elvyra
Pranešimai: 2

2015-03-04 07:03

KĄ GALITE PASAKYTI APIE RUSIŠKUS AKIŲ VAISTUS ” TAUFON

ilona
Pranešimai: 39

2015-02-18 13:02

Mano dukrai jau 16 metu.Trumparegyste prasidejo pradejus lankyti mokykla.Stengemes daryti viska kas tuo metu buvo imanoma.Karta i metus pora savaiciu guledavo akiu klinikose,kur buvo atliekami kasdien ivairus pratimai,vitaminu voneles akims ir kt, proceduros.Vasaros metu kariaudavau su vaiku poliklinikos akiu gydytoja,kad gautum apmokama sanatorija i Elektrenus,kur budavo atliekamos taip pat ivairios proceduros akims.Namuose pirkdavom ir naudodavom gerus vitaminus akims.
Na ir ka rezultatai tik tokie,kad sirdziai ramiau,nes zinau,kad stengemes....Taciau sendien pas mus -10,tai mane labai liudina.Taciau visos proceduros sugrazindavo vienetu atgal tik trumpam,o tokiu rezimu gyventi,kada vaikui mokykloje itemptos pamokos iki 15 val,o namuose laukia dar kalnas knygu ir niekam cia nepaaiskinsi.Kadangi -10 tai, akinukai -8,5.Patyus suprantat,kad perkant ir brangiausius isplonintus stiklus.....Tad dukra jau 3 metai nesioja kontaktinius lesius,kurie jai labai tiko.Nesioja juos kasdien nuo ryto iki vakaro.
Nors mes su vyru matome puikiai,mums niekas nepasiule daryti kazkokius kitus tyrimus,pasake ,kad tai igimta.

jurate
Pranešimai: 83

2015-02-06 22:02

Gal kas nors galetu patarti ar rekomenduoti metoda, kaip galima atstatyti nusilpusi regejima?

jurate
Pranešimai: 83

Trumparegyste

2015-02-06 22:02

Trumparegyste

liuda
Pranešimai: 105

2015-01-16 16:01

Mano sūnus nuo mažens trumparegis. Pasirodo tai yra tiesiogiai susiję su stuburo iškrypimu, kurio laipsnis gali būti ir labai nežymus. Trumparegystė tikrai neišgydoma, nebent dabar, atliekant šiuolaikinę lazerinę operaciją... Kaip jau čia buvo rašyta, yra būtina daryti kasdieninę akių mankštą, gyventi sveiką gyvenimo būdą, tausot akis, laikantis dienos režimo, aprūpint organizmą vit.ir būtinomis mineral.medž., stuburui tiesinti labai naudingi stuburo tempimo pratimai bei baseinas.

inga
Pranešimai: 192

2015-01-08 09:01

KĄ GALITE PASAKYTI APIE RUSIŠKUS AKIŲ VAISTUS rdquo; TAUFON rdquo;

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 4 ir 0 svečių