Naujoke
Pranešimai: 59

2015-01-14 09:01

Sveiki visi likimo draugai! Perskaičiau beveik visus komentarus ir nustebau, kiek daug yra žmonių, kenčiančių skausmus dėl stuburo problemų. Man šį pavasarį nustatyta L5-S1 disko išvarža ir L5 slankstelis 5mm pasislinkęs į priekį. Stuburą išsityriau tik tada, kai medikai dėl stipraus kairės kojos ir klubo sąnario skausmo įtarė stuburo slankstelio išvaržą. Dabar skausmus kenčiu jau pusę metų, bet blogiausia, kad visiškai nebegaliu sėdėti, nes yra užspaustas išilginis kojos nervas ir pasėdėjus koją dar labiau skauda. Forume skaičiau apie kamuolius, reikės pasidomėti, gal ant jų sėdint ne taip užsispaus tas išilginis nervas. Žodžiu liūdna, nors jau turėjau nemažai procedūrų, situacija beveik nesikeičia. Kol galėjau, apie 2 mėn. dariau mankštą, bet dabar kairė koja, o ypač klubas, taip skauda, kad tik vandenyje galiu ją kažkiek mankštinti, o pratimų atlikti nebegaliu. Forume suradau Lino e-mail ir būtinai prašysiu jo konsultacijos ir patarimo...

Dina
Pranešimai: 102

2015-01-13 15:01

Klause Vytas ir as noriu paklausti: man 5-6sl. isvrza, as naujoke:)Ka galetumete ptarti, nes kol kas gydytojai liepe laukti kol nuspres kazka:)

alionka
Pranešimai: 49

2015-01-12 22:01

o as radau straipsny,kad klaipedoj ten visokio cemento prileidzia del asteochondrozes,ir ne operuot kartais nereik...gal vis ka naujo atranda dar...nes su tom ligom jau kas trecias zmogus serga....laikykites visi...

pupa
Pranešimai: 17

2015-01-11 12:01

Per vieną dieną ant kojų atsirado guzai,paraudę ir skaudantis,karščiuojantis.Šeimos gydytoja parašė siuntimą pas reumotologą. Kas tai galėtų buti?

grazina
Pranešimai: 38

2015-01-11 11:01

Gydytojo V.Vinkovskio tel.: 868710710

vi
Pranešimai: 188

2015-01-11 11:01

Man paaštrėjo kaklo išvaržos, tad nusprendžiau kažko imtis. Kadangi tikiu tik stuburo raumenų atstatymo efektu, pagalvojau, jog p. Lino paslaugos šiam atvejui būtų tinkamiausios, bet baigiu persigalvoti, kai pamačiau paslaugų kainas...


xxx
Pranešimai: 184

2015-01-11 09:01

kineziterapija.org yra p.Lino apie kuri cia nemazai parasyta.

vi
Pranešimai: 188

2015-01-10 16:01

Ar ši kontora www.kineziterapija.org/ ne to paties Lino, apie kurį čia teik daug prirašyta?


Virginija
Pranešimai: 28

2015-01-10 16:01

spakauskas man pasiule daryti operacija nauju metodu, as turiu kelias isvarzas kakale, jo naujas metodas operacija nukkleoplastine adata, ka jus apie tai manote

Andrius
Pranešimai: 131

2015-01-09 15:01

Sikau ant jusu komentaru je skauda tai skauda ir nieko cia nepadarysi naujo stuburo niekas jums jau neides tad teks likusi gyvenima likimo nuskriaustiems kenteti ir prisiminti savo juodus darbus melskites kad sikant jusu nesutrauktu

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 9 ir 0 svečių