egle
Pranešimai: 191

2015-03-02 20:03

sveika, kuo anksciau issioperuosi tuo geriau bus. siaip sprendzia pagal ciobreliaukes dydi bet kartais kad ji ir nepadidejus operuoja. man nuotraukose rode kad ji yra 25mm bet kai isoperavo sake ji buvo labai didele, daug didesne nei atrode. po operacijos jauciuosi geriau:) as manau kad jai yra nors kokia galimybe reik ja isbandyt o nepasiduot ligai ir tiesiog sirgti. o panasaus amziaus todel kad si liga kaip daktarai sake yra jaunu paneliu moteru liga arba jau daug vyresnio amziaus. vyrai serga retai.

daina
Pranešimai: 31

2015-03-02 12:03

Labas visiems, Del operacijos pasitark su Vilniaus ar Kauno neurologais. Paprastai geriausias efektas kuo greiciau issioperuoti ligai neisisenejus. Kraujo valymas padeda laikinai.
Norejau paklausti ar yra naudojanciu hormonus po operacijos pastoviai?

Geda
Pranešimai: 11

2015-03-02 11:03

labuka visoms. norejau paklausti, kada nusprendzia, kad reikia operuoti? ar pasidaro geriau po operacijos? o gal uztenka kraujo valymo? ir kyla be galo didelis klausimas: kodel serganciuju sirgimo metai panasus? ar as tiesiog nesupratau ko nors. Kiek kuris serga?

Linestra
Pranešimai: 52

2015-03-01 20:03

as 5metus turejau antra dabar jauciuosi blogiau ir dave 3cia :(... o esu isoperuota jau 5metai

egle
Pranešimai: 191

2015-03-01 16:03

komisija manau vertina tai ka mato o ne faktus kad tu blogai jauties.. as ir 2 metus turejau 3 kai 3 karta man nustatinejo grupe skyre vel 3 nors as net sunkiai snekejau ir ka dariau, tada isoperavo ir prasiau kad persvarstytu mano sveikatos bukle, tada ir dave 2

Linestra
Pranešimai: 52

2015-03-01 14:03

stai dar karteli nusivyliau medicinos komisija, sveikata pablogejo, negaliu dirbti o jie sumazina neigalumo grupe... vos isgaliu vaistus nusipirkti

Geda
Pranešimai: 11

2015-03-01 14:03

Sveika Linestra,
Norejau parasyti i emaila, taciau neleido issiusti, todel rasau cia. Lyg pati ir Siauliete, jei gerai supratau. As irgi Siauliete. Turiu viena rdquo;mazyterdquo; problemele. Mano neurologe nebedirba. Isejo is darbo del sveikatos. Man ji patiko ir t.t. Kada kreipiausi pas kita, susiduriau su neigiamu atsakymu (mano gydytoja tada sirgo). Dabar reikia rinktis kita. Ka pasirinkti, net neisivaizduoju. Pas ka lankaisi(jei Siauliuose)? bent jau apie liga daugiau zinotu. O tai man visai sunku :-) pasikeiciau seimos gydytoja, o dabar neurologe.... smagumynai. Jeigu nesunku, gal galetum parasyti. Gali ir i emaila: geda_dainiene@yahoo.com
Is anksto dekoju.
Pagarbiai,
Geda Dainiene

egle
Pranešimai: 191

2015-03-01 11:03

Beja anksciau rasiau apie savo savijauta kokia ji klaiki buvo. dabar po operacijos praejus 5 menesiam mano savijauta daug geresne:) labai dekoju Vilijai uz jos patarimus ir palaikyma. Ji cia rase ir apie savo dukra. Be ponios Vilijos tikriausiai buciau nieko nepasiekusi:) taigi dabar jau vel dirbu savo megstama darba, tiksliau jau praejus 2 menesiams kibau i darbus. aisku dar kartais buna tokiu dienu kai buna silpna ir negaliu daug ko daryt bet tai as labai dziaugiuosi kad tu dienu mazeja. visai neseniai net krosiuka su suniuku prabegau kai seniau net paeit greitesniu zingsniu negaledavau:) norejau visiems susidurusiams su sia liga kuo greiciau issioperuoti ciobreliauke. kiek daktarai sake kuo anksciau ji pasalinama tuo geresnis poveikis. su manim Kaunas ilgai delse ir matydami mano blogejima nieko nepasiule, nei kraujo valymo nei operacijos. tik atsidurus Vilniuj daktarai net stebejos kodel daugiau kaip 2 metus nesieme jokiu priemoniu ir vilciu daug nesuteike del operacijos:) bet viltis durniu motina:) ir stai mano tikejimas pasiteisino. jai kam reikes kokios informacijos ar ko nors kreipkites visada padesiu kuo tik galesiu:) dar karta pakartosiu savo el.pasta egle4u@yandex.ru sekmes!

Greta
Pranešimai: 148

2015-02-27 19:02

Gal galetumet pasakyti kokie šios ligos pozymiai, gal nenustato taip greitai gydytojai. Kokiu budu ja nustatyti galima. Aciu.

braske
Pranešimai: 38

2015-02-27 16:02

Sveiki. Man dvejinasi akyse ir desines akies negaliu pasukt i nosies puse.Kazkas su tiesiuoju raumeniu. Noreciau paklaust kaip ta liga nustato? Tyre neurologas, bet sake, kad miastenijai duomenu nepakanka? Net nezinau ar tai susije su sia liga ar ne, bet man kartais patirpsta ir rabkos ir kojos.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 18 ir 0 svečių