Regute
Pranešimai: 4

2015-03-14 09:03

Laila,o kiek laiko Tu kankinaisi su ta rdquo;dovanėlerdquo;?Sako,kad jei ilgai nepraeina,tai tampa lėtinė,o tada išetis- tik operacija.

laila
Pranešimai: 9

2015-03-13 16:03

Šitą dovanėlę ir aš turėjau.O dabar tfu,tfu,tfu.... jau praeityje.Noriu Jums visiems patarti.Vaistinėje yra kviečių sėlenų.Nusipirkite.Pradėkite nuo 2 šaukštų per dieną ir didinkite dozę iki tiek,kol viduriai bus normalūs,o po to algal mažindami dozę iki2 šaukštų per dieną.Prie jų ir pasilikite.Taip patarė proktologė,kuriai esu labai dėkinga,nes ir man jau buvo paskirta operacija.Nepadėjo jokios žvakutės,jokie hormonai.Klauskit,ką galėsiu -atsakysiu.

Regute
Pranešimai: 4

2015-03-13 14:03

radau straipsnį,kad padeda nitroglicerino tepalas,kurio yra tik Rusijoje.Pas mus vaistinėse yra purškiamo.Jau nusipirkau ir bandysiu(atseit jis kraujotaką gerina,o kartu ir gijimą).




Akvile
Pranešimai: 14

2015-02-22 20:02

man taip pat yra ši dovanele. ir kas blogiausia neina jos išgydyt. Jau 3 metukus vargstu. Dabar ruošiuosiu operacijai.

laila
Pranešimai: 9

2015-02-06 18:02

Ar bandėt valgyt reguliariai kivius? Jie irgi padeda.Nežinau ar Jums padės,bet žmogus griebiesi visko,kai labai skauda.Reikia gert daug skysčių.Sultis gerkite slyvų-jos laisvina vidurius.Taip pat reikia vitamino e.Tiek atsimenu iš gydytojos patarimų.Matot-kai jau geriau-tai ir primiršau.

ida
Pranešimai: 1

2015-01-07 12:01

Is gydytojo girdejau,kad gydo zuikio taukai.Nebandziau,bet atsinaujinus siai bedai meginsiu.

laila
Pranešimai: 9

2015-01-07 11:01

Ir dar kai jau bus geriau,nemeskite draugystės su sėlenom.Dar apie metus laiko draugaukite.O atsiradus pirmiesiems vidurių užkietėjimams -vėl į vaistinę pirkt sėlenų bėkit ir valgykite į sveikatą.

laila
Pranešimai: 9

2015-01-07 11:01

Ir dar kai jau bus geriau,nemeskite draugystės su sėlenom.Dar apie metus laiko draugaukite.O atsiradus pirmiesiems vidurių užkietėjimams -vėl į vaistinę pirkt sėlenų bėkit ir valgykite į sveikatą.

laila
Pranešimai: 9

2015-01-07 11:01

Sėlenas valgykit,kada tik Jums patogu.Galit iš vienu kartu-galit per kelis kartus.Ir dar reikia valgyt lastelienos,t.y. vaisių ir daržovių,taip pat gerti skysčių.Šią dovanėlę turėjau apie 3 metus.O dabar jau gal 3 metai tfu,tfu,tfu-pamečiau.Linkiu visiems ją pamesti ir nerasti.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 9 ir 0 svečių