giedre
Pranešimai: 101

2015-03-02 14:03

Ir man užeina ant akių toks negerumas,lyg būtų kazkas įkritę,ar pan.Noris tas akis kaip nors prakrapštyt..O veido nutirpimas tai labai bjauru.Tingisi ir sunkoka kalbėt,kramtyt:(

raminta
Pranešimai: 141

2015-02-27 15:02

Taip , tai liga nelabai maloni , as vel po menesio petraukos darausi masazus , bet dabar jau eme sirdis baladotis , ryt eisiu pasidaryt kalio ir magnio tyrimus , ko gero vel ko nors truks...

rimeta
Pranešimai: 1

2015-02-27 11:02

Man galva svaigsta jau 14 metų. Kokius 6 metus mane gydė nuo depresijos. Vaistus gėriau saujomis, bet tie įvqairūs tirpimai nepraėjo. Man tirpdavo net liežuvis ir visa kairė kūno pusė. Sakė depresija ir tau taip atrodo. Tik kai atsitiktinai būdama sanatorijoje (dėl kitos ligos) pasidariau masažą, man akys nušvito. Žinoma neilgam. Juos reikia daruti pastoviai ir tai nelabai jau bepadeda. Vienu žodžiu, ta kaklo osteochondrozė baisi liga. Kenčia visas gyvenimas.

raminta
Pranešimai: 141

2015-02-21 16:02

As tai magni geriu jau kokie 2 metai , nes man siaubingai plake sirdis , skaudejo galva , prirasydavo kalio ir viskas , tai gerai ,kad mano protas patare man issitirti magni , pasirodo jo buvo tik trecdalis reikiamo kiekio.Pradejau gerti per diena po 6 mane b6 tabletes.Po savaites pajauciau rezultatus , bet man jo vistiek daznai truksta , matyt organizmas neisisavina su maistu gaunamo, tai vis issitiriu ir visada randa kad vel sumazejo , tai geriu ir geriu pastoviai po 3 kapsules per diena , o kai jau jo visai sumazeja , tada po 6...

liudnoji
Pranešimai: 6

2015-02-21 08:02

nu ka galiu pasakyti,perskaiciau visus jusu komentarus ir su manim vyksta tie patys dalykai.Svaigsta galva,nuolatos spengia vienoje ausyje...galbut man ir reikes nueiti issitirti kraujotaka.pernai gulejau del to ligonineje ir gydytojai padare ivairiausius tyrimus nustate kad tai vestibiulinio aparato sutrikimai.kaip jokiu vaistu ir neprirase tik magnio ir nuo nervu.bet kad pas mane tu nervu visai nera...dar jie sako kad galbut visa tai praeis nes galbut tai del brendimo..kai pagalvoju as dar tik paaugle o man jau tokios problemos..siaip galvos svaigimas buna nuo magnio trukumo,stengiuosi ji gerti reguliariai,bet nelabai ka padeda.paskutiniu metu is vis esu labai issigandus nes tie ""priepuoliai""padaznejo.baisu kur isvaziuoti nes kai uzeina pradeda pykinti,meto i salis vos galiu paeiti.labai aciu uz visus situos patarimus kur eiti ir kur tyrtis,manau jais pasinaudosiu.

SKAITYTOJA
Pranešimai: 19

2015-02-16 11:02

man tai atrodo , kad osteochondroze atsiranda nuo nervu , mano gyvenimas pastoviai siaubingas ir po vieno tokio streso pradejo svaigti galva, patikrine rado ataugas...

neringa
Pranešimai: 73

2015-02-12 09:02

Sveikučiai,sveikinu visus su Valentino diena,meiles,sveikatos,ir kuo daugiau optimizmo.

raminta
Pranešimai: 141

2015-02-10 11:02

mergaites as sia tema uzvedziau del ataugu ,gal jus su IS pereikit i issetines sklerozes diskusijas?Ten labai daug gausit patarimu , o jei jums gerai cia tai gerai , malonu , bet noreciau daugiau pasikalbet su tais kurie turi kakle ataugas,blyn kaip siandien jas spaudzia

raminta
Pranešimai: 141

2015-02-09 20:02

Na man tai tikrai padejo masazai , nes jokiu vaistu nevartoju , bet manksta ir tingiu daryt.O kai gydytojas pasake , kad blogai su mano kaklu ,tuomet viskas labai paastrejo , matyt nervai , dabar kazkaip ramesne , nes kai pagerejo tai atrodo , kad nebus blogai , o tikrai bus jei nesimankstinsiu , nesimasazuosiu...ot gyvenimas...

Birute
Pranešimai: 37

2015-02-06 20:02

pas mane stuburo osteochondroze,irgi svaigsta galva,pastebejau viena dalyka,kad galvos svaigima issaukia ir netinkamas maistas.Kai prisivalgau saldziai arba riebiau tuomet ir svaigsta galva,dar kava,jei isgeriu daugiau,...is vis reikia maista reguliutis

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 34 ir 0 svečių