Linestra
Pranešimai: 52

2015-03-17 17:03

kalio turejau atsisakyti nes skrandyje atsirado apnasos :(

egle
Pranešimai: 191

2015-03-17 15:03

as papildomai kali kiekviena diena geriu

daina
Pranešimai: 31

2015-03-17 12:03

Hormonus naudoju 6m., antinksciai nebedirbo po 3m. Prednizolona geriau 12-1tab., nors kai tik 1tab. taip ir prastyn sveikata:). Dabar geriu 4tab. vien del antinksciu nepakankamumo negaliu mazinti.
Lecitino poveiki ir pati pajutau, aciu uz ji:), tik kai pablogeja negaliu tokios dideles tabletes praryti, reikia kazkaip susmulkinti:).
Su kaliu turiu problemu, pastoviai zemiau ribos, nors ir geriu ji ir valgau: bananus, razinas ir t.t., na aisku visi ir patys zinote, kas susidurete:). Jis pakyla tik ligonineje lasinant su laseline.

Linestra
Pranešimai: 52

2015-03-16 15:03

ir hormunus kai pradedama gerti, kiek zinau ju negalima staigiai nutraukti, nes gali sustoti sirdis, jas reikia mazinti labai palengva... na dziaugiuosi kad man hormonu gerti nebereikia, o geriau iki 9 tableciu per para :( na buvo tada liudna bet dabar dziaugiuosi kad ju nebereikia, daktare rekomendavo vartoti daug riesutu, dziovintu vaisiu kad hormoniniu gerti nereiketu:)

daina
Pranešimai: 31

2015-03-15 19:03

kiekvienam ir ta miastenija skirtinga, nemanau, kad kas puola gerti tuo hormonus iskart, man maza buvo mestinono. Pvz. labiausiai nusilpe mano ryjimo raumenys, jie yra susije su gyvybe, tai nebutu buve protinga ju atsisakyti. Buvo arba arba:). Pries naudojant naktimis miegoti nebegalejau seilemeis net springdavau, ka kalbeti apie maisto ar tu paciu tableciu ryjima. Neturejau kIto pasirinkimo.

egle
Pranešimai: 191

2015-03-15 18:03

as tai esu patenkinta savo sveikata( kiek galima) nors visada norisi geriau:) vis dar reikia atremt rankas i siena kad plaukus susirist bet dziaugiuos kad jas pakeliu iki galvos:) arba kad normaliai matau ar kalbu galu gale kad nusisypsot galiu (seniau tai budavo labai sunku) o labiausiai kad vel dirbt galiu:) nors ne visada jauciuosi taip ir kartais daug nedirbu:) o kas liecia hormonus tai ju as nuo pat ligos pradzios atsisakiau gert ir po operacijos sakiau kad man ju nereikia:) nes paskui kai priprasi tai bus kad negalesi nei zingsnio be ju:) uztenka ir mestinono:)

Linestra
Pranešimai: 52

2015-03-15 18:03

na as po operacijos tikejausi taip pat daug geresniu rezultatu, nes daktaras sake ked po puses metu tureciau pasveikti, bet nepasveikau zinoma buna ir labai dideliu pagerejimu ir labai dideliu pablogejimu... na bet neprarandu vilties nes sake kad dar galima pasveikti kai pastoji, nes dalis moteru taip ir pasbveiko.reikia dziaugtis kad turim rankas ir kojas o nesdedim vezimelyje, ir daugelis net nesupranta kad turime negalia ir neziuri su gailesciu :)

daina
Pranešimai: 31

2015-03-15 18:03

labas,mane irgi operavo prof.Janilionis is Vilniaus, pacia atlikta operacija likau patenkinta, tik norimu rezultatu nesulaukiau. Istisai nuo susirgimo turiu naudoti hormonus, del ju dar ir antinksciu nepakankamumas issivyste.

egle
Pranešimai: 191

2015-03-12 21:03

o sito net negirdejus kad kam taip butu operave, kiek girdejau tik klasikiniu budu

Linestra
Pranešimai: 52

2015-03-10 09:03

vitalija, man kaip tik leido ir nieko nesake, na pas mene pries gimdyma jau ir doze buvo sumazejus vaistu, pakakdavo ir 2tableciu per diena :) bet po gimdymo momentaliai pradejau gerti po 8 tabletes, o dabar praejo dvi savaites ir pakanka 5tableciu. o siauliu niaurologai buvo kategoriskai pasake cezario pjuvis

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 10 ir 0 svečių