Sveiki dantys
Pranešimai: 3
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Kur kreiptis?

2021-02-06 16:02

Deja, bet kai liga paslėpta ir negali pats pasakyti nuo ko tave reikia gydyti, daug pagalbos poliklinikose nesulauksi...

Renata123
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Kur kreiptis?

2019-12-19 05:12

Sveiki. Įvyko įdomus dalykas, labai nemalonus. Žodžiu šeimoje visi persirgome kažkokių virusų nuo kurio buvo labai aukšta temperatūra ir vėmimas, pykinimas. Bet viskas tuo nesibaigė man. Kai prasidėjo simptomai, pas mane buvo kitokie nei pas visus, apart temperatūros ir vėmimo labai skaudejo kaklą, sprandą, tarsi netureciau kur iš skaumo jo padėti. Pasiskaiciau googlei, kad meningito požymis ir nulekiau į priėmimą. Deja, daktaro nebuvo, tyrimų nedarė, nes ir taip aišku, infekcija. Sakau, bet man kakla labai skauda o seselės tik atkalbinėjo, čia tau nervas gal užspaustas, gal nuo temperatūros. ???? Nėra taip buvę. Tada prileudo u veną daug vaistų, pastatė laselines, šiaip ne taip atslūgo. Israse namo, po to visa parą miegojau. Ir čia nesibaigia istorija. Pradėjau labai jautriai užuosti taip pat jausti skonį. Valgyti negalėjau, viskas šlykštu. Taip tęsėsi kokias 2 sav. Kol po to iškart atsirado keista baimė, ką kiti apie mane pagalvos apie, nu tokia nenormali, kad lyg būčiau ne aš, bandžiau save raminti, kad tai nesąmonė, juk niekada nebijojau tuo. Ir sitas praėjo ir kai praėjo iškart prasidėjo įkyrios mintys, supratau, kad nelogiskos, bandžiau mesti iš galvos. Tai tarsi obsesinis kompulsinis sutrikimas. Aš nebezinau kas nuo ko ir kur kreiptis. Pagal mano versija man buvo neryškus infekcinis meningitas su pasekmem dabar. Kaip jums atrodo? Ką man dabar daryti. Pas kokį daktarą eiti ir kaip gydytis?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių