ilona
Pranešimai: 39

2015-08-01 16:08

neparasiau kur kreiptis mateliene@yahoo.com

ilona
Pranešimai: 39

2015-08-01 16:08

Tikrai baisi liga, mano tetis susirgo pries metus, jokio kito gydymo kol kas nera, tik mestinonas arba kaliminas, zinau kaip sunku artimiesiems ir paciam serganciajam. Labai dekinga Gabrielei (Yra cia jos komentaras), uz palaikyma ir sutikta informacija. pamenu, kad tada atrode jog nebera jokios vilties... jei kam reikalinga informacija, bet kada kreipkites.

Geda
Pranešimai: 11

2015-07-26 12:07

Sveika. Kalimino tikrai yra Lietuvoje. Tik reikia savo gydytojos prasyti receptuko. Nesumaisyk, mestinonas po 150 tableciu ipakavime, kaliminas po 100. Jei reikes konkreciau, prarasyk. manau cia visi esantys papasakos, kaip jo uzsisakyti. Sekmes

Agnė
Pranešimai: 113

2015-07-15 10:07

Labas, o tavo mamai didelis skirtumas ar Kaliminas ar Mestinonas? Chemine sudetis ta pati.

vaistai
Pranešimai: 6

2015-07-09 07:07

Sveiki visi. Mano mama serga miasižtianija gravis (sunkiaja miastianija)Ji manes prase, kad internete paieskociau informacijos, kur dabar zmones perka KALIMINA? Kus jo gauti? Nes kiek jai sake,kad jo jau nebera, kad i lietuva jo neatveza... jai labai sunku be jo. Padekit

sandra
Pranešimai: 60

2015-07-03 15:07

Laba diena.
Labai apsidziaugiau radusi sia forumo tema, nes jau pagalvojau, kad gal as viena likau serganti sia siaubinga liga... Gal kas zinote ar yra kokia miastenija serganciuju draugija ar kazkas panasaus, nes daug kyla klausimu, o kam y juos ataskyti nera, nes mano miesto gydytoja nelabai nusimano apie sia liga, juk ji labai reta, suprantama. Noreciau pabendrauti su serganciais sia liga ir pasidalinti informacija, mano elektroninis adresas sandra.rasikaite3@gmail.com

Geda
Pranešimai: 11

2015-06-21 11:06

Sveika, Ema. As atrasiau Jums el.laiskeli. Aciu uz pagalba. Gal pavyks susitikti :-)

Ema
Pranešimai: 41

2015-06-14 16:06

Sveiki. Sergu sunkia forma miastenijos. 1975m. buvo padaryta operacija. Po operacijos gerdavau po 3 kalimino tabletes, nejaučiau jokių simptomų. Šiandien naudoju kaliminą ir mestinoną kartu po 2 tabletes ,4 kartus per dieną. Jei neturiu fizinio krūvio, simptomų nejaučiu. Matau, kad naudojat daug papildų. Visi papildai labai veikia skrandį,pabandykit gyventi su kaliminu arba mestinono tabletėmis, nes aš juos naudoju daugelį metų ir jaučiuosi gerai.

gabriele
Pranešimai: 21

2015-06-09 13:06

Siaubas kaip baisu, girdejau, kad Lietuvoje Kalimino nebepardavineja. Ka zmonems daryti???? Rektu pasidometi, gal Anglijoje butu jo gauti kur nors.Jei tik be recepto parduotu...:(

as
Pranešimai: 571

2015-05-13 14:05

Perskaičius tavo komentarą,Inga, susidaro įspūdis, kad ne visai blaivi rašei...

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 15 ir 0 svečių