jolanta
Pranešimai: 73

2015-12-19 14:12

Man gyd nustatė skydliaukės uždegimą ( autoimuminį...). Sakė ankstyva stadija. Hormonai visi normoje. Paskyrė L-Tiroksiną, bet nuo jų jaučiausi tikrai nekaip, todėl po 2 mėn nuėmė. Dabar stebės 4 mėn. Skydliaukėj yra uždegiminių židinukų. Ir gyd sakė, kad galima visiškai pasveikt.

donatam
Pranešimai: 4

2015-11-18 13:11

Laba diena, esu 4 kurso medicinos studentė. Rašau baigiamąjį darbą apie cukriniu diabetu sergančių žmonių žinias apie diabetinę pėdą. Prašau Jūsų atsakyti į anketos klausimus, kuriuos rasite čia šiuo adresu -- > apklausa.lt/f/pacientu-serganciu-cukriniu-diabetu-zinios-apie-diabetine-peda-acldq82.fullpage

Rūta
Pranešimai: 231

2015-09-26 13:09

Labai prašau,atsiliepkite,kam buvo ar yra nustatyta tokia liga.Ar įmanoma pasveikti?

Rūta
Pranešimai: 231

autoimuninis tireoiditas

2015-09-26 13:09

autoimuninis tireoiditas

okse29
Pranešimai: 2

2015-06-20 17:06

Atsiliepkit kas turite sia ligą,kokie jusu isgyvenimai,kaipn gydotes,

okse29
Pranešimai: 2

2015-06-19 18:06

sveiki,man jau keturi metai yra autoimuninis tireiditas,tai kol vartoju tiroksina gerai kaip ir,bet man dar prie to issimete dvi ligos balme:( ir ujjj dilgeline,tai vaistus ryjysaujom,nes nera kito pasirinkimo,paklausiu gydytojos gal yra kokia iseitis,sako skaityk interne daug info:) zodziu kaip i siena..

evelin
Pranešimai: 1

2015-06-03 17:06

noriu sužinoti

asta
Pranešimai: 124

2015-05-22 11:05

Man diagnozavo hipotirozę prieš 3 mėn.geriu l-tiroksiną,bet ryškaus pagerėjimo nejaučiu,hormonas TSH jau normos ribose,tačiau kyla kraujospūdis,negaliu ilgai išlaikyti dėmesio ,skaityti ,žiūrėti teliką,vistiek greit pavargstu.Gal kam nons taip yra.Labai norėčiau pasitarti,kokius papildomai vartoti vitaminus ar kt.Nesenai išsiderino vestibulinis aparatas,pradėjo stipriai svaigti galva,ko anksčiau nebuvo.Sako,kad sutriko kraujotaka.Profesorius G.Kazanavičius sako,kad reikia numesti kokius 5 kg.,bet jie nekrenta,nors tu ką.Atsiliepkite.Ačiū.

vilma
Pranešimai: 182

2015-04-30 20:04

nepergyvenk!As jau apie 8metus geriu tiroksina,su svoriu yra problemu-tai krenta,tai auga.Bet jau 3metai laikosi panasus,einu i kluba.Nemanau,kad galima pasveikti be operacijos.Vienu metu man jau kaip ir gerai buvo,bet staiga pablogejo.Na ,jei nera mazgeliu,gal ir galima pasveikti.Su skydiaukes problemom kartu eina ir depresija.

mary
Pranešimai: 2

2015-04-30 19:04

Sveika!As jau daug metu turiu problemu su skydliauke,geriu ta pati vaista,kaip ir tu.O svoris pats gali ir nukrysti ,ir padideti.Tiesiog pradek eiti i sporto kluba ir mazink maisto porcijas.Bet ir tai manau dau kas priklauso ir nuo genu.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 4 ir 0 svečių