Patarimas
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Helpppp! Man išangės įplėša

2018-06-02 13:06

Pirmiausia išmok pamatyti įplėšą; poza pusiau gulomis, tarp sulenktų ir išskėstų kojų pasidėk paverstą ant šono stalinę lempą ar kokį kitą švieos šaltinį, kad šviestų į išangę, o už lempos pasistatyk veidrodį. Pakišk delnus po sėdmenimis ir pirštais praskleisk išangę. Įplėšą pamatysi veidrodyje.

Po tualeto apiplauk išangę vonioje vandeniu.
Įtrauk vandens (1 arbat. šaukštas) ir 3% vandenilio peroksido(pusę arbat. šaukšto) mišinio į pipetę ir toje pozoje iš pipetės užliek ant įplėšos.
(Vienoje rankoje laikant pippetę galima su ta pačia ir kita ranka praskleisti išangę ir po to išspausti pipetės turinį ant įplėšos.) Šis mišinys dezinfekuos įplėšą ir paruoš gijimui. Po 5 min taip pat užliek ant įplėšos proplio alkocholyje tirpalą, yra vaistinėse, pvzd medicata produktai. Iš pradžių graužia, bet greitai praeina. Taip su van.peroksidu ir propoliu 3-4 k. per dieną. Man buvo įplėša apie 5 metus. Tokiu būdu išsigydžiau per 7-8 dienas.
Karts nuo karto vėl atsiranda, bet taip tuojau užsigydau. Pastebėjau, kad man negerai medus, todėl jo vengiu. Reikia vengti vidurių užkietėjimo. Jį lengva pašalinti išgeriant per diena 1-1,5 litrus vandens. Kava ar (stipri) arbata netinka nes išsausina organizmą ir dar padidiną užkietėjimą. Stipri visapusiškos sveikatos palaikymo priemonė yra protarpinis badavimas. Taip gyja greitai

ciaas
Pranešimai: 1

2015-12-17 13:12

sveiki, as 28 m kankinausi del hemorojaus, pries 6 savaites ryzausi operacijai,man buvo 4 laipsnio, visa menesi labai skaudejo,bet ir dabar tebeskauda, gydytojai sako, kad po operacijos skauda apie savaite dvi, netiesa skauda jau 6 sav ir kada praeis nezinau, tik galiu patart neklausyti gydytoju kai pasako, kad galima valgyti viska, netiesa, reikia labai priziureti kad ne vieno kartelio neuzkietietu ne trupucio viduriai, kitaip stanginantis atsiranda mazgeliu, kurie ilgai neuzgyja.Tepu ir su zuikio taukais ir su hemorojiniu tepaliuku ir su medetku tepalu, atrodo kad niekada ir nebeuzgis...

LIAlia
Pranešimai: 7

2015-12-16 12:12

o kai turi sia problema kas bus jei neisiu pas daktara?

kriste
Pranešimai: 56

2015-11-17 19:11

sveiki,man yra isoperuota polypas,ir tipo dabar yra palikus isangos iplesa,tai ir man uzeina kad skauda bet jokie tepalai ar zvakutes nepadeda,zadu vel vaziuoti i klaipeda pas proktologamkad vel paziuretu kodel tai nenori gyti,oi cia sunku su tuo...o operacija tikrai neskausminga ,nebijokit

rokas
Pranešimai: 9

2015-10-19 17:10

Na man buvo taip... geriau nuo skrandzio uzdegimo stiprius antibijotikus ejau i tulika 4-6 kartus per diena purskiau vandeniu, va taip man ir plyso

pukuotukas
Pranešimai: 1

2015-10-09 00:10

Puikiai zinau sia problema, tik noreciau patarti dar viena iseit isbandyti pries operacija.Galiupaskyti ,kad zuikio taukai tikrai gydo ir labai puikiai,tik jie turi buti tinkamai paruosti.Pati juos esu naudojusi,pries daugeli metu ir tai pasiteisino.O siuo metu esu isvykusi is Lietuvos ir si problema atsinaujino del maisto kokybes.Ir vel be galo vargina,todel patariu visiems forumo dalyviams neskubeti operuoti neisbandzius paskutinio sanso.Ir be galo busiu dekinga ,jei kas gales tu tauku gauti ir del manes.Tikrai apmokesiu uz sia dideles reiksmes paslauga.O siu zuikio tauku reikia teirautis pas medziotojus.Jei kas susidomejot mano tel.+353851709803

vilmagal
Pranešimai: 1

2015-08-26 08:08

gal galite pasakyti, kur darete operacija, kankinuosi jau 8mėn, reikia pagaliau ryztis.

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-08-25 16:08

Labai daug skundziasi sia beda. Patarimas butu toks is senesniu laiku: plauti tris- keturis kartus per diena ir ant zaizdeles uzpilti (arba uzdeti suvilgytu bintu) savo paties ar vaiko slapima. Siaip slapimas nuo seno gerai zinomas "vaistas", jame yra tulzies, o ji greitai gydo zaizdas tiek uzdegimines, tiek nudegimus (jei iskarto naudojamas), tiek traumines. As nejuokauju, pabandykit- blogiau nebus.

Kris
Pranešimai: 3

2015-08-07 12:08

Na, ziuriu cia tokia as ne viena. Dziaugiuosi radusi bent kokiu patarimu - nes jau viska isbandziau. Perku selenis ir dar syki bandysiu:)

nerijus
Pranešimai: 61

2015-05-24 14:05

Pabandykite šitą, man padėjo
www.tiens.projektas.lt/chitozanas.htm

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 7 ir 0 svečių