xxx
Pranešimai: 184

2015-05-19 15:05

aciu tikrai kad patariat bent ka ce ir daryt man na dabar jau tuoi bus para kaip nutirpus,bet lygtai mazeja dabar jiau jiautresne pasidare,na kitu tokiu sutrikimu nebuvo,seip sportuoju ir tai neblogai sekasi, i sonus nemeto,na manau jej rytoj nepraeina tada rejks i poliklinika nors dabar panasu jiau gereja taigi gal viskas ok :)

xxx
Pranešimai: 184

2015-05-19 12:05

na aciu uz patarimus,visgi gal nieko ce labaj tokio,o temos ir nelabai radau kokie tos sklerozes pozymiai nu tik kad tipo dazneu kojos tirpsta nej rankos ir regejimas prasteja kartajs taj tokio lyg ir nepastebejau nebent buvo viena karta be ten po vakarelio gero tai taip sunkiai monitoriu maceu :D seip tai gal dar kazkokiu pozymiu yra?

xxx
Pranešimai: 184

2015-05-19 11:05

na zinai bet gal gi ce i trauma panasiau visgi nuspaudzeu as ta ranka,jeu poto pajeuciau kad nutirpo bet taip patogiai su mergina sedejom tai sedejau toleu,arba jeu save guodziu gaunasi taip.bet dabar ta vieta kuria nuspaudziau palieciu pamasazuoju,ji prie bicepso na ir taip jauciasi dilgcioja nuo rieso butent ta vieta kuri nutirpus,trys pirstai tokie nelabai jautrus,bet sejp nei skauda nej ka

xxx
Pranešimai: 184

2015-05-19 11:05

o kaip tau buvo su ta koja,kiek laiko tokia buvo ji? tau seip uzejo ar ja leikei nepatogiai kazkaip?

xxx
Pranešimai: 184

2015-05-19 11:05

blemba jus ce su sklerozem negazdinkit,nu swejkas as zmogus ir taip kvaila atrodo kad tik ant suoliuko virsau pasidejau ranka na ir kokia valanda taip pasedejau ir nuspaudziau ta nerva,taip nekaltai viskas atrodo man apskritai 20 metu tai gal sklerozem dar ankstoka

xxx
Pranešimai: 184

2015-05-19 10:05

zodziu gal kam buvo toks nuotikis kad kai nepatogiai pasedite ir poto pakeiciate padeti ir nutirpsta kokia nors kuno dalis,tai va man taip nutirpo ranka ir jeu antra diena ji kaip gumine,ar uzspausta nervas ar kazkas tokio net nezinau bet as ji tokia nejautri,gal ne visa bet tiksliau trys pirstai,labai keista kad taip ilgai ji neatsistato,gal ka girdejot apie tai?

xxx
Pranešimai: 184

nutirpusi ranka labai ilgai

2015-05-19 10:05

nutirpusi ranka labai ilgai

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 18 ir 0 svečių