mano widaus organus,taigi Nawaiksciojau budama 4 metuku,nekalbejau,prasiejo alergija,o nuo wisko depresija jau tokiu mazu waiku bebudama...
Taigi o weliau 3 klasei pArtrenke mane Masina [luzys desinej kojoi ir smegenu sutrenkimas]
Na ir Prasidejo nemiegos naktys,...
Dabar jau esu 9-toke Reikia ir mokytis ir galwot sportuot taip pat waiksciot pas gyditojus [ko paniskai bijau...]
Taigi pradejeu lankyti ceragem,kodel is kur suzinojau???
LAnko mano mociute rezultatai geri na ir ji mane ikalbino nes labai del manes pergyveno,taigi pradejau waikscioti Labai wiskas patiko ir patinka zmones puikus ir ant nieko newaro[nesmeizia...[pvz:Nevasam]]
Paklausti galima ir nieks nieko uz tai nezemina ir neizeidineja...
as waikstau mazdaug 2 men
Man pegerejo,
Pradejau miegoti
praejna depresija
Galiu normaliai begti
Praejna alergija
Praejo pilwo skausmai
Taipat walesi zarnynas ir widaus organai
Walesi taip pat akys.
Wiskas eina i geraja puse esu labai dekinga Ponui direktoriui ir wisom Mergaitem :] Na man Tai ponios na bet...
Pamilau wisas Del ju tokio Silto Priemino wisada ir wisur ;]*
Na ir ajsku tam Ponui Kuris neseniai Dirba ;]*
Aciu ;]****

lina
Pranešimai: 1775

2015-12-16 19:12

Kur galima Viniuje isbandyti Ceragem lova??? ACIU

Angele
Pranešimai: 6

2015-12-04 15:12

Visiems galiu patarti nes pati turejau panašių problemų su skausmais. Man 51 metai. Jaučiau skausmą kakle, svaigsto galva ir tirpto kairė koja. Draugė papasakojo apie masažo lovą su nefritu.Masažavausi beveik kasdien 15 dienų. Ir tikrai padėjo.Galva nebesvaigsta, skausmas sumažėjo beveik nejaučiu, koja nebetirpsta. Išbandžiau Ceragem ir dar Navasan. Dabar ruošiuosi pirkti.

linas
Pranešimai: 172

2015-12-04 08:12

Pradetas taikyti naujas stuburo tyrimas.
Stuburas istiriamas termiskai, algometriskai, inklinometru, elektromiografiskai, pulso daznis.
Tyrima galima atlikti praktiskai visiems.
Placiau skaitykite www.subluxation.com/
Arba registruokites adresu info@kineziterapija.org

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių