Martynas
Pranešimai: 135

2015-03-31 15:03

oops nepastebejau kad cia ne ta tema atsiprasau ^.^

Martynas
Pranešimai: 135

2015-03-31 15:03

gal kas galit padeti man isspresti sita problema? man pastoviai ir daznai pradeda kilti rugstys gerkleje, bet zinau kad tai nuo salto maisto taciau as jo nevalgau salto :D jeigu kas galit tai pasakykit kaip numalstinti arba is viso pasalinti ta skausma :( lauksiu mano e-mail uzrasytas :)

Amelija
Pranešimai: 1

2015-03-15 17:03

susiragu kazkokiu reikalu, pradejo gerkle skaudeti, 38.6 temperatura. 4 dienas is lovos neatsikeliau. siandien pastebejau pulius gerklej, taigi panasu kad turiu puline angina. net neisivaizduoju ka su jadaryti. ryti labai sunku, beveik neimanoma. operuotis tai tikrai nesiruosiu. tai tikriausiai geriausia butu antibiotikus ryti?

Greta
Pranešimai: 148

2015-03-15 10:03

Puliuojanti angina pas mane buvo nuo jaunystės, po pirmo vaiko gimimo. Matyt nusilpo organizmas ir pradejo kartotis. Pakildavo dažnai , kelis kartus į metus ir taip gal apie dešimt metų. Pagaliau pradėjo skaudėti skrandį, nerado jokios priežasties, širdis spurdėjo labai. Pagaliau gydyt. nustatė, kad angina kalta.Išoperavo. Operacija nesunki, pirmadienį operavo, o šeštadienį ėjau į sesers vyro 40 -metį. Po operacijos 13 metų praėjo.,nei gerklės skauda, nei kitų pašalinų skausmų nėra.

mecislovas
Pranešimai: 57

2015-03-10 05:03

Angina-virusinė-bakterinė infekcija.Imuniteto pirminiai apsaugos vartai į organizmą.Pašalinkite nors laikinai iš savo būsto katinus,šunis,greičiau ir lengviau pasveiksite. Tai labai rimta.

nzn
Pranešimai: 18

2015-03-02 15:03

o man jau skauda gerkle tris dienas ka daryti

indre
Pranešimai: 58

2015-02-27 10:02

as siuo metu seru angina, man gydytoja israse unasyn antibiotikai,bet padeda. Jauciu jau gera pagerejima. Nors man ta angina daznai kartojasi,gydytoja sako dar neskubek operuotis.

dalia
Pranešimai: 175

2015-02-19 20:02

Sveiki pries kelias dienas susirgau puliuojancia angina,gyditoja israse ospamox,zinokit tikrai padeda.is pradziu galvojau kad siaip persalau,ir buvau nusipirkus nuo gerkles vaistu,bet kai nepadejo,tai teko kreiptis pas gyditojus.angina operuot bijau,nes viena kart rode per tv kad mergaitei operavo angina,o si po kiek laiko mire,nes daktarai prapjove kraujagysle,ir nesustabde kraujavimo... ir man seip daktarai yra operave ir nieko nepadejo . dar pagerkit ramuneliu arbatu,pieno su medum ir nuo temperaturos paracitamolio,o nuo skausmo imubetin. linkiu visiems geros sveikatos!

LIAlia
Pranešimai: 7

2015-02-19 11:02

o man ta angina buna kelis kartus i metus.. nzn ar dar like is jos kas nors, ar visa mirus.. kazin operuot ar ne? tik pershalu ir puliuoju.. taciau Ospamox vis dar veiksmingas ir mano streptokokai prie jo nepriprate ;)

monika
Pranešimai: 69

2015-01-24 09:01

katik iskentejau baisia angina. kelias dienas pageriau antibiotiku ir dabar lyg ir geriau. esme tame kad nebeskauda, o gerkle vistiek atrodo baisiai, ir per ja nuolatos bega kraujingos gleives. dar taip gyvenime nebuvo. reikes pas daktare kreiptis, nes nenormaliai cia taip.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 12 ir 0 svečių