giedre
Pranešimai: 101

2015-01-21 20:01

Sveiki visi.Ir man nustatė tą pačią bėdą.Tirpsta rankos,kojos.Svaigsta galvą ir sutrikus pusiausvyra:(Tarp menčių toks deginantis skausmas.Praėjau 10masažų kursą,lankau baseiną su tempimo pratimais-bet kol kas nieko geriau..
Žadu eit privačiai pasidaryt kaklo kraujagyslių tyrimą,kad pažiūrėt kiek rimtai ten man užsispaudę.

Danutė
Pranešimai: 65

2015-01-21 09:01

Sveikuciai.Skaitau as jusu atsiliepimus.Mano problemos irgi panasios.Beprotiskai skauda spranda, galva, skausmas peciu juostoje plinta i rankas.Neurologas paskyre Movali ir Nimesil.Mazai padeda.Zadu darytis masazus.Jau nemiela ir gyventi.Daktarai nekreipia demesio,kai jiems nesumoki.O liga sunki tos visos ataugos beveik kaip ir nepagydoma reikia su tuo susigyventi.Rasykit visi idomu pasidalinti nuomonemis.

raminta
Pranešimai: 141

2015-01-19 18:01

Nagi visiskai nesutinku , matyt gerbimasis nesate sios ligos pacientas:))Kai busite (jei busite)tada paplepesim.Beje , cia tas pats kaip ir depresija , kas ja neserga mano , kad tai tinginiu ir poniuciu liga.Va taip.Net nesinori diskutuotSutinku tik su tuo teigimu , kad reikia judeti, mankstintis.Daugiau nea:)Jusu parasytas komentaras juokingas , zmogus negali gyventi be stresu , jis noretu , bet tai neimanoma.

raminta
Pranešimai: 141

2015-01-18 19:01

Tai va , pamasazavo mane 10 kartu , po menesio uzsirasiau vel 10 seansu , tikrai geriau jauciuosiu , nors ir galva pasvaigsta , bet nuotaika pagerejo.

raminta
Pranešimai: 141

2015-01-15 19:01

As vyresne , man 45, jetau kokie jus dar jauni...

roma
Pranešimai: 54

2015-01-15 19:01

Kiek jums metu? Man 36 ir tokie pat ligos pazymiai

roma
Pranešimai: 54

2015-01-15 15:01

o kiek jums metu? Man lygiai tokie pat ligos pozymiai

raminta
Pranešimai: 141

2015-01-14 20:01

Tada tau gerai, o man moketi po 79 lt penkias dienas , tai as juk us masaza moku po 5 lt, o siaip ta peciu masaza su elektros badymu visai nesunkiai daro , as turiu daug pazystamu man reikiamu gydytoju , zinoma , kad sanatorijoj gerai butu , ten pailsi ir pakeiti aplinka, bet yra taip kaip yra , o ir sanatorija nera panaceja , pades tik laikinai.:)O be to as labai nemegstu vandens , nes nemoku plaukti , o ezero ar juros vanduo man sukelia labai neigaimas emocijas , va pasakysiu tiesiai-atrodo kai kokia zole uzminu , kad tai lavonu plaukai , brrr, sitra baime turiu ir net nzn is kur.Baseine ir tas pats , kazkokia fobija.O vanduo mano atveju labai naudingas , jis stiprina nugaros raunmenis , atpalaiduoja, pas mus baseine net yra aerobikos grupe , man tiktu , bet tas kvailas jausmas...

dija
Pranešimai: 12

2015-01-14 13:01

Labas. Pas mane ir ta pati problema, ataugos kaklo srityje(Druskos)...
Masazus darausi, bet retai,.. laikas!!!
Siemet du kartus lankiausi Druskininkuose, tai labai pagerino savijauta, man ir svaigsta galva (negaliu net i parduotuve ieiti, sukasi viskas)...tai va Druskininkuose proceduras dauguma prasiau kaklui (peciu srityje)..masazas, povandeninis masazas, perline vonia ir fiziterapija (uzdeda pagalveles mazas ir dirgina elektra)..seip gerai purvo vonios (na man negalima buvo)..

P.s labai liux pailsiu, atsigaunu...pagereja apykaita ir visa kita

asta
Pranešimai: 124

2015-01-13 13:01

Ka tik maciau laida apie Jadvyga ir jos zoles ,gal ji gydo tokias ligas:))

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 15 ir 0 svečių