Laurute
Pranešimai: 5

2015-06-18 10:06

ljaba visiem.
mano sesei jau 4d. puline angina o mes pas teti londone atostogaujame skalaujam burna sju druska ir sildom druska paskui ja dedam ant gerkles....... nes nezinau ka daryti reikia kad inai greiciau pasveiktu.... labai prasau padekit SOS SOS

Laura
Pranešimai: 92

2015-06-15 15:06

Geriau patariu eiti pas gydytoja. nes gali buti angina. nesvarbu kad nera temperaturos. man anksciau ir nebudavo, o db esu isioperavus pries 3 savaites angina, bet vistiek laikos 37, 37.2.

Laura
Pranešimai: 92

2015-06-15 15:06

Gal kam ir buvo taip, kad laikes temperatura?man pries operacija laikes koki pusantro men. todel ir operavo.o va, vistiek nepraina.geriu antibiotikus, bet nieko...kosmaras...nebezinau nei ka daryti.jau visai baigiu prarast vilti pasveikt.

Laura
Pranešimai: 92

2015-06-15 15:06

Geriau patariu eiti pas gydytoja. nes gali buti angina. nesvarbu kad nera temperaturos. man anksciau ir nebudavo, o db esu isioperavus pries 3 savaites angina, bet vistiek laikos 37, 37.2.

Laura
Pranešimai: 92

2015-06-15 15:06

Geriau patariu eiti pas gydytoja. nes gali buti angina. nesvarbu kad nera temperaturos. man anksciau ir nebudavo, o db esu isioperavus pries 3 savaites angina, bet vistiek laikos 37, 37.2.

Laura
Pranešimai: 92

2015-06-05 11:06

O man kokios bėdos tai žiauru.ir būdavo lb dažnai angina, teperatūra pastoviai žema laikės, 37, 37.4. prieš 3 savaites išoperavo angina. o temp vistiek yra kaip buvus. ir nesuorantu nieko. db einu i sule. eisiu vėl pas gydytoja. gal kas gali pasidalinti su manim nuomonėm?

Artūras
Pranešimai: 77

2015-05-20 17:05

man tikriausiai puliuojanti angina jau visa diena beveik nieko nevalgau nes labai skauda gerkle. ka daryti?

Kristina
Pranešimai: 170

2015-05-18 14:05

Be antibiotiku nieko nebus..Net nemanykit...Svarbiausia net nesuprantu is kur man taip viskas greitai nutiko,kazkokia tai mistika,juk nevaikstau apsinuoginus ir t.t.,tuo labiau,jog man daznai sinusitas,tai save saugau.O se tau puliuojanti angina...

Kristina
Pranešimai: 170

2015-05-18 14:05

Penktadieni atsikeliu skauda gerkle,galvojau,jog praeis,paskui pirma val.prasidejo temp.38,5,salta,dega slaunys,rankos,nugara,beprotiskai skauda galva,nuvaz.pas seimos gydyt.,tai israse Grypex,Nimesilio,kvaisa,net nemate,jog man angina.Kentejau penktad,sestad. i vakara skamb.greitajai,bet ji nevaziuoja,tai sekmad.pati nuvaz.i primamaji,gydyt.apziurejo,sako puliuojanti angina,reikia gydyti 6 d.,israse antibiotiku,Tantum verde.Na matysiu ar praeis??Z.skauda gerkle,skauda ryti seiles...Gera mano seimos gydyt.,a????

Millena
Pranešimai: 19

2015-04-09 06:04

Puline angina ilga laika buvo visu mano negalavimu priezastis. Situacija komplikavosi net iki reumato…O problemos sprendimas pasirodo visai paprastas - operacija. Po jos nesiskundziu sveikata, visiskai nustojau sirgti.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 15 ir 0 svečių