vilija
Pranešimai: 36

2015-05-03 09:05

Visas šio forumo mamas sveikinu su Mamų diena. Linkiu stiprybės, kiekvienos dienos gyvenymo džiaugsmo ir laimėtos pergalės (didelės ar mažesnės)!!!

vilija
Pranešimai: 36

2015-05-02 20:05

Mano dukrai kovo mėn. diagnozavo generalizuotą miasteniją ir patikino, kad šiai dienai yra tik vienas vaistas nuo šios ligos - mestinonas, o aš matau rdquo;AXrdquo; komentaruose, kad yra jau yra kompensuojamas kitas ir daug efektyvesnis -KALIMINAS. Nežinau ar jis mūsų atveju yra tinkamas, tik gerdamos mestinomą mes nesijaučiamės gerai.

mecislovas
Pranešimai: 57

2015-03-25 18:03

Yra tokia nuostabi metodika išdėstyta l.G. Pučko knygose bendru pavadinimu ,,daugiamatė medicina,, Meto das moka diagnostuoti bet kokių ligų priežastis ,moka jas pašalinti ,taip įjungia organizmo savireguliacijos sistemas ir žmogus gali išgyti savo organizmo vidaus resursais be jokių vaistų.Dirbu šia metodika jau dešimt metų ,ir nebuvo tokios ligos ,kad nebūtų galima padaryti sveikatinimo poveikio bet kuriai ligai. Gyvenu Klaipėdoje,jei kas norėtų sužinoti plačiau,jei sudominau,rašykite mecislovas77@gmail.com
Dirbu net be kontakto ,iš nuotraukos,galiu atlikti diagnostiką,galiu sužinoti ligos atsiradimo,jos išsivystymo ,jos buvimo priežastis,jas pašalinti metode esamu įrankiu-vibracinemis eilėmis. Metodas moka net infekcijas pašalinti(virusus ir kt). Tai unikalus metodas..

spilka
Pranešimai: 2

2015-03-25 15:03

Labas , labai malonu butu sispazinti , noriu jusu patirties :)

spilka
Pranešimai: 2

2015-03-25 15:03

Linestra , labai idomu butu su tavim pabendraut pie arbatos puodelio , sergu 18 metu ,....atlaikiau dvi operacijas , pirma buvo blogai atlikta ,..... bet labai noriu leliuku , labai noreciau moteriskai pabendrau , is anksto aciu ... mano pastas satvaaster@gmail.com

daina
Pranešimai: 31

2015-03-19 10:03

ligoniu kasa apmoka, cia yra ikainuoti tokia suma si procedura. Ji tikriausiai norejo pasakyti, kad ligonine taupydama pinigus neskuba dideliu daryti, nes jos daug daugiau kainuoja.

egle
Pranešimai: 191

2015-03-19 09:03

man kai dare as net nzn kokias. nepamenu kiek ten salino kraujo bet nereikejo nieko moket.

egle
Pranešimai: 191

2015-03-18 18:03

o kuo skiriasi dideles nuo mazu?

daina
Pranešimai: 31

2015-03-17 20:03

esu is Panevezio, is pradziu vazinedavau i Kauno, Vilniaus klinikas, bet dabar nebematau prasmes. Ka jie gali padaryti? Tik plazmoferezes, jokio kito gydymo nera. Jas daro ir mano gimtajame mieste:). Nors supratimas apie liga menkas. Manes iskart paklausia kokias dare plazmoferezes pries tai, pagal atsakyma tikriausiai ir kitas atlieka:).
Senai sergi?

daina
Pranešimai: 31

2015-03-17 19:03

Rykliui:).Reiks pabandyti si kalio preparata:). Nebandei gerti Ginkgo complex? Jame yra mums sergantiems geros medziagos - huperzino A. Man geriau naudojant. Notacijoje placiau aprasoma, ten ir miastenija minima.
Pati kai kada pasiklystu tarp tu papildu tiek gerti reikia kalis, kalcis, leticinas, ginkgo complex, B grupes vitaminai, E, zuvu taukai imunitetui. Dar del savo to antinksciu nepankamumo turiu ko naudoti. Geras dienos tebleciu rysulelis gaunasi:))
Kas kiek daraisi plazmoferezes? As karta ar du i metus. Dabar pries 3sav. dare. Bet man mazos, kaip tau nusprendzia dideles atlikti?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 19 ir 0 svečių