natalja
Pranešimai: 3

2015-01-21 12:01

Jokiu budu negalima gerti sintetinius ir cheminius vaistus. Tai didziausia, nepataisoma musu klaida!!! Tik naturalus preparatai duoda musu organizmui pakankamai mikroelimentu ir vitaminu. Dirbu tarptautinej sveikatingumo kompanijoje. Parasykite man ir pakalbesim apie tai. Pakviesiu i seminara suzinosit daugiau, ispresim jusu problemas.

rita
Pranešimai: 239

2015-01-14 13:01

O kokioj vaistinej be recepto galima nusipirkti?

Andreja
Pranešimai: 3

2015-01-14 13:01

viliau,man tai kar tais uždeda druskos kompresą tai padeda .jį padaryti reikia taip:nusipirk kokį kilogramą druskos ją reikia keptuvei pakepti o kai ji įkais tai į viniok į dauk švelnių skudurėlių,kad neapsidegintum ir apsirišk kaklą tuo kampresu jai tau nieko nei karšta nei grauš tai su juo gali būti kol atšals.bet paprašyk kad kas padarytų,nes tą druską kept nelengva.įspėju keptuvę pagadinsi ,mas turim seną tai todėl nežinau ar labai pagadinsi.

Andreja
Pranešimai: 3

2015-01-14 12:01

mano teta išsioperavo angina tai dabar per dieną tai gal kokius 3 4 kartus per dieną turi su peroksidu būrną skalaut sakė geriau būtų nesioperavus. tai dabar net nežinau ką daryt?

Sigita
Pranešimai: 43

2015-01-11 17:01

Nera geresnio vaisto anginai,kaip rusiskas tetraciklinas,tik nereikia nuodytis,nors jau maziausiai tris dienas reikia gerti po 2 tb 4xd,o pavasari reikia prisirinkti zibuokliu ziedu ir pavesyje susidziovinti,jas pagerus neliks anginos porai metu tikrai,pradeti gerti reikia vos pajutus gerkles skausma.Tai ismeginta ir ne mano vienos.

rita
Pranešimai: 239

2015-01-11 13:01

Niekais nenusipirksi be recepto. Arba nebent uzeisi i kokia maza vaistinele ir ten paprasysi, ir pazadesi, kad recepta atnesi tarkim po kiek laiko. Bet vis vien reikes nueiti pas gydytoja. O is kur tu zinai, kad pas tave puline angina, jei nebuvai pas gydytoja?

rita
Pranešimai: 239

2015-01-11 09:01

be antibijotiku pulines anginos neisgydisi, butinai ju reikia, ir kuo skubiau, ir ne maziau kaip septynias dienas. aisku be ju nenumirtum gal...bet geriau nerizikuoti, ir tuo labiau, kad nori greitai pasveikti, po paros jau jausies gerai, bet dar gerk 6 dienas

dija
Pranešimai: 12

2015-01-11 06:01

Va trecia karta gyvenime atsitiko.
Gal kas patarsit, kaip greitai ir efektingai gydyti...(operuotis nesiruosiu)
Skaudu ryti ka nors, temperatura ir t.t.

Labai prasau...reikia greitai pasveikti...
Patarkit

dija
Pranešimai: 12

Puliuojanti Angina

2015-01-11 06:01

Puliuojanti Angina

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 9 ir 0 svečių