Linute
Pranešimai: 38

2015-01-03 13:01

Beje, jei kas noretumet siu mankstu ar knyguciu rusu kalba, galeciau atsiusti per skypersquo;a ar mailu. Rasykit

Linute
Pranešimai: 38

2015-01-02 19:01

Sveiki, likimo broliai ir sesrys. Jungiuosiu prie savitarpio pagalbos grupes ir as. Man 30, nesenai nustate l5-s1 disko 6mm medialine protruzija. Skausmu kolkas ypac dideliu nejauciu, atsiduoda tik bukas skausmas i sedmenis ir juosmeni paskauda. Pradejau dometis viskuo kas susije su isvarzomis ir gydymosi budais, nes gresia man visu jusu likimas. Uztikau labai neblogus rusiskus forumus, kur diskutuoja ir padeda daktarai. Paskaitineju pastoviai ten, perskaiciau visa rasta literatura lietuviu kalba ir priejau isvados, kad tik sportas, manksta gali pagydyti. Kinezeterapeute sudare man programa dirbti treniruokliu saleje ir namie. Tikslas - maksimaliai sustiprinti nugaros raumenis, kad atejus pablogejimui, tureciau stipru raumenyna. Taip pat nemeciau dar sokiu, nors stengiuosi riboti kruvius ir kiek imanoma nedaryti staigiu judesiu. Is interneto atsisiunciau daug ivairios mankstos ir knyguciu. Turiu Dikulrsquo;io ir Bubnovskrsquo;io gimnastikas. Beje jos pakankamai sunkios ir reikalauja daug istvermes atliekant. Gal kas dirbat pagal jas? Kokie rezultatai?
Beje, rusai operacija laiko irgi pacia blogiausia iseitimi ir skatina fizini aktyvuma. Beje as is Vilniaus ir tikiuosi nepamesti Lino koordinaciu, jei uzspaustu rimtos bedos

gita
Pranešimai: 16

2015-01-02 17:01

sveiki,klupiu prie kompiuterio ir skaitineju.Kankiniu forumas.As tas Kristaus kancias du menesiai einu.Isbandziau viska-Likenus savomis lesomis ir visa kita.Dar gyvenu.Ant stalo negulsiu.Pirmas sakinys ieinant pas gydytoja turi butirdquo;as pasveiksiurdquo;.O skauda ziauriai.Svarbu nusiteikimas ir dziaugsmas vaikscioti savomis kojomis

Adele
Pranešimai: 16

2015-01-01 17:01

charitei. Prasau parasyti koks neurochirurgas gyde. Kiek kainavo. Aciu.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 15 ir 0 svečių