linas
Pranešimai: 172

2015-01-30 18:01

Zmogui duoti raumenys ir raisciai, jei asmeniui nesinori kazka daryti del savo judamo aparato, tai tegu ir nedaro. Jeigu kam reikes user manual kaip naudotis invalido vezimeliu, as maloniai nukreipsiu. Motyvuoti noritys pagyti zmones pas mane visada laukiami, tik paminesiu kad neturiu piliules kuria prarijus stuburas virsta lyg 16mecio. Yra ir skausmo ir islaidu, asaru ir nevilties. Musu judamasis aparatas yra unikalus, jei prisideda samoningas noras- ivyksta stebuklas....

brone
Pranešimai: 58

2015-01-30 16:01

Buvau perrasiusi ir norejau issiusti,taciau mano kompo sparta rdquo;padusordquo;ir neisisiunte.


brone
Pranešimai: 58

2015-01-30 16:01

Kam idomu suzinoti apie sanatorini gydyma ir visus jo ypatumus,skaitykite savatrastyjerdquo;SAVAITE SU TVrdquo;17pusl.,Zurnalo kaina0.99lt.

alionka
Pranešimai: 49

2015-01-30 08:01

miela daiva,noriu tau patarti,tau turbut spaudzia nervus tas iskrypes stuburas,turi pasidaryt kompiuterine tomografija,ir nueit pas neurochirurga.jei sakys kad reik operuoti,net negalvokit laukti,nes jau jum koju nervai ir taip apmire,sunku bus atstatyt!Man po operacijos metai,o dar jauciu tirpimus,irgi ilgai laukiau,bet jau kai sueme,tai tiesiai ant stalo guliau!O daktarai klinikose tikrai geri!

daiva
Pranešimai: 281

2015-01-29 14:01

turiu problema III-laipsnio stuburo iskrypimas daugiau kaip 10metu skauda kairioji ranka aptirpes visas petys kaire slaunis kaip medine o blauzda ir kulnis atrodo kad skruzdes laksto kazi kas dar cia galetu buti Aciu

lina
Pranešimai: 1775

2015-01-27 18:01

Sveiki visi! Pasakykit, kas žino, ar rentgeno nuotrauka gali parodyti stuburo išvarža? Man skauda ranka, kai judinu, keliu ar atlenkiu atgal. Gydytojas sakė, kad gali būti kaklo stuburo išvarža, bet man nesinori tikėti.

loreta
Pranešimai: 119

2015-01-25 15:01

Sveiki,idemiai perskaiciau komentarus.Turiu sia beda jau seniai,taciau metai laiko niekaip neissikapstau,sukuosi uzburtam rate ir nezinau kur kreiptis.Pas man dvi isvarzos ir du isgaubimai,bet man skauda netik nugara,bet ir kirksnis,ipatingai desine ir abu klubus.Vasara lankiausi pas monualista,stubura atstate,taciau kirksnis kuo toliau tuo labiau skauda,vienas neurologas patare ieskoti kitu ligu.Dabar gulejau reumotologiniam skyriuje,taciau nustate sanariu degeneracija , visas skausmas ,nuo stuburo isvarzu.Pratimus kuriuos pritaike monualistas negaliu daryti,nes skauda kirksnis,darau pratimus tik raumeniui stiprinti.
Gal kas nors turite problemu su kirksnim,ar galite Kauno Klinikose parekomenduoti gera neurologa?

Linute
Pranešimai: 38

2015-01-24 19:01

Kuo greiciau bandysit ko nors imtis, tuo geriau. Bandykit kreiptis pas Lina. Ismankstins raumenukus, mankstele parinks.

alionka
Pranešimai: 49

2015-01-24 16:01

o tai ka jam sako kas jam yra?kodel taip drastiskai vezimelis?gal taip kritiniu momentu tik atrodo?gal raumenys sutvirtes/

brone
Pranešimai: 58

2015-01-23 12:01

Labutis visiems.buvau prisimankstinusi tiek,kad teko susuktai savaitike paguleti kaip lentai.Noreciau paklausti Lino:sakykit,prasom-ar gali nuo mankstu stipriai skaudeti galva ir visa stubura?(netik operuotas vietas)?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 6 ir 0 svečių