Laura
Pranešimai: 92

2015-07-20 15:07

Tai todel ir operuojas zmones, kad nebereiketu gerti vaistu, t. y. antibiotiku. nhes jie ziauriai juk kenkia imuninei sistemai.na bet aisku jei angina kartojasi mazai kartu tai tada ok.

Nedas
Pranešimai: 4

2015-07-20 01:07

nuo puliuojancios anginos tai turbut tik atibiotikai, ir dar geraiu neuztestin , nes paskui nebepades antibiotikai reikes stipresniu doziu....

mantas
Pranešimai: 62

2015-07-16 11:07

man ir puliuojanti angina bet zinokit pagerkit ospamoxo ir tikrai praeis nu ir dar paskalaukit su druska ipilta i vandeni tikraij pasveiksit ir net nereikes operuotis tik neskubekit niekur eiti kai teik pasijusit gerieu man ji jau baigia praeit

mynde
Pranešimai: 2

2015-07-15 17:07

pamirsau pridurt, angina puliuojanti...

mynde
Pranešimai: 2

2015-07-15 17:07

sveiki! vat susirgau angina pries pora savaiciu, nuejau pas gydytoja, ospamax israse, sugeriau, pasveikau, poto per anksti i darba suskubau ir antra diena vel sergu, nezinau ka daryt, operuotis nenoriu, o ir abejoju kad antra karta antibijotiku israsys :( padekit.!

Anonimas
Pranešimai: 242

2015-07-07 04:07

Man taip yra. Išpradžių buvo silpna labai, nebuvo jėgų, buvo didelis dusulys, sunkus kvepavimas. Dabar puliuojanti angina nepraėjo, bet mano atvėju man galima į lauką, galiu laisvai valgyti, nieko neskauda net ir be vaistų. Patariu kuo greičiau kreptis pas gydytoją ir tau prirašys antibiotikų, nuo jų palengvės. Jei dar nepraeina, tada tau operacija neišvengiama.

Laura
Pranešimai: 92

2015-06-25 18:06

Man pries operacija buvo temperatura visa menesi 37.-37.2,.tipo istyre letine.bet kraujas geras o dabar jau po operacijos praejo menuo bet dar ji yra.

Laura
Pranešimai: 92

2015-06-25 18:06

Aciu, kad parasei.o tau ar pries operacija buvo temp?man jau po operacijos praejo menuo, o dar vis laikos 37.yra kartais buve 36.9.nesuprantu.as galvoju kad cia nuo anginos, nes yra limfmazgiai padideje vistiek ir jautrus kaklas, jei vejo gaunu .tai va...o gal dar sakau nuo nervu temp yra, nes esu labai jautri, nervinga.depresuoju daznai.pvz kai susijaudinu pakyla iki 37.5.o kai bunu namie 37.tai dabar gydytoja israse vaistu nuo nervu.padeda...atr jei gali?ar gali buti taip ta temp nuo anginos?ir kodel ji man dar nepraina?

seksiuke
Pranešimai: 3

2015-06-25 15:06

labuka as girdejau kad angina kai operuoja vieniems neskauda o kiteims net nuskausminimu neduoda gal tik man cia zmones primelavo na nezinau man snd angina prasidejo bet labai dazanai tai nesikartoja,tiek tiek kad labai nemalonu kad ausis uzgule, nes ausu ligu jau nuo mazens bijau teko nemazai iskenteti uzdegimu.siaip man daktaras ospamox israso ir praeina po 5-7 dienu cia daug kas priklauso nuo ligonio ar jis guli ir rimtai gydosi(kalbu is patirties)nes jei reikalu pilna ir lakstai visur tai ir 7 dienas nepraeina, na o siaip ligoniams linkiu sveikti as ir pabandysiunes po savaites diploma iteikti zada tai kaip jau ten logota pasirodysiu :)

ligita
Pranešimai: 17

2015-06-23 05:06

Laura, paskaiciau tavo komentara ir pasiurpau. Man lygiai tas pats. Reikalas tik tas, kad as po operacijos 5 dienos, bet jau matuoju ir matau ta pastovia slykscia temperatura. Kiek internete skaitinejau negydoma subfribili temperatura ir taskas. Nebent atsitiktinai zmones randa priezasti, bet musu atveju tai bus ne angina, greiciausiai.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 15 ir 0 svečių