dalia
Pranešimai: 175

2015-03-26 14:03

raminta,uzjauciu tave.pas mane irgi tukstantis ligu bet man 47 m,otu turbut jauna Sveik.

monika
Pranešimai: 69

2015-03-23 16:03

Man taippat buna silpna, bloga, atrodo, kad nualpsi, matai keista vaizda, kazkaip akys keistos buna.

raminta
Pranešimai: 141

2015-03-17 16:03

sveiki...na negi tikrai visi sveiki?Man skauda kakla, siandien pasijutau beviltiska ligone su liudnom prognozem.Juk ir mankstinuosi ir masazuojuosiu , nu skauda ir viskas, net peti pradejo skaudet.Velnias, kaip pikta...:(

pensininkas
Pranešimai: 1

2015-03-16 21:03

Ačiu,kad padedat mums rast gerų patarimų sveikatos klausimais.Gerai šiais laikais,kad yra kompiuteriai,tai mano antrasis gyditojas ir aš įpratau dabar gyvent jo patarimais.A visiem jum pasipasakojus savo bėdas,o jos labai jau patariančios ir pamokančios,tai nuo šiol lankysiuos dažniau,iki.

Aldona
Pranešimai: 49

2015-03-12 14:03

Šiandien pirmą kartą atverčiau šį puslapį ir nesusilaikau neparašius. Kai man buvo 30 metų jutau didelį skausmą kairės rankos dviejų pirštų (nykščio ir rodomoje). Tirpdavo ir skaudėdavo siaubingai. Kentėjau ir dažnus galvos skausmus, bei svaigimus. Konsultuojantys gydytojai negasdino, o aš pati nieko nesupratau, kad tai "įžanga" į rimtą ligą. Kai sulaukiau 41 metų- pirmas insultas, kai sukako 55- antras insultas. Trečiojo bijau. Būsena siaubinga:pasaulis važiuoja ratu, akyse dvejinasi (apie savaitę gulėdavau užsimerkusi), apetitas dingsta ir ne todėl, kad negali nuryti, o todėl, kad net vandens nenori. Bet koks judesys, o ypač jei nori lovoje pasiversti,sukelia tokį baisų jausmą, jog rodos krenti iš lovos ir savęs nejauti keletą sekundžių. Jei turi pažįstamą gydytoją, tai sakys, kad INSULTAS, o jei tarp nepažįstamų pateksi, tai bus kraujotakos sutrikimas arba vestibiuliarinio aparato (vidinės ausies)problema.Apibendrinant noriu pasakyti- reikia rimtai susirūpinti dar jaunystėje, tirti kraujo sudėtį (vienas iš jų SPA rodiklis), draugauti ne su antidepresantais, bet rimtai pasiaiškinti dėl plečiančiųjų vaistų. Dabar man aiškina, kad insultas įvyksta, dėl kaklo slankstelių problemos, nes nepaduodamas į galvą kraujas. Ir žinoma konsultuotis tik pas protingą ir sąžiningą neurologą. Dar šalia turėtų būti ir okulisto konsultacija.

giedre
Pranešimai: 101

2015-03-12 12:03

Sveiki likimo draugai:)
Mažai berašom šioj temoj,gal visi gerai jaučiatės?Man tai nuo vakar toks paūmėjimas..Skauda nugarą net keliose vietose ir tirpsta viskas,kojos labai silpnos:(
Laikraštyje"Medicina ir dar kai kas ",vakar perskaičiau straipsnį apie osteochondrozę.Baisu,kiek daug blogumų ji gali sukelt.Jei norėsit,galėsiu trumpai pacituot ką ten rašo.

raminta
Pranešimai: 141

2015-03-11 19:03

Mane tai nepykina, tik sukasi galva , tamsu akyse, nestabili eisena , linkstancios kojos.Perskaiciau ka tik medicinos zurnale , kad taip buna nuo tu ataugu ir niekas jau nepades , reikia tik ziureti i viska optimistiskai , nes jei nusivilsim ,tai dar bus blogiau , bet is kur but optimiste , jei taip jau spaudzia galva , kad atrodo mirsi...Ir masazus ka tik baigiau , vel uzsirasiau po menesio kursui naujam .

:(
Pranešimai: 51

2015-03-11 10:03

siandien vel svaigsta galva , tiesiog negaliu net i lauka eiti , jau tos ataugos:((

Aldona
Pranešimai: 49

2015-03-08 13:03

Isbandykite, man labai padejo masazine lova. www.navasan.lt/atsiliepimai.html

Gitana
Pranešimai: 15

2015-03-05 19:03

Sveikutės gal žinote kaip tas pauliukas operuoja. Reikia operuotis o kai paskaitau internete apie jį ir blogo tai rankos nusvyra. nors galva svaigsta labai

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 18 ir 0 svečių