Sigita
Pranešimai: 43

2015-08-01 12:08

As irgi noreciau to Diclor. esu is kauno, mano emailas soleiliuska@yahoo.com, tikiuosi sulauksiu ziniu kaip man ji isigyt ;]

panele
Pranešimai: 16

2015-07-26 08:07

Take,

O kokiu tau ten klausimu iskilo.Ka parase ji?Hmmmmmmmm idomu.Man tai neatsako.Kazin, gal is to ji bizni suka

panele
Pranešimai: 16

2015-07-26 08:07

Greitoji pagalba,

Please help.O kokioj saly gamina tuos Driclor?
O ten skystis, ar tepamas ar sausas ar kaip?????????

panele
Pranešimai: 16

2015-07-23 10:07

Labutis visiems!!!!!

Tai kaip- prakaituojate ar ne. O tas prakaitukas@yahoo.com siulo kokius vaistus? Gal Driclor????Cia kokioj salyje juos gamina?????Tai cia kiek suprantu tepami vaistai????Ar tinka tik pazastim ar ir pedom ir delnam????
GREITOJI PAGALBA.O tau prakaitavo kas?Gal negausiai prakaitavai.Kazkaip keista, kad visokie sildymai, akupunkturos nepadejo man, o kazkoks Driclor ar Odorex ims ir pades.
Dar bandziau Teimuro pasta, Thai akmeni, visokiausius sildymus, raminancius vaistus net, radono vonias, voneles rankoms, kojoms. Rezultatas- 0
:(
Padekite!Kas turit dar kokiu ziniu???
O liga vadinasi ne hyper hidroze, o somatoformine vegetacine disfunkcija, kurios kodas ligu sarase F45.3

Laura
Pranešimai: 92

2015-07-23 08:07

tikrai... gal per placiai tepiau... istikruju tai jau buvau issigandusiu:} aciu kad patarete:} o ar poveikis nuo to nesumazes?

ji
Pranešimai: 176

2015-07-23 08:07

PATARIMAS naudojantiems Driclor: Driclor tepkite tiktais ant prakaituojancios vietos, o aplinkui, t.y placiau, netepkite. Paprastai prakaituojanti vieta yra su plaukais (pazastyse), o ten kur ju nera, ten tepti nereikia. Taip tepdamos apsisaugosite nuo nemaloniu pojuciu.
Sekmes!

ji
Pranešimai: 176

2015-07-23 08:07

To Laura. Ar tikrai ant visiskai sausos odos tepei? Ar tepei tik konkreciai ant prakaituojancios vietos ir netepei aplinkui? Nes rasai, kad rsquo;pazastu sriti isberersquo;, todel manau, kad tepei placiau. Driclor veikia prakaito liaukas, kuriu daugiausia yra drekstanciose vietose ir cia paprastai nepersti. Bet persti oda palinkui, kurios tepti NEREIKIA.

Laura
Pranešimai: 92

2015-07-23 07:07

As taip pat vakar pirkau driclor is ji. naktis buvo siaubinga:{ uzmigti visiskai nejo... pazastu sriti pastovei griauzė ir labai izbere:{ dabar rytas bet bet perstejimas dar nepraeina nors isberimas pranyko. ar tai normalu?

as
Pranešimai: 571

2015-07-21 12:07

Jei dar nenusipirkai driclor, tai gaiėtum užsisakyti internetu. Ieško informacijos www.prakaituoju.lt . Aš keletas dienų kaip įsigijau ir naudoju. Mokėjau 50 Lt. PUIKUMĖLIS.

as
Pranešimai: 571

2015-07-21 11:07

Priemonę galima užsisakyti internetu www.prakaituoju.lt

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 17 ir 0 svečių