danas
Pranešimai: 4

2015-12-30 07:12

jo tas cypimas uzknisa, neaisku ka daryti:( parasykin kaciusa@centras.lt
gal kas daugiau jau turi patirtiems, man jau keli metai taip:(

dream
Pranešimai: 5

2015-12-08 19:12

14 metų vartoju Vision papildus. Jie- biologiškai aktyvūs, augaliniai produktai. Ir tikrai šiems produktams analogų pasaulyje nėra. Pavartosit kurį laiką ir pamiršit visas ligas. O jei kam įdomu, galiu atlikti PSO tarptautinius gyvenimo kokybės tyrimus (nekainuoja). Kreiptis skype vgalminiene

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-12-07 22:12

:)- siaip viena is priezasciu cypimo ausyse tai slegis, kuri sukelia per didelis kraujo spaudimas. Stebekit savo kraujo spaudima.

sima
Pranešimai: 57

2015-12-07 16:12

man jau antra diena kaip cypia ausyse, ir netgi labai garsiai, nuo garso, kai gryzau is clubo:)
kazi ka daryt kad nebecyptu?, kad nereiktu pas gydytojus kreiptis:)

mantasxx11
Pranešimai: 5

2015-11-20 14:11

sveiki, cia bus ne i tema, bet noriu paklausti, turiu problema su ausimis, kaupesi kaskoks skystis ir taip jau labai labai ilgai. kad ir kiek as jas valyciau tai nesiliauja, bandziau ir su peroksido vadeliu plauti ir tepati mostis, bet vistiek nieko, gal kas zinote kas tai galetu buti, ir kaip tai gyditi, ar ira kokiu vaistu? aciu

Vidmantasg
Pranešimai: 1

2015-09-22 05:09

Kažkaip paskaičiau tai ramiau pasidarė, gerai kad ne aš vienas toks :) ...cypt pradėjo kazkur gal prieš metus. Buvau pas ausų gyd. tai kiek ištyrė- sakė viskas gerai. Kraujo spaudimas daug maž normalus. Gal reikėtų pasidayt tomogramą , bet jaučiu kad kažin ar ką ras. Kiek matau iš forumo- pasveikusių nėra? Labiausiai vargina naktį, kur apie 3 val. nakties visada pabundu- po to su tuo cypimu sunku užmigt. Kas įdomu- kartais cypia labiau vienoj pusėj, kartais kitoj.(34 m.)

albertasUSA
Pranešimai: 1

2015-09-18 04:09

..sveiki atvyke i cypima girdinciu pasauli ! Man 52m. -eme cypti pries pora metu,po atostogu Honolulu Hawaii !Gerbiu Lietuvos medikus,ypac Grybo gatves kolektyva,taciau ir ten nerado kodel as ufonautas ?Pirmiausia dekoju tiems kas leidzia rasyti ir dalintis,semtis isminties! Tciau nera gerai,-kai cia nedalyvauja kysininkai ,,Hiporatai".Kam tipo padeti visiems iskarto internetu,geriau ilgai ir kankinanciai gydyti po viena,ir duoti vilti,neturint patirties,rasyti pasenusiu vaistu receptus !Sutinku su tais-kenkia el.prietaisai,kenkia,nardymas,kenkia psichotroninis ginklas,kuris israstas kazkur 1985metais.Ir apie ji nutyli tiek metu visos tarnybos.Man padare isvadas-nuo prigimties galvoje susiaurejus kraujagysle,nes isejau kitu galu.Berasant bandau 50gr.viskio ,ne manau kad pades,bet-tai sios dienos Placebo ,vietoj tabletes !Siaip visos ligos nuo nervu,iskyrus venerines,-is meiles !Kazkur skaiciau -chlamidijos plint.lytiniu budu nejauciamos,bet gali apakti ir apkursti,papilomos uzkrec.lytiniu budu sukelia netik gimd.kaklelio vezi,bet pateke perburna sukelia stemples,gerkles,stugu,ir kitas problemas.JAV yra tikrai stipri salis taciau ir cia gyvendamas nerandu atsakymo,kas tai ? Mazas vez.auglys,nuo uodo ikand.issivystes didelis kirminas,kuris buna sirdyje ? O gal nekontr.radijacija nuo atom.elektriniu? O apie Psichotr.ginkla-: operat.sedi ant zemes ir valdo palydove esanti ytaisa,su kuriuo nusitaiko i zmogu,ir ji valdo,ne balsu per ausi,bet patenka i uz ausies esncia smeg.dali,kuri jau nesvarsto vygdyt ar ne,nes tai ateina ne per ausi.Tarp kitko sis ginklas buvo panaud.Maskvoje isvaikant kazkada vykusi puca ! Gal pabodau,uzteks,issiilgau lietuviu ! Rasykit nemeluok@yahoo.com

Viktorija
Pranešimai: 40

2015-09-04 13:09

Man 18m. as irgi turiu sia problema, pleciancius svaistus kai geriu vis tiek cypia,bet gal tiesiog ne taip, manau jie kazkiek padeda. Cypima ausyse turiu apie metus, bet ir nepraeina. Tyre ausis, bet ten nieko nerado, pati apie viska pagalvoju , kad gali buti ir kas nors uzspausta arba del kraujagysliu, bet ir jas tikrino, bet kaip supratau nieko nerado, taigi kaip gelbejimosi rata israse ginkmedi.

Nesvarbu
Pranešimai: 80

cypimas ausyse

2015-09-03 17:09

cypimas ausyse

diva
Pranešimai: 14

2015-08-05 09:08

Man tai kartais zvimbia ausyse ir nueina toli, gal mano nervai kai kurie nusilpe ir vaistus reikia tustuojau gert? Beje as esu neprigirdinti ir nesioju klausos aparatus.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 7 ir 0 svečių