sarune
Pranešimai: 5

limfocitų skaičiaus padidėjimas ir nuolatinė temperatūra - prašau padėkite

2015-09-03 17:09

limfocitų skaičiaus padidėjimas ir nuolatinė temperatūra - prašau padėkite

lyra
Pranešimai: 11

2015-07-21 21:07

Tai rodo,kad organizme yra kazkoks letinis uzdegimas.Deja,musu gydytojai kol kas labai blogai "iesko" tu ligu.

Mindaugas
Pranešimai: 84

2015-06-20 08:06

ir dar jauciuosi labai nuvarges daznai norisi miego

Mindaugas
Pranešimai: 84

2015-06-20 08:06

Man taip pat jau 5 dienos laikosi 37 - 37,2 temperatura. Is ryto jos nebuna o po keliu valandu pakyla. Beje labai ispila karstis susijaudinus ar bunant ant saules, kai karsta. Jokiu kitu simptomu nera, manau cia gali buti del nervu arba koks perkatinmas net nzn, gydytojai nieko gero nepasake sake cia viskas gerai... :( nzn ka daryti

Ina
Pranešimai: 73

2015-06-13 17:06

Nusiraminkite,dažniausiai tai būna dėl kažkokios infekcijos.Jei tai tęsiasi ir antibiotikai nepadeda tai reikia žiūrėti kitus kraujo parametrus[eritrocitų nusėdimą,leukocitus],.Ar neturite gendančių dantų-pastovaus infekcijos židinio?Jei ir tai netinka,tada svarbu nustatyti,kokios rūšies limfocitų yra padidėję.Sudėtingas tyrimas vadinamas imunofenotipavimu.Šis tyrimas parodo limfocitozės priežastį.

giedre
Pranešimai: 101

2015-06-12 17:06

Sweiki mane taipat kamuoja panasus dalykai viena diena atsikeliau ryte su galvos skausmu jis nebuvo stiprus bet labai varginantis ir silpna viskas erzina nera apetito gryzusi vakare temperatura buvo 37 o dabar po 2 dienu 37,4 labai keista nuo ko man sitaip gali buti juk vasara atrodo negalejau persalti o gal cia koks virusas ar nuovargis ? P.s man 17

daiva
Pranešimai: 281

2015-06-12 10:06

SVEIKI,pasirodo as cia ne viena tokia :) man jau kokie 8 metai temperatura diena buna 37-37,2 jauciuosi visiskai normaliai, bet jei pajuntu nuovargi ir svaiguli, ko gero 100 pr., pasimatavus temeratura, ji buna 36,6 :))) . Niekur nesikreipiau, bet gal kas zino kaip cia taip yra. Be to, siuo metu gerokai esu persalusi (balso stygos ir bronchai siek tiek, gerkle), o temperatura nesiekia 37. NIEKO NESUPRANTU.Man 28.

N
Pranešimai: 19

2015-05-21 10:05

man lygiai tas pats galvos skausmai, silpnumas, baisinis nuovargis ir mieguistumas, tik gulet, padusina, temperatura 37.2-3 dalys, padidejes, skausmingas kaklo limfmazgis, kauno klinikose nemazai privaiksciojau daktaru - jokios naudos, jau dabar treti metai visa tai, o toks jausmas kad tiesiog silpstu, ne visi sundaktariai, bet tikrai teko susidurti ir su tokiais, ir dar kraujy nezinau kelinti metai daug limfocitu

Silvija
Pranešimai: 11

2015-04-23 13:04

Man 27. Mane taip pat jau nuo rudens kamuoja ta pati beda- tempertura, uzkylanti dazniausiai apie pietus - 37,1 -37,5, šaltkretis, galvos skausmas, silpnumas. Kartais ji nukrenta iki 36. Kartais rytais persti gerkle (man buvo paaiskinta, jog tai del padidejusio skrandzio rugstingumo). Vis norisi prigulti, jauciuosi tik pusiau gyvenanti, neturiu jegu ka daryti. Apejau visus daktarus, kiek tik mane kur siunte ir dar net po kelis kartus. Pirmiausia tai sake, kad tai nuo nervu arba, kad mano tiesiog tokia normali temperatura. Rekomendavo is vis jos nesimatuoti ir nekreipti i ja jokio demesio (cia beje Grybo gatvej:)) Veliau kiti daktarai rado daug ka - auksini stafilokoka gerklej, mykoplazma, chlamidiju. Geriau visokiausiu antibiotiku, pagereja savaitei, ir vel tas pats. Ziema buvau isvykusi i siltus krastus, isskridau karsciuodama, taciau jau kita diena tenai jauciausi kuo puikiausiai, jokios temp, jokio blogumo. Grizus - vel tas pats. Kartais imu galvoti, gal as tikrai nenormali. Gal cia man tikrai viskas del "nervu"?

as
Pranešimai: 571

2015-04-14 08:04

mane ir kankina temperatura jau puse metu. Skauda galva etc. anot gydytojas, labiausiai tinkama diagnoze siuo metu man Letinio nuovargio sindromas, nes tyrimai geri, tik limfocitu kiekis per didelis.
PAILSEKIM :)

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 16 ir 0 svečių