lina
Pranešimai: 1775

2015-12-10 19:12

Turiu išvaržą 10mm, atsisakiau operuotis, dešne koja pusiau nejautri,koja šlubuoju, lankiausi pas Katauska, dare tempimus,masaža, padariau 12 proceduru, tačiau pagerejo nedaug, nuejau pas daktara Jasiūna, tačiau nieko džiuginančio neišgirdau,nusilpę visos dešnės pusės nugaros raumenys, todel neatsistato koja,gal kas lanketės pas šį daktarą, labai del to išgyvenu.

lape
Pranešimai: 9

2015-12-10 08:12

kazkas anksciau klause ar kazkas lankesi pas Carlos is bolivijos. Siuo metu lankausi pas Carlos ir galiu tik teigiamai atsiliepti,man labai padejo, praejo baisus nugaros skausmai(pagerejo apskritai savijauta, miegas ir tt), nes jei buciau laikiusis polikliniku nurodymu, manau iki siandien kenteciau skausmus, beto girdejau is ivairiu saltiniu geru atsiliepimu.

saulute
Pranešimai: 27

2015-12-07 13:12

kreipiuosi i visus kas zino Lino is Klaipedos tel.nr.Aciu:)

vaidas
Pranešimai: 75

2015-12-06 17:12

likejimai kvietkui ir alionuskai

vaidas
Pranešimai: 75

2015-12-06 16:12

sveiki visi as pradejau dirbti ir pamirsau kad sirgau linkiu visiems sveikatos

nele
Pranešimai: 38

2015-12-06 15:12

ar įtariant kaklo slankstelio išvaržą būtina daryti bmr, ką jis duos ir kur be eiliu jį atlikti

brone
Pranešimai: 58

2015-12-04 20:12

Viltis -durniu motina,kaip ir loterija taip pat,kaip musu gydymasis.Bet arteja Kaledos,o jos kaip sako per telika stebuklu metas,tai gal sakau kuriam ar kuriai is musu ivyks stebuklas ir nebeskaudes kuri nors kuno vietele.(Nu as cia gal ir ne i tema).taip palaikau rysi,o tai baigiu nuo to suknisto skausmo nupuseti.

Angele
Pranešimai: 6

2015-12-04 15:12

Visiems galiu patarti nes pati turejau panašių problemų su skausmais. Man 51 metai. Jaučiau skausmą kakle, svaigsto galva ir tirpto kairė koja. Draugė papasakojo apie masažo lovą su nefritu.Masažavausi beveik kasdien 15 dienų. Ir tikrai padėjo.Galva nebesvaigsta, skausmas sumažėjo beveik nejaučiu, koja nebetirpsta. Išbandžiau Ceragem ir dar Navasan. Dabar ruošiuosi pirkti.

Angele
Pranešimai: 6

2015-12-04 15:12

Visiems galiu patarti nes pati turejau panašių problemų su skausmais. Man 51 metai. Jaučiau skausmą kakle, svaigsto galva ir tirpto kairė koja. Draugė papasakojo apie masažo lovą su nefritu.Masažavausi beveik kasdien 15 dienų. Ir tikrai padėjo.Galva nebesvaigsta, skausmas sumažėjo beveik nejaučiu, koja nebetirpsta. Išbandžiau Ceragem ir dar Navasan. Dabar ruošiuosi pirkti.

jurgita
Pranešimai: 75

2015-12-04 11:12

Laba diena, likimo draugai.
Aš taip pat turiu tris stuburo išvaržas (tai parodė kompiuterinė tomografija).Nuolat skauda stuburą juosmens srityje ir žemiau bei kojas. Esu išbandžiusi fizioterapiją,vertikalias vonias ir t.t. Dabar namuose kas rytą darau mankštą, kurią atlikinėjau su kineziterapeute, kai gulėjau ligoninėje. Tačiau skausmas lydi kiekvieną dieną.
Vieną pažįstama pasiūlė įsigyti faradoterapinę juostą ,,Nou - hourdquo; juosmeniui.Teigia, kas ją nešioja, tam visiškai dingsta skausmai.Žadu plačiau sužinoti apie jos poveikį bei naudą. Gal kas girdėjote ir bandėte šią juostą? Norėčiau sužinoti Jūsų nuomonę.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 12 ir 0 svečių