ramunas
Pranešimai: 9

2015-01-11 09:01

Labas Raminta
as susiduriau su panasiomis problemomis. Pradejo svaigti galva, uzti ausyse, galvos skausmas ir kartais toks verzimas, zodziu sutriko galvos kraujotaka. Nuejus pas gydytoja ir padarius kaklo rengeno nuotrauka diagnozavo, kad kaklo ataugos spaudzia kraujagysles. Taip pat kartais tirpsta rankos, jas maudzia, tai manau del tos pacios priezasties. Gydytoja skyre Sermion 5mg tabletes, yra ju ir stipresniu daugiau mg, jos gerina galvos kraujotaka. Jas isgerus galva svaigsta zymiai reciau, uzimas ausyse sumazejo, bet visiskai neisnyko. Bet zinoma cia tik laikinas pasekmiu pasalinimas. Dar gydytoja liepe daugiau judeti, nes mano sedimas darbas. Taigi laikinai sumazines pasekmes dabar stengiuosi daugiau vaikscioti, einu i baseina paplaukioti, labai gerai visam stuburui, taip pat kiekviena diena stengiuosi daryti manksta, isjudinti spranda, pecius, kakla. Masazo darytis dar nejau, nes nenoriu, kad koks nepatyres masazistas dar blogiau nepadarytu. Del to vaisto tai cia nera rekomendacija, nes as ne gydytojas. Cia tik papasakojau savo situacija. Jei dar turesi kokiu klausimu, klausk. Sekmes.

alina
Pranešimai: 40

2015-01-10 22:01

Neatsitiktinai rašau.Man pačiai maždaug mėnuo skauda sprandą.
Skaitau , rodos, beviltiškas mintis dėl pasveikimo. Galiu tiek pasakyti iš savo ne visai trumpos gyvenimo patirties: kartais nepasitvirtina pačios tvirčiausios nuomonės ir prognozės.Geriausias gydytojas yra žmogus viltis ir pozityvus nusistatymas ateičiai.O dėl tos fitolizino pastos negaliu 100 proc. pasakyti. Aš tik esu girdėjus pletkus, kad šį vaistą iš po prekystalio išgaudydavo patys medikai ataugoms gydyti. Tas pletkas kažkaip užsifiksavo. Kiek jis teisingas, Dievas žino. Jei galėtų gauti, išbandyčiau. Kartais dideli dalykai slypi paprastume.Ir dar, nejaugi tos ataugos yra kitos prigimties, negu tos pačios druskos, kurios nuo netinkamo gyvenimo būdo nusėda įvairiuose organuose? Visdėlto jos turėtų būti svetimkūnis, kurį kaip nors galima įveikti.Įdomu, kiek tau metų. Ir kiek gydaisi. Nujaučiu, kad ne per metus tokias ataugas užsiauginai.Ir dar nujaučiu, kad ne per keletą mėnesių galima savo situaciją pastebimai pakeisti. Dėl to linkiu vilties ir stiprybės!Gyvenimas vienas, todėl tikrai nieko neprarasi, jei vėl ir vėl tamsiame narvelyje ieškosi plyšio, kad ištrūktum į šviesą...

raminta
Pranešimai: 141

2015-01-10 20:01

Net nezinau , bet as kiek esu skaicius medicinoj tai parasyta aiskiai , kad ataugu neina istirpinti ,nebent kartu su kaulu.Tiesa, mano kaimynei buvo ataugos paduose , ji negalejo paeiti , tai jei Kaune su rengenu svitino , mes buvom pasiurpe , sakem , ka ji sau galvoja, o ji jau tikrai kokia 10 metu kaip po to svitinimo ,ir neliko tu atsaugu, bet mano sprande , tai tikrai nerizikuociau, o gal ir net nedarytu tokios proceduros.O va ziniuoniu receptuose ir liaudies medicinoj pilna prirasyta kaip ataugas galima istirpinti , bet as tuo netikiu.O dar sako jas galima istirpinti badaujant 40 dienu , ale as neistverciau , greiciau kojas is bado pakratyciau:)Tai ir bliudinesiu.Nors vakar vakare ir siandien ryte nesvaigo galva , tai kaip smagu buvo .Net nesitiki.Va kiek mazai zmogui reikia dziaugsmo:)

Alda
Pranešimai: 2

2015-01-08 11:01

Raminta ir vardas liepia ramintis.Reikia pačiam padėt sau.Turiu ataugų visur,bet sprande toks traškėjimas ir skausmas,kad negaliu miegot.Pagalvė virsta plyta.Mankštinuosi,masažuoju,laikinai praeina.Ataugas tirpdantys vaistai palieka pasekmių.Ką aš darau.Anksti pavasarį prisirenku šalpusnių (pienės dar be lapų ant tokių narelių)žiedų.Sudedu į stiklainiuką ir užpilu acto esencija,kad gerai apsemtų.Po kokio mėnesio,kaip actas apdoroja žiedus patepu tas vietas(jokiu būdu neįtrinti)tik švelniai patenti,nes nuės.Tepti vieną kartą dienoje ir laikinai praeina.Dabar reikėjo tepti 6 kartus.Anksčiau užtekdavo 3.Skysčio nenupilu.Taip užspaudžia,kad net ranką atima.Neimu į galvą,nesinervuoju.Pagalvoju,kad yra ir blogiau,(invalido vežimėlis,vėžys).Druskos vartoju mažai,bet...Yra bėda nieko nepadarysi.Esu labai prieš vaistus.Kaimynas vaistų pas mane nepasiskolintų jokių,nes neturiu.Dar ruošiuosi išbandyti.Girdėjau,kad reikia skutimosi peiliukus,bet būtinai rusiškus SPUTNIK užpilti taip pat acto esencija,dar kažko deda gal kiaušinį.Tik nežinau normų.Reikės pasidomėt.Ataugos pradeda durniuot ir tepu.Reikia gero masažisto ataugas sulaužo.Prisiminiau.Turiu adresą masažisto-gydytojo,vadinasi giluminis masažas.Lekėčiai,Kauno 25. Skambinti tik pirmadieniais 8-345-47651.Jis rankom užčiuopia ataugas.Jo masažo užtenka poros kartų.Man neteko būt,bet pažįstu žmonių,kuriems padėjo.Jo masažai kitoki,kaip tų glostytojų.Aš gal per atostogas mėginsiu.Girdėjau,kad patys masažistai važiavo.

vi
Pranešimai: 188

2015-01-03 13:01

Sveika (?) Raminta! Neverta taip griaužtis dėl smulkmenų – pažvelk į pijokėlius – jie jaučiasi stačiai nelaimingi, kai jiems stogas nevažiuoja. :-) O tu dėl važiuojančio stogo užsimanei numirti... Nė velnio! Gyvenimas yra puikus toks, koks jis yra. Tik nereikia jo pačiai gadinti. Neabejoju, jog mažiausiai pusę tavo galvos svaigimų sąlygoja pašliję nervai. Šitai matydamas ir dr. Neverauskas prirašė raminančių. Žinai, kiek man prireikė laiko, kad pradingtų „stogo važiavimas“? Kai supratau, jog aš pati jį „perkreipiu“, prireikė beveik 2 mėnesių, kad jis potvirčiai nutūptų į deramą vietą. Taigi pagerėjimo reikia laukti gan kantriai, nes jis ateina ne taip jau greitai, kaip norėtųsi. Kažkada rašei, jog buvo kelių mėnesių prašviesėjimas. Ar atseki, kodėl jis įvyko?

P.S. Kai galvosi, jog blogiau nei yra, jau nebegali būti, prisimink mus nelaimėlius iš onkologijos ir išsėtinės sklerozės temų...

i
Pranešimai: 18

2015-01-01 20:01

La!O kaip tas ataugas atradot?Man sakė irgi reikia rentgeną dėl jų pasidaryti.

raminta
Pranešimai: 141

2015-01-01 20:01

Niekas man neparaso , todel pati parasysiu.Ka tik kalbejau su gydytoju, perspektyva liudna.Nepasveiksiu, nes ataugos nera pagydomos , galima kazkiek suletinti ligos progresavima.Man butu geriau ,jei ataugos spaustu raumenis , o ne kraujagysles.Mano kraujagysles geros , bet ataugos tokios dideles , kad neleidzia prateketi kraujui.Tik manksta , joga gal , masazas , netgi manualines nereikai , nes kaklo judesiai labai puikus...sukioju as ji kaip jaunamarte:), bet va tie pusiausvyros ir galvos sukimosi sutrikimai.Sake pageres kazkiek , vel pabloges , niekas nepaguodzia , jauciuosiu kvailai ir pasimetus ...

raminta
Pranešimai: 141

2015-01-01 16:01

Gal ka galit patarti?Liaudisku ar kokiu receptu.Nes man ataugos kakle pasireiskia galvos svaigimu, koju silpnumu, pusiausvyros trikimu ir galvos skausmu.Prirase kavintono ,liepe mankstintis , manualine ir sildymus.Bet kartais atrodo , kad nepadeda niekas.Labai nervuoja tai kad sukasi zeme po kojom kai einu.Kitus simptomus galima pakesti.

raminta
Pranešimai: 141

Pusiausvyros sutrikimai esant kaklo osteochondrozei

2015-01-01 16:01

Pusiausvyros sutrikimai esant kaklo osteochondrozei

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 15 ir 0 svečių