Kristina
Pranešimai: 170

2015-02-22 10:02

O įdomu,kaip būtų galima pas hematologą patekti, be šeimos gydytojo siuntimo? Nemanau,kad šeimos gydytoja mane ten siųstų :(

Beata
Pranešimai: 7

2015-02-22 09:02

Cia gydytojai neuzsuka.Ir pati esu klaususi ne karta,bet atsakymu nesulaukiau...O del temp.siulyciau pasitikrinti pas hematologa.Man buvo panasiai,kaip ir jums-temp.laikydavosi ilgai apie 37.2,37.3.Jausdavau nuovargi,silpnuma,prakaituodavau,padidejusiu limfmazgiu nebuvo.Po specifinio kraujo tyrimo ir kaulu ciulpu tyrimo rado letine leukemija.Nebutinai ir jums taip turi buti,bet krauja pasitikrinti nuodugniau kiekvienam praverstu...

a
Pranešimai: 262

2015-02-22 09:02

tai gali savaime praeiti,mano mamai taip buvo metus laiko , po to praejo , per visa laikotarpi nieko nerado , jokios ligos.

Kristina
Pranešimai: 170

2015-02-18 09:02

Ir man tas pats, tinka daugumos išvardinti simptomai....Tik va, man įdomu tai, ar mes čia visi tik guodžiamės ar vistik užeina čia koks nors gydytojas,a? Nes patarimo prašančių daug, o gydytojų atsakymų vso keletas...

sarune
Pranešimai: 5

2015-02-16 22:02

Jau mazdaug 8 menesius su nedidelemis pertraukomis laikosi neauksta temperatura (37.0-37.3).Du kartus dariau kraujo tyrima,nezymiai padidejes limfocitu sk. - 42-43%. Pastaruoju metu temperatura visada auksta (37.3-37.8), padidejo kaklo limfmazgiai, atsirado nuovargis. Kitu simptomu nera. Gydytojai siuntineja is vieno kabineto i kita ir nieko nediagnozuoja. Kas tai gali buti? Leukemija, tuberkulioze? Prasau, padekite, patarkite kur kreiptis, kaip gydytis. Man 25 metai.

vysnel
Pranešimai: 2

2015-02-09 17:02

Lijana pamirsau pridurti taipogi limfmazgiai gali buti, dabar skubu iki

vysnel
Pranešimai: 2

2015-02-09 17:02

jo vargse maziuke, as tureciau buti pacio darbingiausio amziaus, bet irgi limfocitai, l.prasta savijauta ir t.t.
Kadangi l.daug turiu skaityti ir pati ieskoti, nes daktarai neranda, tai tai ka tu aprasei Lijana labai tiktu ir TOKSAKAROZEI, ypac vaikams, - didele alergija, temperatura, net mokslo sutrikimai gali buti, tik berods ten dominuoja leukocitoze, bet alergijos rodiklis (persistuojanti) eozinofilija jau kai tai yra neturetu buti atmesta TOKSAKOROZE, aisku ja nelengva nustatyti, bet manau su protingu gydytoju imanoma

ANDREJUS
Pranešimai: 178

2015-02-08 21:02

Labai gerai padeda naturalus maisto papildai skystam pavydale su kordycepsu. Jie labai greitai kelia imuniteta, sustiprina organizma, nes i sudeti ieina net 77 mikro ir makroelementai, daugiau nei 80 tipų fermentų, Omega 3 ir 6, koenzimas Q10, nepakeičiamos aminorūgštys, vitaminai A, B, E, D, PP, K ir C, antioksidantai, magnis, selenas, cinkas ir kt.
Zinau, kad turi labai stipriu antibiotiniu savybiu be pasalinio poveikio ir puikiai subalansuoja leukocitu ir eritrocitu kieki kraujije. Produkcija yra sertifikuota Lietuvoje. Kreipkites tel. +37067787777

Algirdas
Pranešimai: 31

2015-02-08 12:02

man tokiu atveju pasiule tikrintis del ziv,nors aisku jo ir nerado.perejau desimtis daktaru,mokamu ir ne.nei toksiplazmoze,nei zarnyno inf-ja.gali buti depresija,nors pats to ir nesuvoki

erikas
Pranešimai: 14

2015-02-06 15:02

Sveiki... Na paskaites susiduriau ir as su tokia problema.. PAs mane temperatura 37.2.3.4.5 laikosi jau koki menesi... Buvau pas visus daktarus,bet deja kaip ir sakote tfuu... Simptomai ryte pasikelus lugtasi ir nieko bet veliau skauda akis ir veliau kakta pradeda skaudeti ... Galvoju gal nuo akiu?? Nes laukia jie asaroja.. Buvau pas akiu daktara akinius nesioti liepe nesioju na ka taspats gal yra susidurusiu su sia situacija parasykite prasau atsakyma i pasta .... Nes jau baigiu isprotet nuo tokia jausmo aciu visiems..,. Nesirkite bukite sveiki

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 18 ir 0 svečių