Linestra
Pranešimai: 52

2015-08-15 07:08

uz mestinono 2 buteliukus (300tableciu) moku 50lt su centais

Linestra
Pranešimai: 52

2015-08-15 07:08

perku vaistus is valerijono vaistines,valerijono vaistine taip pat pradejo tiekti kalimina, dar si savaitgali tieke.

egle
Pranešimai: 191

2015-08-13 09:08

sveiki visi. daug ieskojau kokio forumo apie sia liga bet niekaip neiseidavo rast ir pagaliau atradau.. taigi man 20 metu, sergu sia liga daugiau nei 2 metai..pradzioj jusdavau silpnuma retkarciais i menesi kelias dienas kai tiesiog nei is sio nei is to gatvej ar kur nukrisdavau.. po kiek laiko isidarbinau padaveja ir jau 2diena neislaikiau net kavos puodelio su abiem rankom..nuvaziavau i kmu diagnozavo miastenia.. sake negaliu jokio fizinio darbo dirbti..o mano pasaukimas (jaj taip galima sakyt) kirpejos darbas...tai sunkus ir daug jegu reikalaujantis darbas..kai pasakiau klinikose man sake net nesvajok..bet nepaklausiau ir isvaziavau mokytisi kursus plataus profilio kirpeja..nu ir patapau kirpeja:) pradirbau kirpeja 6 menesius...buvo ir tokiu atveju kai turejau kliente atiduot kitai kirpejai nes negalejau plauku isdziovint ir pan..bet kitokio darbo as neisivaizduoju....klinikose dave kalimina kelias dienas o paskui paskyre mestinona. pradziai 4 tabletes per diena..bet kuo toliau tuo maziau man jie veikia paprasiau didesnes dozes bet kartais toks vaizdas kad jie visai neveikia... dvejinasi akyse..sunku vairuot..kartais buna sunku kalbet ar valgyt...beveik kiekviena diena jauciu silpnuma ranose ar kojose..sunku atsikelt is lovos ar lipt laiptais.. kritineju gatvej paskutiniu metu negaliu net valgyt normaliai padaryt be kieno nors pagalbos.. daba pora savaiciu jau nebedirbu nes pradejau dar blogiau jaustis...kreipiaus i daktarus kad duotu siuntima vel i klinikas del ciobreliaukes..paskutini karta buvo padidejusi ji 24mm(mano amziuje turetu but apie 15mm) galvoju ar operuotu tokio dydzio nes kiek skaiciau apie 40% dingsta simptomai ligos...o tai aju daug galeciau vel daryt ka visada norejau..be to gal yra merginu moteru kurios mazdaug mano amziaus serga sia liga nu ar vyresnes..nes turiu daug klausimu..esu jauna noreciau ateity veikelio..kaip tai galetu atsiliepti vaisiui gal kas tai isgyveno ir gali papasakoti kaip reik elgtis..gal pradziai issioperuot kad nereiktu vaistu gert niestumo metu ar kaip? dar girdejau kad moterims pagimdziusioms pranyksta miastenijos simtomai..
zdz kai daug turiu klausimu labai suveliau viska i viena ir tikriausiai niekas nieko nesupras..todel noreciau kad kas atsilieptu ir parasytu savo isgyvenimus ar patarimus man i email egle4u@yandex.ru aciu labai.

Geda
Pranešimai: 11

2015-08-13 07:08

Sveika, Linestra. Uz kalimina su kompensacika moku apie 50 litu. Tiksliai negaliu pasakyti, nes man vaistine daro papildomas nuolaidas. Taciau iskilo problemele :-). Camelika kalimino ir mestinono nebegauna is tiekeju. Siandien buvau vaistinej. Tai reikia kreiptis i valerijona. Nejau vel prasides pries 5 metus iskilusi problema. Na kagi, rasysim vel i ministerija. Toks jausmas, kad zmones, sergantys miastenija, neturi ka veikti apart vaistu ieskojimo. Jau tos paraiskos, galiojancios tik 1 metus, siek tiek kitaip pildomas receptas.... ir vaisto dar nera. Juokinga. Is kokios vaistines pirkai paskutini karta vaistukus?

Linestra
Pranešimai: 52

2015-08-10 18:08

norejau suzinoti,kas perka kalimina kiek mazdaug moka uz buteliuka?

vilija
Pranešimai: 36

2015-08-05 19:08

Dar gegužės mėn. aš rašiau, kad mano dukrai diagnozuota miastenija. Gėrėme mestinoną ir kamavomės su šia negalia. Antikūnių buvo norma. Tačiau tomografijos metu gydytojai pastebėjo neaiškų darinį šalia užkrūčio liaukos. Nutarė nebeeksperimentuoti ir ją pašalinti. Ir mano mergaitė (14 m.)užgimė iš naujo: nebejaučia nuovargio ir kitų sinptomų. Mes bijome džiaugtis, nes pavojus mūsų tykos visą gyvenymą.

Šio forumo pagalba suradau žmones, kurie man suteikė informacijos ir stiprybės. Todėl esu pasirengusi pasidalinti savo patirtimi. Mano e.p.:
v.aleksiene@joniskis.lt.

alina
Pranešimai: 40

2015-08-04 05:08

norejau paklausti ar nestumo metu galima gerti mestinona ir ar maitinti galima naujagimi mamos pienu?

alina
Pranešimai: 40

2015-08-03 18:08

esu gerusi kalimina ir zinau, bet pries kelis men teiravausi ir pasake kad neuzsakineja, tad teks isnaujo teirautis

Geda
Pranešimai: 11

2015-08-03 13:08

Sveika. Kalimino tikrai yra Siauliuose. Tiesiog vaistines tingi uzsiimti uzsakymais. As uzsisakau kalimino Camelijos vaistinej. Ir be jokiu problemu. Tik reikia gydytojo paraiskos ir kompensuojamu vaistu receptukas siek tiekm kitaip pildomas, nei iprastai. Ir Valerijono vaistine turetu uzsakyti. Pasidairyk dar. Jei gydytoja tau israso mestinona, o ne kalimina, tai ir negauni. Paraiskoje turi buti nurodyta kokie vaistai tau priklauso. ir labai svarbu kiekis. kaip minejau anksciau, jei uzrasyta 150 tableciu, tada bus mestinonas, o jei 100 tada kaliminas. Daug visokiu imantrybiu yra. Pamegink dar karteli pasiteirauti. Sekmes

alina
Pranešimai: 40

2015-08-02 12:08

sveiki,siauliuose kalimino nera ir niekur neparduoda bent jau kiek domejausi eidama per vaistines visas... nes siauliuose tik vienintele vaistine pasiuncia mestinono.
.
.
.
norejau paklausti ar nestumo metu galima gerti mestinona ir ar maitinti galima naujagimi mamos pienu?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 16 ir 0 svečių