Linestra
Pranešimai: 52

2015-01-31 14:01

sveikute kaune girdejau kad labai geras neurologas Vaitkus :) .... siabas as kai paklausau kas dedasi man jau nebera tai blogai, nescia esu 8men :) o tablecikiu begeriu 2-3 i diena, kur gerdavau astuonas :) ir naudoju papildui tik zuvu taukus

gabriele
Pranešimai: 21

2015-01-28 22:01

Laba diena, visai netycia uzklydau y sy puslapy ir pamaciau jusu tema. Net siurpas nukrete. As pati turiu ta liga, t.y. turejau ir perejau viska nuo pat pradziu-ir neteisinga diagnoze ir galu gale siaip ne taip issiprasiau pati ant operacinio stalo. Galiu pasakyti tik viena, as jau nebetikejau , kad kada nors dar begsiu ar plauksiu, kol neatliko man tmektomijos( ciobreliaukes pasalinimo). Po kokiu 1.5 metu pozymiu beveik neliko, tik po operacijos vis dar vartojau kalimina, tik 5 kartus mazesnem dozem, kol galutinai joi atsisakiau po 2 metu. Dabar dirbu sunkiai ir tik metuose koky kartely pajauciu lengvus pozymius, kaip akiu dvejinimasis, nes manoji miastenija buvo generalizuota. Jei norit dar ko paklaust parasykit mail y emaila g_dapkuviene@hotmail.com

Linestra
Pranešimai: 52

2015-01-20 19:01

dar norejau paklausti, kas cia du per prieparatas IMURANAS? nes pirma karta girdziu ir ka jis duoda, koks jo poveikis?

Linestra
Pranešimai: 52

2015-01-20 16:01

sveiki, as taip patm laukiuosi ir mano maziukei nustatyta vidine hidrocefalliji... gal kas zinote ar tai nuo ligos gali priklausyti ir ar nestumo metu dare kam genetini tyrima, nes man tokio ne nedare

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių