vaidas
Pranešimai: 75

2015-10-07 09:10

sveiki kaip istrukti is sio sunkios ligos, jau 10 metu sergu man 21 atsiboda tie skausami SOS.. bet dar vaikstau, kuo tolyn tuo blogyn:( darau visokias mankstas po sanatorijas duodos... rodos visas gyvenimas ir nueis su skausmais? ar yra kas pagijes?

guste
Pranešimai: 11

2015-10-02 16:10

Sandrai,nenusiminkit,obandykite gauti biologinius vaistus,kurie jau kompensuojami jauniems žmonėms ir Bechterevo ligai itin tinka. kreipkitės į artrito bendrijos vadovę Telyčėnienę,ji patars kur kreiptis

svetlana
Pranešimai: 14

2015-10-02 08:10

Sveiki, man paciai tik viena karta su sanariais problema buvo, tiksliau su pedos didziojo pirsto sanariu, pradejo slinkti is savo vietos. Skaudejo, kad net primynti negalejau. Visa laime, kad jau apie pora metu vartojom visa seima produktus is alavijo is Forever Living kompanijos. Esu ir sios kompanijos distribiutore.Tada stveriausi alavijo sulciu su gliukozaminu,chondroitinu, MSM ie vit.C ir E. Skausma nueme po 3 dienu. Isgeriau pora buteliuku tu sulciu ir kol kas tfu-tfu neuzeina jokie sanariu skausmai. Dar viena moteri zinau,kuri naudojo Forever produktus, ja vadinam gyva legenda. Ji net antros gr. invaliduma turejo ir buvo pakeistas vieno klubo sanarys. Grese ir anro keitimas. Ji visus metus gere tas sultis , dar mineralus ir haliurono rugsti(visi Foreverio), tai dabar kitos operacijos nereikia, sanariu skausma pamirso. Svarbiausia kantrybe, nes produktas naturalus, be pasalinio poveikio, tad ir gerti galima kasdien kad ir visa gyvenima, jei patinka :-)) Nezinau, kaip su Bechterevu, bet kol tik siaip skauda, pabandyti verta. Efektyvu! Galiu ir daugiau info suteikti, kreipkites. Stiprybes ir kantrybes visiems.

svetlana
Pranešimai: 14

2015-10-01 10:10

Traceriui.Labai liudna, kad jau septyniolikos pradeda skaudeti sanarius:-( Zinoma zuvu tauku kapsules padeda, tik jos turi buti kokybiskos. Turiu nuliudinti kad vaistinese,deja, itin aukstos kokybes nerasime ir neverta jieskoti. Musu seima jau antrus metus naudojame produktus is Forever Living kompanijos. Tai naturalus,aukstos kokybes ir labai efektyvus produktai. Sportas-puiku, bet sportuojant prakaituojame ir isplaunami mineralai is organizmo, todel jau taip anksti pradejo streikuoti sanariai. Turime alavijo sultis su gliukozaminu, chondroitinu, MSM(biologiskai kaupiama siera) ir vit.C,E + mineralai(net 11) puikiai subalansuoti ir gerai isisavinami. Be to jokio pasalinio poveikio. Tikrai visa tai pades ir galesit judet, judet,judet...:-)))Jei nori tikrai efektyvios pagalbos rasyk svetlanosmk@yahoo.com

sandra
Pranešimai: 60

2015-09-29 08:09

Smagu skaityti,kokiom gerom nuotaikom kalbat,o tai prisiskaiciau apie bechterevo liga,kuria tik vasara man nustate,tai tik verkti dabar norisi pagalvojus,kas laukia,jau 10men istisai skauda syubura tai vienoj,tai kitoj vietoj.Man 21,o tai kas bus po desimties metu...

Aldona
Pranešimai: 49

2015-09-28 14:09

As pati jau segu daug metu sia liga ir kenciu nezmoniskus skausmus taip dienos metu vaiksciodama o nakties miego baisu laukti nes isskausmo negaliu miegoti o sia liga vargais negalais nustate 2008m kiek skuzdavausi savo miesto alytaus gydytojams jie to nesuprato tada kai jau reikejo ramentu nes nepajiegiau paeiti pasiunte i kauno klynykas ir atradau gera gydytoja kuri protinga svelni pagulde stacionara ir istyre kad as jau sergu daug metu sia nepagydoma liga naudoju vaistus bet ja man sunkiai sekasi iveikti esu nusivilusi nes nezmoniski skausmai nepailsiu

audra
Pranešimai: 47

2015-09-28 08:09

Guste, smagu girdeti geras naujienas. Turbut jautiesi naujai gimusi?
Dar pora menesiu sustiprejimui ir tada i sokius:-)!

guste
Pranešimai: 11

2015-09-27 14:09

PRIEŠ OPERACIJĄ vaikščiojau sulenktom kojom pusiau sėdint,neišsitiesė keliai,galėjau sėsti tik ant aukštos kėdės ir tai per dieną kokius 6-10 kartų,atsistojus dar kelias minutes sustingdavau iš skausmo.atrodžiau luošių luošė,visi gailėdavo. DABAR KOJYTĖS TIESIOS,be skausmo,bet dar tik mėnuo po operacijos

jonas
Pranešimai: 117

2015-09-26 15:09

Norejau paklausti kur raset kad issinere sanarys 22 metu merginai, koks buvo sanarys(kaina) ir prie kokiu aplinkybiu issinere

audra
Pranešimai: 47

2015-09-24 11:09

ne, mano sanariai dar neprotezuoti. Buvo igimtas klubo isnirimas ir atlikta keleta operaciju, kuriu metu bandyta "istatyti" kluba. Dabar viena koja per klubo sanari beveik nebesilenkia, kita visa laika buvo "sveikesne" - sulengdavau net 90 laipsniu kampu. Deja, pastaruoju metu vis prasciau, jos judesiai irgi mazeja.
Taigi, siuloma protezuoti. Kadangi vargina ne paciu koju skausmai, o nugara, tai medikai vis klausia ar dar galiu kentet. Kiek zinau, endoprotezavimas siulomas kaip pagalba nuo nepakeliamu skausmu...
Guste, parasyk, o kaip tu jauteisi pries operacija? Kas darosi dabar?


Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 30 ir 0 svečių