ani
Pranešimai: 16

2015-11-23 13:11

Sveiki. Netiketai rado mazgelius skydliaukej, po biopsijos buvo paskirta operacija, atlikta 2014.11.12. pasalinta visa skydliauke. Gavau atsakyma, kad tai papiline skydliaukes karcinoma pT2N0Mx ir tolesnis gydymas radioaktyvaus jodo terapija, Santariskese. Gal galite kas papasakoti kaip cia toliau viskas vyksta, esu sitoj sriti visiska naujoke. Iki mazgeliu suradimo nusiskundimu sveikata neturejau, tad viskas kaip is giedro dangaus

Optimistė
Pranešimai: 9

2015-11-07 19:11

Sveika marta, labai ačiū už palaikymą. Sloguoju ir kosčioju, svarstau ar ne bus blogai, ar nereiktų pasikonsultuoti su daktaru, gal man dabar negalima važiuoti gerti jodą..

marta
Pranešimai: 20

2015-11-07 18:11

sveika optimiste,kas del nuotaikos tai labai gera nemanau kad bus, nes kiekviena karta ten nuvaziavus ir pamacius priemime blogiau besijauciancius jautiesi nejaukiai bet yra kaip yra o tave guos tai kad tu po keliu dienu iseisi ir tai tave dziugins,kas del rubu tai dekis nes pries 8 metus man nieko nedave bet kai parsiveziau visus iskalbiau ir dziovinau lauke, del dovanu tai as nedaviau nes kai jau zinai kad gausi jodo tai daktaras pasirodo retai tik apziureti okai busi isleidziama namo daktaras skanuos dideliu aparatu ir jei dar reikes tai turetu skirti sekancia doze po 3menesiu as gavau 3dozes gali isideti mezim fote,nes man nuo dozes buvo sutrikes virskinimas bet paskui praeina, tai tiek SEKMES IR LAUKSIU ISPUDZIU PO GYDIMO,PAILSEK

Optimistė
Pranešimai: 9

2015-11-04 20:11

Marta, labai ačiū už pagalbą. Tikiuosi nuotaika nesubjurs, nes dabar pakankamai gera. Dar turiu klausimą, o kaip dėl "dovanų" gydytojams? O rūbų reikia vežtis ar ten duoda? Laibai "laimingą" dieną važiuoju, 13 ir dar penktadienį. Tikiuosi viskas bus gerai.

marta
Pranešimai: 20

2015-11-02 17:11

MANO DIAGNOZE TAI PAT PAPILINE CARCINOMA 2ST JI YRA PATI GERIBISKIAUSIA VEZIO FORMA IR LENGVAI PASIDUODA GYDIMUI IR JEI ISGERSI TA JODA TIKRAI TAU NIEKO BLOGO NENUTIKS BET TAI TAVO PASIRINKIMAS OPTIMISTE

marta
Pranešimai: 20

2015-10-27 17:10

labas Optimiste pasimk viska ko tau reikes paciai ir dar 100gr toliau uzsigerti 3 litrus gali arbuza kad per slapima greiciau pasisalintu radijacija toliau isidek uzkasti nes i parduotuve nenuleksi dar gali isideti maza telika kad butu ka veikti ir gera nuotaika, SEKMES

marta
Pranešimai: 20

2015-10-23 18:10

Joda butinai reikia vartoti, nes jis vienintelis vaistas kuris mums padeda.Nuo pirmos dozes man truputi streikavo skrandis todel turek MEZIM FORTE ir jeigu uz sienos gera kompanija kad ir negalima 100gr.depresijai pasalinti.Liudniausia kai gryzti namo ir dar savaite turi kur nors praleisti,nes radijacija buna stipri ir negali buti sale seimos.Turek dak vandens ir arbuza,daznai maudykis, nes tap greiciau pasisalina rdijacija.Sekmes.Atsakau ZGUCIUI

marta
Pranešimai: 20

2015-10-23 18:10

sveiki.Veziu sirgau pries 8metus.Gydziausi jodu kaip ir dauguma sia liga serganciu,skydliaukes taipat nebeturiu.Nepasakyciau kad blogai jauciuosi, bet sveikata pasikeite.Pasidariau labai jautri,atsirado salcio priepoliai jie buna nakti nepadeda net 2kaldros,bet kaip prasideda taip ir pasibaigia netiketai jie kartojasi kiekviena menesi.Atsirado krutinese skausmai geriu NAKVISA .Vasara anksciau labai megau o dabar jos bijau ypac kai siluma pakyla virs 25 laipsniu,visa isbrinkstu net ranku pirstai sunkiai lankstosi. Metastaziu kol kas neranda, o su tais nepatogumais jau susigivenau juk ir suo kariamas pripranta. Kai mane operavo pirma karta mano maziausiam suneliui tebuvo 11 menesiu o dukrai 7 metukai del ju as stngiausi isgyti ir tikiuosi ,kad man pavyko pavyks ir JUMS tik laiku pasitikrinkite juk visai neskaud.Dabar man 37 ir as LAIMINGA. DideliS ACIU gyd.Krasauskui ir gyd. Baranauskui.Atsakau RUBINEI.

giedre
Pranešimai: 101

2015-10-19 19:10

veziu sirgau pries 6m.turejau 3rad.jodo sencus dabar jauciuosi gerai

Optimistė
Pranešimai: 9

2015-10-16 06:10

Sveiki. Birželio mėnesį pašalino visą skydliaukę, diagnozavo I stadijos vėžį. Lapkričio mėnesį važiuosiu jodo terapijai. Norėčiau plačiau sužinoti ką reikia pasiimti su savimi, ko gali prireikti ten. Būsiu labai dėkinga jei kas nors atsakys.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 5 ir 0 svečių