egle
Pranešimai: 191

2015-12-11 14:12

MANAU,KAD JEI GALIMA OPERACIJA SAU PASIDARYTI KOMFORTA,TAI YRA NUOSTABU.

egle
Pranešimai: 191

2015-12-11 14:12

MANAU,KAD JEI GALIMA OPERACIJA SAU PASIDARYTI KOMFORTA,TAI YRA NUOSTABU.

Andrius
Pranešimai: 131

2015-10-18 18:10

Pakakti tai pakanka, bet be jų gyvenimas tikrai lengvesnis. Nereikia rūpintis ar netyčia nesulankstysi, neužrasos ir t.t. ir t.t.

Žinoma, kontaktiniai lęšiai gali būti išeitis, bet jų naudojimas irgi tik apsunkina gyvenimą.

braske
Pranešimai: 38

2015-10-03 19:10

man taip pat astigmatizmas -7dp.jau nustojo bloget regejimas.kiek zinau operuoti galima kai bloget nustoja ir operuoja tik kai labai didele trumparegyste (kaip pas mane). operacija astigmatizmo ir lesiuko defekto nepasalins, tik padarys taip kad gerai matytum, geriausia operuotis pries vasaros atostogas, nes po operacijos negalima dirbt suu kompu kokius 3 menesius,reik saugot akis, ju nevargint.;be to gali but kad po kazkiek metu teks pakartot operacija lazeriu, o senatveje persodint lesiuka. regejimo korekcija lazeriu pradeta taikyti palyginti neseniai ir niekas tiksliai nzn kaip tai atsilieps veliau. as Lietuvos gydytojais nelabai pasitikiu nes jie turi per mazai praktikos sioje srityje. kai kurie pazystami vaziavo i Cekija,Baltarusija, Vokietija. Patarciau neskubeti, nueik pas okulista savo poliklinikoje, paklausk jo nuomones, gal pasiulys kur geriau operuoti.taip pat paieskok informacijos internete.Beje operacijos kaina uzsienije tikrai nebus zymiai didesne nei Lietuvoj.O ta klinika Kaune manau tik sau naudos ziuri ir i tave jiems nusispjaut. is sirdies patariu tau neskubet ir viska tiksliai issiaiskint, nes tikrai suprantu kaip jauties.Sekmes.

Ramune
Pranešimai: 46

2015-09-10 07:09

As dariausi sia operacija ir dariausi cia www.lasik.lt/ Matau dabar idealiai. Rekomenduoju.

xxx
Pranešimai: 184

2015-07-08 18:07

Daugiau informacijos apie Akiu lazerines chirurgijos centra galite rasti www.lasik.lt

xxx
Pranešimai: 184

2015-07-03 19:07

Ir dar. Manyciau, kad optikose dirbancius akiu gydytojus butu tiksliau laikyti akiniu ir kontaktiniu lesiu pardavejais. Ju pagrindinis tikslas - kuo daugiau parduoti, o ne kaip padeti zmogui. Todel ir gasdina galimomis baisiomis lazerines operacijos pasekmemis. Niekas nenori parasti klijento...

xxx
Pranešimai: 184

2015-07-03 19:07

Pas mane padaryta lasik operacija pries 8 menesius. Dioptriju pries operacija buvo labai daug. Pries keleta dienu praeidinejau medicinine komisija. Akis tikrino labai nuodugniai, net dvi gydytojos. Tyre akiu dugna ir su kazkiokiais aparatais ziurejo ir matavo. Nesuprantu vieno, kodel gydytojos nepastebejo, kad mano akys operuotos (akiu dugne buve pakitimai juk niekur nedingo), o ir po pjuvio randeliai irgi turetu buti. Gal cia gydytoju kompetencijos problema. Siaip manau, kad akiu gydytojai neapsisviete lasik operaciju klausimu, todel ir gasdina norincius operuotis. Beto jiems didele rizika prarasti pacientus.

Viktorija
Pranešimai: 40

2015-07-02 18:07

tie, kurie daresi operacijas..pasakykit, ar akys Jums nesauseja. vienas mano pazistamu pastoviai turi lasinti i akis dirbtinas asaras, nes po operacijos jam labai sauseja akys. kazkaip nedristu as del tos operacijos..

Deimis
Pranešimai: 2

2015-06-17 15:06

norejau suzinoti ar moksleiviam taikomos nuolaidos kokios darant akiu lazeriu operacija?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių