li
Pranešimai: 49

2015-12-18 11:12

Sveikinu visus bendros bedos draugus su artejanciomis sventemis. Aciu, kad buvote kartu, kad palaikete, kad dalinotes ziniomis, patyrimu. Sveikatos visiems, kantrybes darant pabodusias, bet veiksmingas mankstas. Naujokams linkiu ieskoti, nenurimti. Pasiskaitykit foruma nuo pradziu. Visko rasit, telefonu, adresu, atsiliepimu, komentaru... As jauciuosi gerai, koja truputi silpnesne, plonesne, bet man nieko neskauda, keliauju, dirbu, dziaugiuosi gyvenimu. Ir tikiu.Linkejimai Rasai V., Kvietkui

indre
Pranešimai: 58

2015-12-16 07:12

Gydziausi pas Toma Vorobjova ir man labai padejo, super! Turejau problemu su kojos sanariu, sunkiai vaiksciojau, slubavau, o dabar visiskai sveika :)
Rekomenduoju.

brone
Pranešimai: 58

2015-12-15 05:12

Sveiki visi.Pritariu Kvietkui,kad negalima dalinti mediku koordinaciu betkam.Pati su tuo buvau susuidurusi.Daviau telef.nr,o gydytojas labai supyko ir teko ligai bei nobodziai atsiprasineti,kad norejau ligonei padeti.Ant lekstutes dar niekam niekas neatnese.Sakoma-ieskok ir atrasi.O Onai isvis tereikia tik musu forumo lapus pavartyti ir paskaityti.

linas
Pranešimai: 172

2015-12-13 18:12

kas iesko tas randa!

emi
Pranešimai: 3

2015-12-13 18:12

Klaipedoje yra geras kineziterapeutas dirba Klaipedos universitetineje ligonineje, daro geras mankstas ir t.t. Super padejo!

ona
Pranešimai: 51

2015-12-12 17:12

Aš irgi turiu didelių problemų su ataugomis stubure. Čia paskaitinėjau, bet nesupratau koks čia mistiniai Linas su Dalia, kurie išgydo visas stuburo ligas, bet jo oficialių koordinačių niekas neparašo. Pvz. Kvietkas lankėsi pas juos virš mėnesio laiko, bet adreso negali prisiminti ir parašyti.Kažkas čia neaišku? Geriausiu atveju arba jis neoficialiai priiminėja ligonius arba dar blogiau... Kodėl Jasiūno ar kt. gyd. viską gali rasti internete ir kitur. Labai blogai kai nelaimėlius žmones apgaudinėja, Dievas nubaus.
Jeigu su TerapiMaster viską išgydo, tai būtų tokie prietaisai ligoninėse ir oficialiai gydytų stuburo ligas.

ona
Pranešimai: 51

2015-12-12 17:12

Aš irgi turiu didelių problemų su ataugomis stubure. Čia paskaitinėjau, bet nesupratau koks čia mistiniai Linas su Dalia, kurie išgydo visas stuburo ligas, bet jo oficialių koordinačių niekas neparašo. Pvz. Kvietkas lankėsi pas juos virš mėnesio laiko, bet adreso negali prisiminti ir parašyti.Kažkas čia neaišku? Geriausiu atveju arba jis neoficialiai priiminėja ligonius arba dar blogiau... Kodėl Jasiūno ar kt. gyd. viską gali rasti internete ir kitur. Labai blogai kai nelaimėlius žmones apgaudinėja, Dievas nubaus.
Jeigu su TerapiMaster viską išgydo, tai būtų tokie prietaisai ligoninėse ir oficialiai gydytų stuburo ligas.

klausimelis
Pranešimai: 16

2015-12-12 15:12

Sveiki! Gal kas turit kokiu atsiliepimu apie Toma Vorbjova? Jis yra olimpines rinktines gydytojas ir dar uzsiima nugaros gydymu. Gal kas lanketes ar girdejot atsiliepimu?
Is anksto aciu

vaidas
Pranešimai: 75

2015-12-11 16:12

malonu, kad atsimenat . Siunciu geriausius linkejimus VISIEMS

li
Pranešimai: 49

2015-12-11 13:12

tarp kitko Jasiunas nepuole guosti ir zadeti greito pasveikimo, bet atkapste

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 25 ir 0 svečių