kriste
Pranešimai: 56

2015-09-24 18:09

sveiki.man 16.skydliaukes vezys.spalio 16 vaziuoju i vilniu,o 23 gimtadienis.ar galesiu normaliai atsvesti?ko geriau nevalgyti iki terapijos?gal kad gali smulkiai papasakoti kaip ten buna??apie tai ka galima ko ne kaip del drabuziu maisto buvimo ligoninej...labai bijau.

vilija
Pranešimai: 36

2015-09-19 14:09

Sveiki,pernai pirmą kartą sustreikavo skydliaukė, gėriau metizolį, pagerėjo. Šiemet ir vėl ji pradėjo kvailioti. Mazgelių nėra. Gydytoja sako reikia išgerti jodo ir sunaikinti dalį skydliaukės, nes ji yra per aktyvi. Ar kas nors girdėjote apie tai ar teko susidurti? Visur, kur skaitau, tai jodą taiko po po eracijų.Ar tai gali būti kaip alternatyva ir tai geriau negu operacija??

Brigita
Pranešimai: 25

2015-08-26 06:08

AS NOREJAU SUZINOTI AR GALIMA PASTOVIAI TRENIRUOKLIU SALEJE KILNOTI VISOKIAS GELEZIS JEI TAU ISOPERUOTAS SKYDLIAUKES VEZYS. ?

laimuze
Pranešimai: 14

2015-08-13 06:08

labutis Marta as naujas cia lankytojas.Uzejau i sia svetaine acitiktinai,ir pamaciau savo likimo zmones,bet dar nepastebejau,visapusiskai savo likiko zmogaus.Man jau isuoperuota jau antra karta.Pirma buvo pasalinta visa skudliauke ir linfmazgiai,3 stadija,buvo 3 mazgai,du is ju piktybiniai.Tai va nepraejo nei du metai vel ekstra operacija,rado 12 mazgu i ju 6 piktybiniai.Po pirmos operacijos atliko 2 jodo terapijas,o po antros operacijos tik 1 terapija

neringa
Pranešimai: 73

2015-07-02 16:07

sveiki, man 26m pries metus isoperavo skydliauke - vezys 1 st, atbuvau 3 radiacijas.
labai noreciau kad pasidalintume mintimis ir isgyvenimais apie sia liga, kaip kiti gyvena be sio organo??? kaip jauciasi... galite man rasyti e-mail

rutele
Pranešimai: 4

2015-06-21 10:06

Sveiki, linkiu visiems stiprybės, nes ir man pačiai jos labai reikia. Prieš tris savaites man pašalino visą skydliaukę ir dabar dar laukiu histologinio tyrimo, bet prieš operaciją gyd. nuramino - piktybinis. Labai sunku, bet,aruno tiesa, kreipimasis į Dievą labai padeda. Bet ir koks atsakymas manęs laukia aš turiu dvi atžalas dėl kurių privalau būti stipri ir viską ištverti. Sveikatos ir stiprybės visiems.

ingrida
Pranešimai: 28

2015-06-16 15:06

man 28metai.sergu skydliaukes veziu.esu jau po operacijos,nesenai gryzau po radioaktyvaus jodo terapijos.geriu vaistus,taciau savijauta nekokia.skauda limfmazgius,daznai turiu temperaturos,ramybes neduoda pastovus gerkles skausmai,kimstantis balsas.noreciau suzinoti ar dar kam nors sergant sia liga pasireiskia tokie negalavimai.

Gulbe-roma
Pranešimai: 1

2015-06-12 20:06

labas,labai noriu rast draugu su kuriais butu smagu bendraut,gal taip butu lengviau isgyvent,man vezine striuma isoperuota 2006,sekmes visiems,,

Ede
Pranešimai: 4

2015-06-08 17:06

Lavas, kaip sekasi po silos diagnozes. ? Ar neatsinaujino liga?

Ede
Pranešimai: 4

2015-06-08 17:06

Labas, gal galite pasidalinti informacija kaip toliau gyvenate po skydliaukes vezio.?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių