Anonimas
Pranešimai: 242

2015-11-26 20:11

Jei kas norit susirgti anorekcija, geriau eikit pas psichoterapiautus ir gerkis psichotropines medžiagas.. Naudok jomajo tuos lieknėjimo preparatus, pasiskaitykit ką žmonės galvoja apie tą preparatą ir naudokit jį! Sulieknesite tada po keliu men..

julia
Pranešimai: 9

2015-11-06 20:11

pasakysiu tiesiai, nenorek susirkt ..
as turiu drauge kuri walgo wiska bet jei pradejo kristi svoris is jos liko vien kaulai ir raumumo siektiek jos ugis 1.73 o sweria su rubais ir palteliu 41... baisu ji pati i sawe ziureti negali.. jau nezino ka daryti nei uzpakaliuko nei koju nieko nebeliko.. del jos susirupines ir jos berniukas.. tu esi ideali sworiu jei nori pakoreguoti. tai pradek truputy sportuoti , tada atrodysi labai graziai, nes pasikeis kuno forma.. as pati kompleksuoju del saves mano ugis 175 o sweriu75 man baisu.. noriu suliekneti bet nebezinau ka daryti kazkada sveriau10 kg daugiau .. numeciau. bet as plius sportuoju ir intensyviai trenere liepe valgyti nes esu nusilpus, ir plius aplinkiniu spaudimas.. as nebegaliu ;//

Solveiga
Pranešimai: 4

2015-10-17 17:10

PADEKIT!!!!Sendien gryzau is ligonines,pagulde,del gimdos...o sendien pries isleidziant daktare pasake,kad sergu anorekcija,aisku buvo skaudus smugis,bet istikruju as tokia nesijauciu,esu sau grazi ir pakankamai sveika,man 19m. ugis 1.79cm svoris 52kg.pats tas sakyciau riaugt nenoriu...norejau paklaust kurios jau sirgusios irvgydziusiosios pas daktarus,galit pasakyt kas yra psichosomatine bukle?

Ema
Pranešimai: 41

2015-09-14 18:09

As pati tai patiriau. Pries tai darydama pagalvok ar tju nori matiti sawo seima werkiancia del tavo durnu noru?

gabija
Pranešimai: 203

2015-05-18 08:05

Mažyle, tau jau prasideda anoreksijos požymiai.Vemdama susigadinsi skrandžio sulčių pusiausvirą ir įsigysi skausmingas žaizdas, nuo badavimo dings mėnesinės ir sustos tavo kaip moters vystymasis.Tada tikrai nebūsi patraukli vaikinams.
Mačiau anoreksikę natūroje prieš 4 metus , bet dar dabar jos vaizdas stovi akyse.Šlaunys rankos riešo storumo.Buvo 32 karščio , o ji vilkėjo striukelę ilgomis rankovėmis, nes anoreksikai dėl išbalansuotos medžiagų apykaitos jaučia pastovų šaltį.Veidas vaškinis, aš negalėjau pasakyti ar jai buvo 20 ar 40 metų.
Dukros draugę nuo tokių beprotiškų minčių sustabdė treneris, bet net auginant raumenis , svoris neauga, ji nori vaikų, bet jau 6 metai negali atstatyti mėnesinių.
Pabaigai , gal prieš mėnesį rodos Brazilijoje mirė dvi manekenės anoreksikės , nes dėl maisto medžiagų stygiaus sustojo širdys.Prieš metus ir Lietuvos ryte rašė apie lietuvaitę , kuriai dėl anoreksijos sustojo širdis amžiams.
Gal pradėkim gyventi savo galva , o ne žydrųjų Italijos dizainerių sukurtu berniuko paauglio figūros idealu.Jau užsiekio modelių agentūros pradeda atsisakyti peržiūvysių manekenių paslaugų.Deja mūsų protas ir grožio supratimas atsilieka 10 metų.
Būk protinka ir sveika.

a
Pranešimai: 262

2015-05-16 20:05

Nejaugi nori numirti?

proana
Pranešimai: 1

2015-03-06 17:03

Tai va, sirgau ir as anoreksija pries metus. Ugis 1.70, tada sveriau 42. Ir buvau sau nerealiai grazi, liekna, lyg nulieta tokia, mylejau save ir veidas nebe putlutis buvo. Bet aplinkiniai kiekviena diena rekdavo, kad anoreksike, nuejau i valgymo sutrikimu centra(vsc), diagnozavo anoreksija, tai negalejau patiket, sokas buvo... nusprendziau pasiduot ir atstaciau svori iki 50kg. Dabar man jis svyruoja nuo 50 iki 52, tai kai jau 52 buna, taip saves nekenciu, kad net mintys apie savizudybe kyla. Per slaunu storiausia vieta 53cm turiu, aplinkiniai jai kurie tik or rekia kokios syoris mano kojos, koks putlus veidas, dar ir karve bunu isvadinama. Ka as galiu pasakyt, ilgiuosi as anoreksijos, tada bent kuda buvau:(.

Tigrera
Pranešimai: 4

2015-02-28 16:02

Dieve, ne,nebandyk toliau liekneti, galimai jau sergi anoreksija, turi ieskoti pagalbos. neskaudink saves ir aplinkiniu, galimai tapsi nevaisingai, gali pasireiksti inkstu, kepenu ligos, nusiurs plaukai, kiti prades augti kur nereikia - ant viso kuno ir veido, kamuos nuolatinis drebulys, susilpnes nagai imunitetas, isdzius oda,nepatiksi vaikinams, aplinkiniams kelsi nepasitenkinima ir tavim nepasitikes artimiausi zmones ar ta "issvajota figura" to verta?

Tigrera
Pranešimai: 4

2015-02-28 16:02

Dieve, ne,nebandyk toliau liekneti, galimai jau sergi anoreksija, turi ieskoti pagalbos. neskaudink saves ir aplinkiniu, galimai tapsi nevaisingai, gali pasireiksti inkstu, kepenu ligos, nusiurs plaukai, kiti prades augti kur nereikia - ant viso kuno ir veido, kamuos nuolatinis drebulys, susilpnes nagai imunitetas, isdzius oda,nepatiksi vaikinams, aplinkiniams kelsi nepasitenkinima ir tavim nepasitikes artimiausi zmones ar ta "issvajota figura" to verta?

Saulytėė
Pranešimai: 1

2015-02-14 20:02

O mergytė, Tu geriau nenorėk susirgti anoreksija. Va pati vos kapstaus iš jos. Tuo labiau, kad tau net nereikia sukūsti. Aš esu 1,75 ir sveriu 45. kaip susirgau anoreksija svėriau 37, sakė nedaug trūko ir bučiau mirus. Pagalvok kaip skaudinsi savo šeimą, draugus, drauges, gimines. Jau geriau pasportuok ir tinkamai maitinkis, o jei tingi, vadinasi nenori. Prieš susergant svėriau 78 ir atrodžiau tikrai stora, bet dabar pagalvojus galėjau sportuot ir tinkamai maitintis... Tau turbūt nervinė anoreksija. Tikrai net nebandyk badauti. Pasigailėsi

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 13 ir 0 svečių