linas
Pranešimai: 172

2015-05-13 10:05

nesuprantu kas atsitiko.geriau 10d. dabar negeriau 2supuse paros ,vakar dirbau visa nakti,sendie atejas ryte iki siol negaliu uzmikti,spaudzia galva,kai atsigulu ir uzsimerkiu pradeda viskas vaidentis,girddz kaskokius garsus,akise nesamones,kai kila nedile panika.prasau padekit,aciu! Uz klaidas atsiprasau,netas galvoje!

ricardas
Pranešimai: 6

2015-01-15 22:01

Ne vienas iš mūsų įra mates psikikos sutrikimų tūrintį ligonį mes juos stebime padedame jiems gyventi šeimos kuiose įra tokia problema labai vargsta deje negali jiems padėti aš kalbu apie dvasinį padėjima juk tie žmonės taip pat įra mūsų visuomenės dalis be to jie serga tik psikikos liga tačiau organizmas taip sutvertas kad jie nori visko ko ir mes jų pasaulyje taip pat egzistuoja meilė, jausmai ir kti jutimai ir ko gero stipresnio pobūdžio tačiau tokiems ligoniams civylinėje medicinoje nėra vaistų ar kokiu kitų humaniškų priemonių kuriu pagalba būtų galima nuslopinti potencija ar baimę. Visi vaistai sukurti tik apsvaiginti ligonį kad jis nebūtų agresivus ar irzlus, sau ar kitiems nepadarytų nieko blogo štai ir visas vaistų poveikis.Kitokio veikimo vaistų ar preparatų Lietuvos medicina neturi ir nepraktikuoja.todėl manau kad jūms padedant mes galėtumę surasti būdą ir atrasti kalbos maketą pagal kurį galėtumę padėti bent dvasiškai,ti.psihologiškai ligoniui išgyventi tą psihologinę krizę.Man stebint ligonius sergančius DAUNO,ŠIZOFRENIJOS ir kitomis psikikos sutrikimus tūrinčiomis lgomis žmones įra žinoma ir patikrinta praktikoje kad.1.Ligoniai kalba tam tikrais garsais ir tuos garsus galima suskįrstyti į grupes pvz.dauno liga turintys ligoniai kalba beveik be priebalsiu ir kaškuo panašia kalba į vaiko kuris dar nėra įvaldes liežuvio.2.Šizofrenija sergantys ligoniai tūri bene tris kalbos modelius,nedrysiu aiškinti ligoniu būsenos ir ligos sunkuno tačiau iš ilgalaikių stebėjimų galiu tvirtai pasakyti jog kuo stipriau liga įsigalėjus tuo daugiau žmogus masto pasamonę nors teorija nesutinka kad pasamonė tūri mastymo galimybę tačiau tai faktas.Kalba neišimtis juo sunkesnė būsena tuo kitoks kalbos modelis, sirgdami tokia pat liga ir panašiu ligos stiprumu grūpė žmoniu susišneka o skirtingo ligos stiprumo žmoniu grūpės deja ne. todėl kviečiu visus kurie gali ir nėra abejingi tai mano pasiulytai temai rašykitę mane domina kalbos modeliai, garsų reikšmės,kalbos tį.fraziu kintamumas surinke jū suprantamas frazes mes padarysimę kalbos modelį kurio pagalba galėsime su ligoniais bendrauti,padėti jiems,AČIU.Ričardas A.

ricardas
Pranešimai: 6

psikikos ligoniu elgsenos reikšmės ir jų paaiškinimas

2015-01-15 22:01

psikikos ligoniu elgsenos reikšmės ir jų paaiškinimas

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 14 ir 0 svečių