rasa
Pranešimai: 295

2015-05-02 07:05

Na ,sveiki nesakau,sakau,labas. Norejau pasiklausti,gal kam dare kaklo isvarzos operacija su tais elektrodais. Siulo darytis,kazkaip baisoka?

raminta
Pranešimai: 141

2015-05-01 13:05

as tai jau trecia karta uzsirasiau masazui sprando , atrodo , kad padeda , galva nesisuka , einu normaliai ir po maxima , net keista , zinoma , dziaugiuosiu...pati makstintis negaliu prisiversti , sumoku mazsazistei ir ramu bent jau kolkas , ir vaistu jokiu nebegeriu nuo svaigimo.

raminta
Pranešimai: 141

2015-04-08 10:04

as tai mankstinuosi pagal Greckos knygelerdquo;Kaklo osteochondrozes gydymasrdquo;

grazina
Pranešimai: 38

2015-04-07 16:04

sveiki, gal kas žinot kokių pratimų kuriuos galima daryti namuose,stiprinant nugaros ir pečių sritį?

raminta
Pranešimai: 141

2015-04-07 15:04

na dziaugiuosiu , kad jus toks stiprus.As niekaip neprisiruosiu ka nors daryti savo sveikatos labui , na truputi mankstos ir tableteliu...:(Uztai ir dabar svaigsta galvele, o dar sitos sventes- didelis maisto kiekis ir maza judejimo...

Luka
Pranešimai: 9

2015-04-06 18:04

Nuvykit pas Pauliuką į Panevėžį, ką jis pasakys. O kas Jums nustatė tą diagnozę

Luka
Pranešimai: 9

2015-04-05 15:04

Aš buvau pas prof Pauliuką, jis nustatė tą įgimtą kraujagyslių anomaliją ir siūlė operuotis. Parašykite kas pas jį operavosi. Gal Renatat parašys kur Vilniuje darėsi radiologinį tyrimą kraujagyslių. Kažko man nejauku pas jį operuotis

monika
Pranešimai: 69

2015-04-02 16:04

aha, na tada gerai ir man padare:) teks susigriebt vadinas su mankstom ir t.t. jau supykau ant saves, nes gana kantri esu, kaip ir visos moterys savo nenaudai, ir nelabai uzsiminejau kokiais pratimais. bet ziuriu, kad kitaip nieko nebus. vel uzsirasiau i masazus, fizioterapija poliklinikoj, nuo ryt ir baseina pradesiu lankyt, nes visa pusmeti niekaip neprisiruosiau...taigi, imsiu save mylet ir saugot:) visoms to paties linkiu, po poros savaiciu geru parasysiu, kokie rezultatai.

monika
Pranešimai: 69

2015-04-01 15:04

sveiki.norejau paklaust pas tuos, kuriems dare kaklo kraujagysliu tyrima, kiek butent ten su tuo echoskopu vedziojo po kakla ir kuriose vietose. nes man darantis visus tyrimus ir bandant issiaiskint, kas darosi, taip pat dare ji. tik kad itartinai mazai ten apziurejo man toks vaizdas. tik priekine kaklo dali, kairej ir desnej pavedziojo aukstyn zemyn kokia 10 cm plote.mazdaug pakitimu nera. rentgene osteochondrozes pati pradzia, tiesus kaklas labiau nei turi but. ataugu matomu kaip ir nera. bet jau puse metu su tais visais simptomais, kurie tik gali but prie kaklo osteochondrozes kankinuosi. paskutiniu metu ypac sustiprejo suspaustos galvos jausmas, sirdies plakimai, diegliai ir t.t. galvoju tiksliai kazkur uzsispaudzia tos kraujagysles ir negauna smegenys pakankamai deguonies.
ten Lona vasario menesi rase, kad jai net operacija dare, tai vat man idomu, gal sakau blogai ar neissamiai man kraujagysles istyre...

raminta
Pranešimai: 141

2015-03-31 18:03

o as tai viena menesi darausi 10 masazu , kita neinu , o sekanti vel masazuoja, tai net negeriu jokiu vaistu plecianciu , dabar kaip ir neblogai jauciuosiu...bijau prasisneket, zinau kad vel bus visko.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių