zivile88
Pranešimai: 2

2015-09-20 09:09

gal kas zino apie ka kalbejo erika su aisciu, kad rado kaip uzmusti si virusa, gal kas zino kokiom priemonem?

zivile88
Pranešimai: 2

2015-09-20 09:09

gal kas zino apie ka kalbejo erika su aisciu, kad rado kaip uzmusti si virusa, gal kas zino kokiom priemonem?

Virginija
Pranešimai: 28

2015-09-13 06:09

O ka daryti jei tai ne lupu herpesas,o lyties? kaip gyventi toliau? Kaip tureti nauja partneri nejauciant gedos ir nusivylimo?kaip žmogui,kuriam atsiranda didesni jausmai tai pranesti?... tai toks kosmaras.. negali isimyleti ir leisti kitiems myleti saves,nes tai tik skaudina.. Pas mus tokios nuostatos,kad jei esi uzsikretes reiskia esi laisvo elgesio.Galbut ir normaliems zmoguciams nepasiseka gyvenime..tik mazai kas tai supras.. Kaip gyventi?kaip neuzsidaryti tarp keturiu sienu ir gailetis saves?juk niekas taves tokio nenores,pasmerks..

Virginija
Pranešimai: 28

2015-09-13 06:09

Lūpu herpis tai dar nieko, o ka daryti su lyties herpiu? Kaip gyventi toliau?kaip nepulti i depresija?kaip pradeti bedrauti su nauju partneriu jei atsiranda jausmai,kaip pasakyti,kad sergi? tai toks kosmaras... visi galvoja,kad tokios ligos tik pasileidusiu zmoniu ligos,bet buna,kad likimas pasisaipo ir sugriauna gyvenima normaliems zmonems.. tik gaila,kad ne visi gali tai suprasti.Kaip gyventi?

Renata
Pranešimai: 102

2015-07-07 02:07

sveikos moterys, kurias kamuoja herpes. As tepuosi saltalankiu aliejumi, nebrangu ir labai efektyvu, tik reikia teptis kelis kart per diena, todel aliejuko turekit rankineje.

jovita
Pranešimai: 17

2015-06-29 15:06

Mane irgi istisai kamuodavo pusleline, ir tepaliukai tiktai trumpam apramindavo. Taciau tik susibalansavusi mityba, pradejusi normaliai maitintis, valgyti daug vaisiu, darzoviu, gerdama vitaminus istisus metus, nemarindama saves dietom ir persivalgymais jau ilga laika isvengiu sio "dziaugsmo".

ramston10
Pranešimai: 2

2015-06-20 08:06

mane labiausiai domina kaipm galma butu isgyditi antro tipo virusa.

ramston10
Pranešimai: 2

2015-06-20 08:06

sveiki, idomu suzinoti kaip sekasi gyditi si virusa.

mergaite
Pranešimai: 19

2015-04-27 14:04

ar galetum pasidalinti kuo gydaisi?

aistis
Pranešimai: 5

2015-04-25 08:04

sveiki visi, kuriuos kankina sita liga.Su ja susiduriau pries 18 metu, kankinuosi visa ta laika, kadangi turiu 1 ir 2 tipo virusa. Pagrindinis mano maistas ACIC tabletes, kurios aisku kazkiek uzkerta kelia stipriems ligos protrukiams, taciau patys simptomai vistiek lieka ryskus. Visus tuos metus iskojau info apie gydyma, taciau visur surasdavau ta pati atsakyma - LIGA NEPAGYDOMA, ir banalus patarimai, vengti streso, pervargimo, astraus maisto ir t.t.vienintele iseitis- visiska izoliacija nuo aplinkos, tik ar tai imanoma.Ivairus medikamentai, kuriu suzinojus kaina iskart liga suaktyveja.Vienintele mano viltis, mokslininkai, kurie israstu tai, kas galetu uzmusti si virusa.....Ir zinot ka as jums pasakysiu....as manau kad sis stebuklas jau ivyko, taciau dar nenoriu girtis is anksto kadangi sio gydymo rezultatai bus aiskus po keliu menesiu, ir tai visiskai nesusije su jokia chemija, kuri baigia uznuodyti mano organizma , ir kuri visiskai neveikia prakeikto viruso. Jei ka nors tikrai sudomins tolimesne mano istorija galesiu imesti ir tyrimu rezultatus, turiu keliu metu senumo, darytus pries menesi ir darysiu po keliu menesiu. Patikekit tai ne reklama, paprasciausiai as jauciu savo kunu jog tai yra veiksminga, kadangi po dideliu kruviu, streso as beveik nesikeldavau is lovos, o dabar jau ipusejus gydymui as jauciuosi nepalyginamai geriau, as jus visus cia rasancius, labai gerai suporantu, ka jus jauciat kadangi patyriau tai savo kailiu.Visiems jums sekmes ir sveikatos...sveikatos, kuria, as tikiu greitu metu galesit susigrazint

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 4 ir 0 svečių