Vytautas
Pranešimai: 63

2015-04-12 09:04

Sveiki. Patekau cia atsitiktinai.Man nieko neskauda.Domėjausi visai kitais klausimais, o būtent- sveika gyvensena.Neesu gydytojas, todėl nedrysčiau diagnozuoti ligų pagal visus išvardintus simptomus. Tačiau nemažai tenka susidurti su žalingais žmonių įpročiais, kurie atsiliepia sveikatai įvairiomis ligomis.Teisingų gyvenimo įpročių yra daug mažiau nei įvairių ligų, todėl juos išmokti ir pigiau ir paprasčiau nei gydyti ligas.Bet tai ir sunkiau, nes tenka prisiimti atsakomybę už savo sveikatą, ir neišvengiamai gilintis į savo organizmo funkcionavimo įpatumus.Toli gražu, ne visiems tai atrodo priimtina.Vienas pavyzdys:mūsų organizmui labai svarbus vanduo(ne kavk, ne pienas, ne alus) tiesiog vanduo- bent 6-8 stiklinės per dieną.Gerti 30 min. iki valgio ir 2 val. po valgio. Tarpai tarp valgių 5 val.Vanduo labai svarbus prieš valgį, kad pasigaminti virškinimo fermentus, o taip pat viso organizmo temperatūros savireguliacijos, inkstų darbą palengvinti,kraujo apytakai,smegenų darbui,imuninei sistemai ir t.t.Pradžioje, neįpratus,teks dažniau pabėgioti į tualetą, bet tai laikinas nepatogumas.
Dėl vitaminų- geriau juos gauti iš vaisių, daržovių, grūdų ir riešutų. Tai ir pigiau, ir patikimiau. Net pačių geriausių papildų įsisavinimo procentas labai mažas.Geriausi natūralūs antibiotikai tai česnakas ir ciberžolė ( toks prieskonis) ją dar vadina kurkuma.Gerai, aš jau visiems, greičiausiai nusibodau savo pamokymais. Gal dar kada nors čia užklysiu, jeigu kam kils klausimų. Dirbu sveikos gyvensenos sodyboje rdquo;Nova Vitardquo;. Linkiu visiems sveikatos ir ramybės.

lina
Pranešimai: 1775

2015-04-10 12:04

Jau mazdaug apie 2 menesius laikosi 37 - 37,2 temepratura. Turejau problemu su plauciais. Susirgau plauciu uzdegimu, po to pleuritu ir pneumotoroksu. Gyde ligoninej trimis antibiotikais. Po visko praejus trim savaitem susirgau bronchitu ir vel antibiotikai. Del tuberkuliozes tyre nieko nerado. Gydytoja sako, kad temperatura gali laikytis dar apie menesi po visu tu ligu. Jauciuosi blogai pastoviai skauda galva, saltkretis, silpnumas, nuotaikos nebuvimas, kartais pykinimas. bendras kraujo tyrimas normalus. Vitaminus vartoju. Ar man taip turi buti? Prasau patarkit ka daryti?

x
Pranešimai: 40

2015-04-04 21:04

Gydytojai galetu siusti isistirti del toksoplazmozes, nes jai budinga temperatura ir limfmazgiu padidejimas

tomas
Pranešimai: 183

2015-03-25 13:03

Turiu ir aš tokią problemą - temperatūra 37,2 - 37,3, padidėjęs kaklo limfmazgis, kurį lyg ir skauda.. Nuovargis, be to galūnių drebulys, šaltkrėtis. Norisi vis prigulti.. Kraujo tyrimas rodo nežymiai padidėjusį monocitų ir limfocitų kiekį. Buvau pas terapiautą tris kartus, pas endokrinologą, neuropatologą - siūlo gerti raminamuosius, jeigu gerai pamenu xanax ar pan. Manau, kad su nervais viskas tvarkoje. Persirašiau į kt. polikliniką gal pajudės ledai.. Sėkmės visiems, nesirkit.

jola
Pranešimai: 10

2015-03-17 15:03

Labai džiaugiuosi dėl tavęs. :) Sekmės!

tomas
Pranešimai: 183

2015-03-13 15:03

laba ,man jau aina 3 men. kai laikos 37 ir 1,2,3,4,5 temp. jauciu nuovargi antra dienos puse ,gal patarsyte ka daryt...Man 16m,Aciu

jola
Pranešimai: 10

2015-03-12 10:03

Širdingai dėkoju. :)

gabija
Pranešimai: 203

2015-03-12 09:03

Patarčiau pakeisti gydytoją.klinikose pirmai pradžiai reikia susimokėti, gal 30-40 lt, o paskui jei socialiai draustas viskas nemokamai.
Man gydytojo pakeitimas išgydė skydlaiukę nuo ko dingo ir alergija , o nuo alergijos vaistus rijau 2 metus, o skydliaukė tuo tarpu didėjo.
Vienas gydytojas arba užsiciklina , arba nesupranta ligos.
O laukti su tepmeratūra negalima.
Linkiu svaikatos

jola
Pranešimai: 10

2015-03-12 08:03

sveiki visi! Kaip gerai kad čia užklydau. Nerandu sau vietos jau puse metu.Galvos skausmas, temperatūra 37,3 ir gasdinančios mintys mane siaubingai išvargino. Buvau pas gydytojus, nieko neranda, bet aš jais ir nepasitikiu. Man buvo sumušta galva, sutrenkimo lyg ir nebuvo, bet kamuoja tokios mintys kad tai vėžys. Man 25 metai ir man taip baisu. Bet truputi pakilo nuotaika, kad as ne viena tokia :)

mergaite
Pranešimai: 19

2015-03-05 21:03

man irgi pastoviai laikosi temperatura, jau gal pusmeti apie 37.2 vakare.svaigsta galva ir jauciuosi keistai.gal zinote, kas tai?pas gydytoja negaliu nueiti.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 17 ir 0 svečių