rasa
Pranešimai: 295

2015-03-20 18:03

As dar tik kreipsiuosi pas savo gyd.,prasysiu siuntimo y klinikas pas reumatologa del bechter.nustatymo.Ar tai sunki procedura?Perskaicius ligos aprasa,mano savijautai atitiko.Jus visus nuosirdziai uzjauciu,raginu kovot su skausmu visais budais,nenusimint,as pati tos diagn.bijau.

audra
Pranešimai: 47

2015-03-17 07:03

deja, sąnarius gali rdquo;gadintirdquo; daugybė kitų ligų. Kartais sąnarių skausmai gali būti vienas iš simptomų visai kitos ligos. Taigi, reikia ieškoti priežasties...

algis
Pranešimai: 44

2015-03-17 07:03

MR bechterevo nepatvirtino.Liuks,bet kas tada mano sanarius eda?

tomas
Pranešimai: 183

2015-03-12 07:03

Sveiki,gal atsirastu zmogeliuku kurie galetu patarti kaip gydyti bechterevo liga

audra
Pranešimai: 47

2015-03-03 11:03

Jei atsirastu norinciu daugiau pabendrauti, galite rasyti man e-pastu: pajuriovetra@gmail.com

algis
Pranešimai: 44

2015-03-03 10:03

ACIU Audra.SMAGU ,KAD NE VIENAS KOVOJU .CIA OPTIMISTU DAUGUMA ,SAUNU.LAIKYKIMES.

lina
Pranešimai: 1775

2015-03-02 07:03

ačiū už info! vat ir atnaujini savo rdquo;skrynelęrdquo; :)

algis
Pranešimai: 44

2015-02-28 20:02

Man 17 ir man pries pora men pradejo kauptis vandenys ant kelio. Kas keisciausia tai atsitinka periodiskai tai atslugsta veliau atsikeli kelias visas istines skausmas nezmoniskas vienoj vietoj paspaudi kitoj pusej vanduo issoksta, laukiu diagnozes is daktaru

dilgele
Pranešimai: 4

2015-02-27 21:02

As irgi labai domejausi kaip Vaistariene issigyde.Klausiau savo homeopato, pas kuri gydausi savo ligas, apie badavima, bet jis mane grieztai perspejo, kad badauti galima tik su gydytojo prieziura, nes gali kojas pakratyti. Manau, kad Vaistarienes atvejis buvo nesunkus (ligos pradzia), todel ir pavyko iveikti sia liga. As skeptiskai ziuriu i tokia dieta kaip kosiu dieta, nes daugumoje kruopu yra gluteno, kuris duoda tinima ir uzdegima. Is Amerikos pirkau knyga apie autoimuniniu ligu gydyma maistu ir maisto papildais, tai ten parasyta, kad negalima maisto produktu, turinciu gluteno (kvieciu, rugiu, avizu, mieziu, kukuruzu)negalima valgyti. Tinka soros, quinoa(bolivine balanda),ryziai. Jokiu pieno produktu, nes turi kazeino (isskyrus pasukas). Mesa tik vistiena ar kalakutas ekologiski 1xsavaitej 100g.Zuvis taip pat, svarbu, kad nebutu uztersta gyvsidabriu, nes dietos pradzioj reikia naudoti daug tam tikru produktu, kad issivalyti organizma nuo gyvsidabrio, kuris sukelia rimtas ligas. Kiausinio galima tik baltyma. Is darzoviu negalima bulviu, pomidoru, baklazanu.Labai svarbus vitaminai, selenas, msm, omega3,6,9 ir daug visokiu suplementu.Sojos produktus galima naudoti, jei neturite problemu su skydliauke ir jei esi garantuotas, kad ne genetiskai modifikuota. Cukraus negalima!As naudoju ekologiska klevu sirupa. ,,Ant dietosrsquo;rsquo; apie puse metu. Svoris sutirpo kaip mat, taciau liga per daug isibegejusi, be to, kruopsciai laikantis dietos ir naudojant tinkamai atrinktus maisto papildus rezultatai po 1 metu. ir tai duoda vilties. Nesilaikiau dietos grieztai, nes kartais tiesiog nerasdavau kuo pakeisti iprasta maista. Manau LT labai sunku buti ant sios dietos, nes daug nera reikalingu maisto produktu. As dabar gyvenu UK ir tai kartais kyla problemu rasti alternatyva buvusiam maistui. Knygos iki galo neisnagrinejau

audra
Pranešimai: 47

2015-02-27 15:02

To Algis. Butent taip ir reikia! Nepasiduoti.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 7 ir 0 svečių