vilma
Pranešimai: 182

2015-03-02 20:03


sveiki, taip ir aš turiu skydliaukę. Na tiksliau kairėje pusėje mazgelį, kaip gydytojai sako, kad jis nei didėja nei mažėja.Tiesa vieną kartą kaip persišaldžiau tai pradėjo lyg tai dusinti ir pradėjo oro trūkti, naudojau vaistus. kaip pradėjo mane tyrinėti kaip bandomą triušį. Tai dabar pro retą pasidarau tyrimus bet jokių pakitimų neranda ir jokių vaistų neskiria, tik patarė naudoti jūrų dumblių papildą. vienu žodžiu kortelėje parašyta 2 laipsnio struma.Jaučiuosi tarsi jos neturėčiau.

rita
Pranešimai: 239

2015-02-08 19:02

As turejau supraktyvia skydliauke.Tai pasreiske daugiausia nuovargiu.Kraujo tyrimu buvo nustatyta.Tai paprastai buna per daug kalcio kraujyje.Po to buvo atlikta eko.Jos metu rastas mazas augliukas,kuris buvo pasalintas operacijos metu,bet kas idomu ne tas augliukas buvo problema,nes kai i pasalino padare iskart testa operacijos metu.Surado kita augliuka,kuris nebuvo matomas eko metu.Tai operacija is 2 valandu truko 5.

jurgitaj
Pranešimai: 1

2015-02-04 13:02

Laba diena,
Pries 3 men man buvo pasalinta puse skydliaukes su pertvara ir issiaiskinta, kad mazgas nebuvo vezinis. Po men lankiausi pas endokrinologa,-kraujo tyrimai buvo geri. Tuos visus men dar tebegeriu L-tiroksina, bet po puse tabletes. Noreciau paklausti ar gerai tai ir kiek ilgai man tuos hormonus reiks gerti, nors ir likusi skydliaukes dalis veikia gerai ir pagamina reikiama kieki hormonu.

DEKUI

ji
Pranešimai: 176

2015-01-20 13:01

kokie skydliaukes nepakankamumo,padidejimo pozhymiai?

ji
Pranešimai: 176

del skydliaukes?

2015-01-20 13:01

del skydliaukes?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių