zibcikita
Pranešimai: 1

2016-03-29 06:03

laba diena, mamai rado du guzelius skydliaukeje. Siandien gavom atsakyma, viskas normoje, isskyrus pati blogiausia tiroglobulina, siekia net 98, gal kuriai taip buvo? ar tai jau tikrai pasako kad skydliaukes vezys?

aistulka
Pranešimai: 1

2016-03-25 12:03

Sveiki, chirurgas paskyre operacija ir liepe nusipirkti
( Dermabond klijus ir Monocryl siulus ) gal zinote kiek mazdaug kainuoja ir ar visur yra ju pirkti?

tyne
Pranešimai: 1

2015-12-10 21:12

SVEIKI, NA SMAGU RASTI SAVO LIKIMO BROLIU IR SESIU, O TAI JAUTIESI VISAI VIENISAS SU SAVO LIGA. PAPASAKOKIT KAS NORS, KA DAROTE PO SKYDLIAUKES OPERACIJOS, KUR EINAT TIRTIS IR KA, LABAI BIJAU.JEI ATSAKYME PT3 IR PERAUGES NAVIKAS KAPSULE AR CIA BAISU LABAI? KIEK GALI JODO REIKETI? LABAI NORIU, KAD PARASYTU JAU PASVEIKE ZMOGELIUKAI

ani
Pranešimai: 16

2015-12-04 14:12

na sito tai ir as nezinau. Vaziuosiu sausio 23, tai kai jau grisiu, papasakosiu. Na as cia kiek visur ieskojau info, tai pataria pasiimt prastus drabuzius, kad galima but ismest, vandens daugiau, kad greiciau pasisalintu radiacija, paskaityt, nes ten lyg ir po viena guli, kaip kalejime ;)

Kristinareg
Pranešimai: 2

2015-12-03 19:12

Antra operacija manęs laukia gruodžio 29, paskui radioaktyvus jodas. Aš irgi susitaikius, tik neramu dėl jodo. Kokios pasekmės, kaip viskas ten, ką vežtis ir t.t.

ani
Pranešimai: 16

2015-11-30 21:11

Zanna, man tik uzsimine. Endokrinologe sake, kad dabar esantys 4 chirurgai (Kauno Klinikos), visi daro gerai sias operacijas, paminejo V.Kymanta. Skaiciau daug informacijos, klausinejau pazystamu. Nuomoniu yra ivairiu, bet as jau dabar galiu rekomenduot is patirties, reiktu dar - tai tik pas ji. O ir palatoje buvo daugiausia sio chirurgo operuotu, moterys patenkintos. Jau per konsultacija labai aiskiai paaiskino visus galimus variantus, komplikacijas, nevynioja nieko i vata, pasako viska, kas gali ivykt blogiausia, bet mane tai kaip tik nuramino. Labai ramiai vaziavau operuotis, net nakti pries gerai miegojau. Nebijokite, tai tikrai nebaisu. Nesinervuokite, viskas labai greit pasibaigs. Svarbiau, kad tyrimai po operacijos butu geri. Va man pasitvirtino kad mazgelis blogas, dabar jau laukiu jodo terapijos ir tikrai nenusimenu.

ani
Pranešimai: 16

2015-11-29 10:11

Kristinareg, man lapkricio 12 pasalinta visa, taip pat buvo piktybinis mazgelis. Pagal jo istyrima, papuoliau i tuos 90% kur pasiduoda radioaktyvaus jodo terapijai. Pirmas seansas paskirtas sausio 23. Nebijau.Manau, kad daktarai sako tiesa, nes kiek teko perskaityt info, skydliaukes vezys yra lengviausiai gydomas ir isgydomas, ypac jei uztenka radiojodo terapijos. Mane tik kamuoja nezinomybe, kaip ten viskas vyksta kai nuvaziuoji. gal kas galetu papasakot detaliau? Ka galima, ko ne?

Kristinareg
Pranešimai: 2

2015-11-28 08:11

Sveiki. Man tik rugsėjį išoperavo dešinę skydliaukės pusę. Pasirodo buvo piktas gyvūnėlis apsigyvenęs. Dabar pjaus kitą pusę. Kol kas esu šoke ir nieko nesuvokiu. Sakė, kad gal reikės gydytis radioaktyviu jodu. Ar kas nors turėjo tokią terapiją? Daktarai man sako, kas skydliaukės vėžys pagydomas, bet... Ar tai tiesa???

ani
Pranešimai: 16

2015-11-27 15:11

Zana, man pjove kaip suprantu skalpeliu. Tai tikrai sudetinga operacija, bet nebaisi. As kazkaip labai ramiai ejau, be baimes. Labai dziaugiuos, kad pasirinkau Chirurga, V.Kymanta, nuostabus zmogus, su jumoro jausmu, nuosirdus. Visiskai atsidaviau jo rankoms. Labai grazus, lygus pjuvis, manau net rando neliks. Siaip jei jokiu komplikaciju, isleidzia po 3 dienu, kadangi mane operavo treciadieni, tai paliko savaitgaliui. Tikrai nebijokit.

Optimistė
Pranešimai: 9

2015-11-23 20:11

Marta, palaikymas ir moralinė parama yra geriausias dalykas sergant ir būnant ten. Gerų artėjančių švenčių. O mums geros sveikatos.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių