finka
Pranešimai: 3

2015-02-03 13:02

labas kaip jus laikotes kaip jusu sveikata, delko jusu atsisake daktarai

ani
Pranešimai: 16

2015-02-02 22:02

zanna, mane operavo lapkricio 12, o atsakyma atnese lapkricio 23 registruotu laisku i namus. Gal kartais buvot kur isvykus, bandykit pasiteiraut jums priklausanciam paste arba skambinkite jus operavusiam gydytojui. Bent jau as tai taip daryciau

ani
Pranešimai: 16

2015-02-02 17:02

Irkaa, tikrai ner uz ka. Mane pacia ziauriai kankino nezinomybe, tad buvau sau pasizadejus, grizus viska aprasyti. Gal neaiskiai parasiau, skanavimas vyksta pirmadieni, jei pagulde penktadieni, jei pagulde, antradieni - skanuoja penktadieni. Jei per isbuta laika, nepasisalina tiek radiacijos, kad galetu isleist, liekate dar. Jei guldo antradieni ir iki penktadienio reikiamas kiekis nepasisalina, tai liekate iki pirmadienio(savaitgali skanavimas nevyksta). O jei pirmadieni skanuoja ir dar negalite vykti namo, tai atrodo kita diena vel skanuoja, cia jau labai tiksliai nepasakysiu ;) Tikrai smagu jei nors kiek padejau.

irkaa
Pranešimai: 2

2015-02-02 16:02

Sveiki,
Ačiū už išsamų aprašymą apie jodo terapiją. Dabar aišku kas laukia. Kaip suprantu, jau sekmadienį viskas baigta ir šią dieną išrašo namo, ar tik pirmadienį?
Iš anksto dėkoju už atsakymą.

ani
Pranešimai: 16

2015-01-29 20:01

Jolitajanina, kai uzsiregistruosi ( na tikslaiu duos kortele ir iklijuos atsivezta siuntima is savo daktares), su paltu eik pas Gyd.Baranauska. Po to viska paliksi, rubineje kur persirengsi pizama. Nedarbinguma gavau nuo Sausio 23(kada guliaus) iki sausio 30d. Sake jei reikes daugiau, kreiptis i seimos daktare. Bet sveikata neblogeja, tai, ko gero eisiu jau pirmadieni i darba.

Jolitajanina
Pranešimai: 1

2015-01-29 12:01

Laba, Ani :-). Aš kovo 6 d. važiuosiu 1-ajam jodui. Turiu klausimėlių - kur atvykus dėti viršutinį rūbą (paltą, striukę), ar rūbinėje ar prie savęs laikyti kol priėmime paims? Gal žinai kuriam laikui duoda nedarbingumą po jodo terapijos?

ani
Pranešimai: 16

2015-01-26 14:01

Sveiki. Siandien grizau po pirmos radioaktyvaus jodo terapijos. Tad karsciausios naujienos ;) Nebijokite, ten tikrai nieko baisaus, tiesiog praryji maza kapsulyte ir lauki 3 dienas ;) Man, asmeniskai, nesidare visiskai nieko, tik sekancia diena po sugerimo pavalgius lyg sustodavo skrandis, bet as gerai pavaiksciodavau po palata ir pradedavo virskint.
Ka pasiimti? Butinai: vanduo (veziausi 4 litrus, bet galima nusipirkti ir ten kokiam kioskeli ar kavinukej), Maistas pirmai dienai (ta diena kai guldo, valgyti neduoda), puodelis ir irankiai, kava, arbata, cukrus, druska as vesiuos ir lekstute ar dubeneli kita karta. Patariu - vynuogiu, agurka -kad greiciau skirtusi skysciai. Tapkes.Radija ar ausinuka, kompa, galima net televizoriuka, knyga, rankdarbiu ;) As emiau ir imsiu kitu kart treningiuka ir naktinius, nes su savais smagiau. Aisku siuos dalykus duoda ir privalai rengtis valdiska pizama ir marskiniais, bet jau gavus palata, galima persirengti kaip tau patogu. Na tokie dalykai kaip trusikeliai, liemenele, kojines, tuoletinis ir visi higienos reikmenys savaime suprantama. Pataria rugstesniu ledinuku, nes ciulpiant juos skiriasi daugiau seiliu, tad su jomis taip pat salinasi jodas.
Vyksta viskas taip: iki 11 val reikia atvykti i registratura, aisku geriau anksciau, nes is ten eini pas gyd. Baranauska, tada palieki daiktus ir tik su pasu ir kortele (Pasiimti ir slepetes su kojinemis) eini i priemima, ten uzpildo dokumentus, nukreipia i rubine, kur persirengi ir palieki rubus su kuriais atvykai. Grizti i ta pati skyriu kur gydytojas, ten lauki kol sesute pakviecia, pildo dokumentus, klausia ar vienas nori ar dviese, cia jau ziurekite kaip jums smagiau, o tada lauki kol vyks paskirstymas i palatas. Patarimas: iki 11 val butinai pavalgyti. Valgyti negalima 2 val iki jodo ir 2 val po jodo. Tad jei atvyksite anksti, geriau uzeikite i ligonines kavinuke ar ka isimeskite. Kadangi as buvau valgius sumustini 5 val ryto, tai nuvykus ir viska susitvarkius susiradau kavinuke, nes ir daktaras patare iki 11 pavalgyt. Kai nuveda i palatas, isikuriate. Salygos tikrai geros, palatos sviesios, su langu, radiatoriumi, buvo silta, budavau su maikute trumpom rankovem. Lova normali prie jos staliukas su lentynelem, toliau yra spintele, fotelikas, kriaukle. Vonios kambaryje - dusas, klozetas, kriaukle. Duoda 2 ranksluoscius, tad jei jokiu isitikinimu neturite, savo galite nesivesti. Isikure laukiate, kol pakvies gerti jodo. Koridoriuje yra saldytuvas, elektrinis virdulys, tad man, negalinciai be kavos, buvo super ;)
Isgerus jodo (tokia nediduke kapsulyte, gal kam reikes ir dvi) einate i savo palata ir ten bunate visa laika, be reikalo i koridoriu neinate, nes negalima. na ir laukiate ar kas darysis, jei kartais pykintu, kvieciate personala (yra mygtukai), nekiantekite, isvemti negalima ;) Nu jei is vis kazka keisto pajauciate, geriau kvieskite ir sakykite, kad ko nepasidarytu. Man nebuvo nieko, gal po valandos laukimo net uzsnudau. Na, po kokiu 3.5 val as issiviriau arbatos ir pavalgiau vakariene ir pradejau po truputi gert vandeni.
Kita diena: keliates, po dusu, apie 8 val pusryciai, 13 - 14 pietus, na o vakariene atnesa labai anksti pries 17 val, gal kad papuoliau savaitgali. Tam as vesiuos dubeneli, ir susidesiu ant veliau, nes pratus 18 - 18.30. Maistas normalus(Nesu isranki), atveza uzdengtuose padekluose, visada buvo karstas arba gerai siltas.Tokia ir kita diena, tik dar gaunate ryte slapuma varancia tablete. Jei kartais uzkietetu viduriai, pasakykite personalui arba veskites tam dziovintu vaisiu ir valgykite. As buvau pasiemus ir burokeliu misraines stiklaineli. Na, kiekviena zinote savo organizma ir kaip jam padet. Vakare taip pat dusas. Na siaip tai as ir namie taip darau ;)
Paskutine diena: ryta butinai dusas, nauji apatinai, gausite nauja pizama ir po pusryciu skanuos, kiek liko radiacijos. Jei neklystu su 3 jau paleidzia, pas mane buvo like 1.6. Kai pasako, kad namo, griztate i palata, kraunates daiktus, tada laukiate kol pakvies kitam skanavimui (gal kazkas panasaus i magnetini rezonansa) nuskanuoja visa kuna, kur yra veziniu lasteliu, na pas mane like dar kakle, ko ir reikejo tiketis. is ten vel prie palatos ir lauki kol sesute pasakys eiti pas daktara, ten gauni tolesnius nurodymus ir paskiria kito atvykimo data, tada grizti, imi savo tase atsisveikini, grizti i priimamaji, eini i 111 kabineta, ten jau kabo tavo rubai, persirengi ir isvaziuoji iki kito karto. Tai tiek. Jei kas domins, klauskite, as atvira pokalbiui ;)

ani
Pranešimai: 16

2015-01-17 19:01

zana, jei mano atsakymas tinka, tai as Kaune operavaus, "dovana" daviau ;)
Siuo klausimu labai pagerlbeja Pincetas lt

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių