Andrius
Pranešimai: 131

2015-10-24 15:10

Tai va persalau kasdamas bulves, nesiojau maisus , dirbau kaip sakant fizini sunku darba kuri esu dirbes labai seniai :) persalau, is pradziu pradejo persteti nosis po to akys kaist, dar dvi dienas ejau i darba bet paskui nebeiskenciau nebejau nes labai silpna pasidare ir temp. pakilusi auksta buvo , sloga, kosulys, praejo dvi savaites prakaitavau geriau arbatas paracetamoli geromirtoli ir t.t. kosulys dingo sloga taip pat, tik liko truputi paraudusi gerkle(dar ir dabar vos vos paraudusi)gydytoja buvo israsiusi antibiotiku, isbandziau Ospamox 1000, pakeiciau paskui i Fromilida, niekas nepadejo, pakeiciau gydytoja ir va kaip menuo su trupuciu laikosi temperatura ryte 36.2-36.5 per piet 37.1-2, vakare apie 17 val pakyla net iki 37.4-5, niekaip niekas nepraeina, pradejo skaudeti , tiksliau mausti pilvo kaire puse.Pradejau gert nuo visokiu nerimu ir depresijos Bromazepama kad galeciau ismiegot bo jau nakti niekaip negaliu uzmigt. Tiesa kraujas, slapimas, plauciau , sirdis, spaudimas viskas OK normos ribose. Ar gali kad nuo skrandzio ar siaip is virskinamojo trakto kazkuriu organu laikytusi taip ilgai tokia temperatura 37.0-37.4, dabar geriu eziuole, vit C, siaip vit. komplekxus ir niekas man negereja, kas man yra?, Aciu uz atsakymus

Andrius
Pranešimai: 131

Neaisku persalimas

2015-10-24 15:10

Neaisku persalimas

aistė
Pranešimai: 162

2015-10-22 23:10

Labas,zinok net nzn ka sakyt man lygiai tas pats kaip ir tau.tik tiek,kad as pries 2saw laiko widuriawau kokias 4dienas,poto wos ne wos isejau i tualeta ir db wiskas gerai.tik ta temperatura...man pasake gydytoja,kad cia temperatura nuo nerwu,bet nelb noris tiketi,nes aplink girdejau,kad daug kam taip.jei ka suzinosi apie tai rasyk.aciu

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 4 ir 0 svečių