linas
Pranešimai: 172

2015-11-26 19:11

Jeigu kam norisi pas mus rasykite mailu ir registruokites nugaros.skausmas@gmail.com

linas
Pranešimai: 172

2015-11-26 19:11

Sveiki visi,

Pameginkit isivaizduoti priezasti...
Po to meginkite pagalvoti apie skausmo geneze, is kur tas skausmas, kodel jis? Gal gyvename neteisingai?
Gal tas visagalis gydytojas reikalingas tik tam, kad tuos skausmus nuimtu??? nuims ir toliau sava vaga?
Nuims, tikrai nuims, bet kaip pats zmogus?
Mes kas karta zmogui irodinejam, tikek, galek, stenkis. Kartais zmogus pamirsta kokia jo bukle buvo bloga, mes vistiek sakom nesioperuok, stabilizuok stubura, susidraugauk su kunu.
Kai tai kalbi daugiau nei simtui zmoniu, po to jau nusibosta kartoti.
Mes baige aukstus mokslus medicinoje, dirbe valstybiniame sektoriuje ir musu senai netenkina sistema bent stuburo gydyme, todel kuriame savo nuosava.

Painu kada ateina miliardierius ir derasi del musu honoraro, bandai su juo tartis, gal padek mums, tu gali, valdai daugybe pinigu, gal gali padeti ikurti dideli centra man, tau ir kitiems???
Jis nusisypso pateikia atsakyma po savaites: man neapsimoka, nenoriu padeti kitiems....
Mielieji kiekvieno skausmas savitas, savaip kiekvienam didziausias.
Niekada nebuna taip, kad nugaros skausmas nutinka be priezasties, pagalvokime ar tinkamai gyvename?
Kai kurie sako: man nebuvo tokiu dalyku gyvenime niekada man dabar penkios desimtys metu, kodel dabar???
Analizuoji stengiesi pagelbeti, po kiek laiko padedi, bet zmones pamirsta viska....
Pagalvokite kiek laiko skyrete kiekvienas mokslams, darbui, seimoms, kaip galvojate jauciasi jusu paciu raumenys ir kaulai?

Tiek nervai, tiek raumenys, tiek ir kaulai is jusu paciu atims keturis kartus tiek kiek jus patys ant ju tikraja to zodio prasme jojote.
Gudresnis tas kuris nepasiduoda ir iesko pagalbos.
Kvietkas, Rasa, Vaidas, as nuosirdziai dziaugiuosi uz jus.

brone
Pranešimai: 58

2015-11-26 16:11

Ir dar- mane galutinai pribaigs internetas!!!!!!!!!!!

brone
Pranešimai: 58

2015-11-26 16:11

Labutis.Turiu klausima,o ar galima mankstintis su kokiais nors treniruokliais?Nes jokiu nauju, sau tinkamu tempimo ptratimu nerandu.O kaimynas turi nuosava treniruokliu sale ir pasiule lankytis jo saleje.Tai as pirmu reikalu ir prisedau prie kompo.Vat,kaip sakant pasitarti.

brone
Pranešimai: 58

2015-11-26 16:11

Labutis.Turiu klausima,o ar galima mankstintis su kokiais nors treniruokliais?Nes jokiu nauju, sau tinkamu tempimo ptratimu nerandu.O kaimynas turi nuosava treniruokliu sale ir pasiule lankytis jo saleje.Tai as pirmu reikalu ir prisedau prie kompo.Vat,kaip sakant pasitarti.

brone
Pranešimai: 58

2015-11-26 16:11

Labutis.Turiu klausima,o ar galima mankstintis su kokiais nors treniruokliais?Nes jokiu nauju, sau tinkamu tempimo ptratimu nerandu.O kaimynas turi nuosava treniruokliu sale ir pasiule lankytis jo saleje.Tai as pirmu reikalu ir prisedau prie kompo.Vat,kaip sakant pasitarti.

brone
Pranešimai: 58

2015-11-26 16:11

Labutis.Turiu klausima,o ar galima mankstintis su kokiais nors treniruokliais?Nes jokiu nauju, sau tinkamu tempimo ptratimu nerandu.O kaimynas turi nuosava treniruokliu sale ir pasiule lankytis jo saleje.Tai as pirmu reikalu ir prisedau prie kompo.Vat,kaip sakant pasitarti.

brone
Pranešimai: 58

2015-11-26 16:11

Labutis.Turiu klausima,o ar galima mankstintis su kokiais nors treniruokliais?Nes jokiu nauju, sau tinkamu tempimo ptratimu nerandu.O kaimynas turi nuosava treniruokliu sale ir pasiule lankytis jo saleje.Tai as pirmu reikalu ir prisedau prie kompo.Vat,kaip sakant pasitarti.

brone
Pranešimai: 58

2015-11-26 16:11

Labutis.Turiu klausima,o ar galima mankstintis su kokiais nors treniruokliais?Nes jokiu nauju, sau tinkamu tempimo ptratimu nerandu.O kaimynas turi nuosava treniruokliu sale ir pasiule lankytis jo saleje.Tai as pirmu reikalu ir prisedau prie kompo.Vat,kaip sakant pasitarti.

brone
Pranešimai: 58

2015-11-26 15:11

Labutis visiems.Na zinot,jau visai nusivyliau musu medikais.Pasiunte mane i poliklinikos reabilitacijas,ir ka ten kazkokia raudonais plaukais ir nagais tokais,k

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 14 ir 0 svečių