Roberta
Pranešimai: 723

2015-12-19 05:12

Man buvo trūkę, tai ilgai makalavaus pas gydytojus, bet nieko nuo to geriau:)) tiesiog, manau, turi savaime sugyti. Metai praėjo, dar jaučiu, kai bandau mankštintis, na, kai į tą vietą daugiau paspaudžiu:)) O šiaip visai nieko.Gyventi galima ir net nebegalvoju, susitaikiau, kad lenkiantis į tą pusę jausiu, kad ta pusė nebus tokia lanksti. ir tiek.

Kristina
Pranešimai: 170

2015-12-18 20:12

jei truko kojos raisciai, būtina operuotis?... koja labai ištinus ir mėlyna... utenos daktarai kai paklausiau ar nereiktu operuoti pasake jog nusisneku...ka man daryti? labai skauda ir bijau pasekmiu...kankinuosi jau savaite...padekit atsakykit greiciau...

aurelija
Pranešimai: 25

2015-11-07 21:11

ir man truko raisciai..tik as begau laiptais ir paslydau, o dabr neglaiu ziuret i koja..baisiai atrodo...jau trecia diena lovoj guliu ir baisu..

Lijana
Pranešimai: 18

2015-08-12 10:08

Man taip pat truko kojos raisciai per futbolo treniruote, pries trejus metus buvo labai stipriai patempusi juos, db truko. 2-3 dienos ledo, naktciai lb gera kompresa turejau (ji dave rdquo;Vetrosrdquo; gydytojas) ir koja jau geryn. Kompresas visiskai istrauke melynes per 2 dienas. Gydytojai sake 3 savaites poilsio ir viskas puiku. itavra paskutiniu atveju siulau deti, jei nera kitos iseities, daug greiciau sugyja be.

Bendzaminas
Pranešimai: 3

2015-08-07 10:08

Stai cia apie priekini kryzmini raisti ir jo plysima gerai raso: www.skausmas.com/traumosirsuzeidimai/37-priekinis-kryzminis-raistis

valdaso
Pranešimai: 1

2015-05-11 18:05

Man pries savaite plyso ar truko ciurnos raiciai, bent jau daktarai taip sake, tai jau praejus savaitei tik blogiau pasijutau skaudeti pradejo, tai mastau ar ilgai taip teks kankintis, tinsta koja pavaisciojus su ramentais, melinumas praeina bet istinimas vis dar kankina. mastau ar nebus kas blogiau !!

liudas
Pranešimai: 1

2015-01-22 19:01

buvo truke ir man,tai po menesiuko iseme is gipso, taciau vis dar buvo patine ir be ramentu dar kelias dienas nevaiksciojau.Po menesio grizau i sporta su itvaru,taciau net ir metams prabegus vis dar kartais jauciu po ttreniruociu skausma,aisku nedideli

jolanta
Pranešimai: 73

2015-01-15 11:01

SVEIKI,SIŪLAU KAŠTONŲ VAISIŲ-KLASIKINIS VAISTAS PATEMPIMAMS GYDYTI.JUOSE YRA AESCINO-MEDŽIAGOS,PADEDANČIOS IŠSISKIRSTYTI AUDUNIŲ SKYSČIUI IR TAIP SUMAŽINANČIOS NET IR L.DIDELĮ PATINIMĄ.PREPARATAI,KURIUOSE YRA KAŠTONŲ VAISIŲ EKSTRAKTO:rdquo;ESSAVEN ULTRA,LINDIGOA S,VENOPLANT RETARD,VENOPYRONUM N TRIPLEX,VENOSTASIN N FORTE,VENOSTASIN RETARD,VENOSTASIN S.rdquo;VARTOJIMO BŪDAS NURODYTAS ANT PAKUOTĖS;ŠIŲ VAISTŲ VEIKSMINGUMAS PADIDĖJA ,KARTU VARTOJANT FERMENTINĮ PREPARATĄ rdquo;WOBENZYMrdquo;.LINKIU GREITO PAGIJIMO.

Almantas
Pranešimai: 3

2015-01-14 12:01

Jau 1 diena kai man raisciu trauma. Daktaras nepatare naudoti fatumgel ir israse DEEP FREZE

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 14 ir 0 svečių