aries
Pranešimai: 1

2015-01-19 11:01

sausio 16 d. mano vyrui padare lasik operacija. dare kaune, gyd. Gutauskas. prisiskaiciau as kitam forume, kad kaune aparatura sena :(( (tikiuos, sita infa pasenus)
beda ta, kad kaire akis mato puikiai (na kartais rukas uzeina ir sauseja), o desine rdquo;trigubinardquo;... na, tarkim mato raide, o salias jos - jos rdquo;seselirdquo;. suprantu, kad labai nedaug laiko praejo po tos operacijos, tik kelios dienos, bet kaire akis tai jau praktiskai ideali... o desine :(((((((((
ar buvo kam nors is dariusiu operacija panasiai?
p.s. man tiesiog itarimas, kad vyras papuole i 5% nevusai pavykusiu operaciju (na as is savo pilvo nusprendziau, kad jam komplikacija - astigmatizmas)
aciu

aurelija
Pranešimai: 25

2015-01-12 14:01

Labas,as noreciau pasidaryti sia operacija,bet kazkur pameciau numeri kur galeciau uzsiregistruoti del vizito.gal galetumei padeti ir atsiusti?aciu labai

xxx
Pranešimai: 184

2015-01-08 10:01

Man padare lasik operacija pries 3 menesius. Buvo apie -8 dioptrijas + astigmatizmas. Dabar matau 100%. Gerai matau ir arti, ir tamsoje (pries operacija gasdino, kad gali pablogeti matymas tamsoje). Operacijos metu ir po oreacijos neskaudejo. Po oeracijos pirmas valandas jausmas buvo kaip ziurint po vandeniu. Bet vakare jau ziurejau televizoriu ir sekancia diena vairavau automobili. I darba grizau po 4 dienu (dirbu prie kompo). Is pradziu reikejo priprasti prie gero matymo (labai neiprasta buvo atpazinti zmones kitoje gatves puseje). Po operacijos nebuvo, ir dabar nera, jokiu komplikaciju. Tris savaites reikejo lasinti lasiukus. Operavo gyd. A. Kirtiklis Akiu lazerines chirurgijos centre Vilniuje, Krokuvos g. Kainavo 4500 lt.

GINTAS
Pranešimai: 48

2015-01-07 20:01

Marsh visi operuotis! :D
1,5 metu praejo po mano operacijos, viskas puiku!:)
akiniai turi mirti! juk nauji laikai atejo:)

Siga
Pranešimai: 16

2015-01-05 22:01

man -4.5. 5m. nesiojau lesius, pries gera pusmeti alergija prasidejo... tego griebtis akiniu, nes dirbt kompu+vairuot kitaip neiseis. kol pasikeiciau akinius (nes ju kainos skirtinguose salonuose skiriasi kone dvigubai) konsultavausi su bene 6 gydytojais del operacijos. visi ju siule arba krokuvos arba latvijos paslaugas. pasiskaiciau internete. latvijoj - didesne patirtis. bet jei lt - tik krokuvos vln. ir tik lasik. tos operacijos jau ne 10 ir ne 15m. daromos, dar rusijoj sssr laikais darydavo. tada dar ir lasik nebuvo. ir nors dabar jiems tas pats su akim, nes tie zmones jau senesni, bet dziaugiasi kad tada pasirinko operuotis. nes bent kuri laika galejo ziureti i gyvenima ne pro stiklus, o kaip visi...
siuo metu kaupiu lesas ir varysiu operuotis. nes akiniai yra kancia. kol dar gali lesius nesiot, tai puse velnio, bet akiniai yra trukdis...

rita
Pranešimai: 239

2015-01-04 11:01

turejau galvoja kad atkrinta po kokiu 2-3 metu

rita
Pranešimai: 239

2015-01-04 11:01

O idomu po korekcijos lazeriu po kiek laiko akys vel sugenda arba atkrenta. Girdejau kad po kokiu 2-3 vel pradedi blogai matyti. Tai tiesa? Man smalsu nes as jau tuos eisiu i apziura del tos operacijos :)

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 7 ir 0 svečių